menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme SRo1 SLOVENSKO a SRo4 REGINA.Duplicita niektorých relácií

130 príspevkov
Gulius (neregistrovaný, 213.151.218.xxx)
Gulius (neregistrovaný, 213.151.218.xxx)
30.08.2009 16:29
0
0
RE:nedostatok

Prípadne aj kto vysiela a myslím, že by mohli upraviť aj ten guláš v prúdovom vysielaní. myslím si, že Dobré ráno, dobrý deň a popoludnie na Slovensku by mohli znova používať, aj keď to je len detail oproti duplicite vysielania,resp. v poslednej dobe nevhodnosti istých relácií na Rádiu Slovensko :-D

Pavol (neregistrovaný, 78.98.208.xxx)
Pavol (neregistrovaný, 78.98.208.xxx)
30.08.2009 15:26
0
0
nedostatok

co mi chyba na stranke radia slovensko, je, ze neviem, co prave hraju, ak nieco hraju... mali by tam mat nejaku rubriku na to tak, ako ma expres... prave hra: napr. James Morrison a Nelly Furtado - Broken strings...

PALO (neregistrovaný, ip-91.191.92.103.o2inet.xxx)
PALO (neregistrovaný, ip-91.191.92.103.o2inet.xxx)
25.08.2009 22:32
0
0
presah z ČSR

presne tak,v čadci sma mali E+M na 101.4MHz z vysielača Ostrava-HOšťálkovice.Kvalitný signál.Bola to u nás prvá FM2 stanica.(ak nepočítam tie najvyššie položené miesta,kde ku podivu išlo nakladiť na poriadnú anténu OE3-zázrak?,možno aj,ale vtedy FM nebolo prepchaté,takže ich nemalo čo prekryť.Signál bol samozrejme mono)Dnes na tejto freq.vysiela ČRo1-Rádiožurnál.

. (neregistrovaný, 188.112.94.xxx)
. (neregistrovaný, 188.112.94.xxx)
25.08.2009 02:49
0
0
pre Roberta:

Radio Melódia bola okrem Bratislava - Kamzík 101,8 MHz pripravovaná aj pre vysielač Košice - Dubník na 71,82 MHz.

E M + Interprogram Rádia Praha boli okrem Bratislava - Kamzík 96,6 MHz aj na vysielačoch Banská Bystrica - Suchá hora 101,5 MHz a Košice - Dubník 67,16 MHz, ale presah E M na Slovensko bol aj z množstva českých vysielačov.

pozri podrobný zoznam VKV I v ČSSR zo septembra 1989 power.szm.sk - historia - 5. podstránka

Robert (neregistrovaný, 89.173.40.xxx)
Robert (neregistrovaný, 89.173.40.xxx)
24.08.2009 19:28
0
0
@Pavol

Tych okruhov nie je prilis vela, za nepotrebny povazujem jedine Radio Melodia, ako som napisal nizsie.

Otazka skor stoji tak, kolko okruhov sa da natlacit do VKV a ktore okruhy tam naozaj bezpodmienecne musia byt.

Jednoznacne treba vytvorit jeden cisto spravodajsky okruh podla vzoru CRo1 Radiozurnal, ktory by isiel 24 hodin denne a ktoreho programova struktura by nepripustala ziadne programy, ake patria na Reginu.

Po tejto zmene by sa ukazalo, ci postacuje len jeden kombinovany okruh - Regina alebo su potrebne dva okruhy - celoplosny rodinno-vzdelavaci okruh Bratislava a samostatne regionalna Regina.

Regionalne odpojovaky z Radia Slovensko nepovazujem za vhodne riesenie. Odpojovanie treba jednoznacne robit z "rodinneho" okruh, nie zo spravodajskeho okruhu. Taka je overena prax v zahranici a vlastne aj Slovensky rozhlas na toto uz presiel.

Slovensky rohzlas je v osobitne zlej situacii aj kvoli odchodu zo SV. Ak by sa pouzivalo SV, nebol by problem prevadzkovat 1-2 dalsie okruhy. Jednoznacne Patria by sa mala vratit na SV a na SV by mohlo bezat aj novozriadeny okruh Radio Bratislava a na VKV len regionalne vysielanie.

V kazdom pripade by bolo dobre, keby ten novy okruh bol zriadeny, aj keby hned nemal vysielace v pasme VKV. Lebo alternativ prijmu je coraz viac - satelit, kabel, Internet apod. Akurat v aute to clovek nevypocuje, ale v pripade rodinneho okruhu na tom az tak nezalezi, toto hrac viac ulohu v pripade spravodajskeho okruhu. Napr. ja uz roky prakticky nepocuvam VKV, ale takyto okruh si nevypocujem, lebo jednoducho neexistuje.

Robert (neregistrovaný, 89.173.40.xxx)
Robert (neregistrovaný, 89.173.40.xxx)
24.08.2009 19:18
0
0
Radio Melodia

X je mozno starsi rocnik ako ja a spomina si na tento zaujimavy pocin Ceskoslovenskeho rozhlasu v 80-tych rokoch. Vysielanie tohto okruhu zacalo, myslim, na frekvencii 101,8 MHz niekedy v druhej polovici 80-tych orkoch v navaznosti na novy zenevsky plan z roku 1984, ktori prilepol kmitocty v pasme CCIR aj vychodoeuropskym krajinam. Frekvencia 101,8 MHz bola vyuzivana zaujimavym sposobom - dopoludnia tam bezal tzv. Interprogram Radio Praha, co bolo vnutrostatne vysielanie v cudzich jazykoch - myslim, ze anglickom, nemeckom a francuzskom, ak si spravne pamatam. Vysielanie islo, myslim, do 14:00. Po tomto case sa preberal program Hviezdy (predtym a potom Radio Ceskoslovensko). Po urcitom case bol spusteny novy okruh Melodia, ktory vysielal od 17:00 do polnoci, ak si spravne pamatam. Hral vylucne instrumentalne skladby a bol urceny pre tzv. "pracujuceho intelektuala". Neskor sa zacalo hovorit o spusteni dalsieho osobitneho vysielania pre mladych, ktory mal zacat vysielat v tej fuge, aspon tak som to pochopil. Nakoniec bol spusteny okruh E+M (slovensky Elan + ceske Mikroforum) na uplne samostatnej frekvencii 96,6 MHz.

Pokrytie tychto okruhov (mimo Bratislavy) mi nie je zname. Minimalne z Krizavy nevysielali. Tipujem, ze mohli byt este v Kosiciach, o BB sa uz odvazim pochybovat.

Je zarazajuce, ze dnes neexistuje ziadne vysielanie v cudzom jazyku pre cudzincov (turistov) na uzemi republiky. Obvykle sa to riesi kratkymi blokmi v presne vymedzenych casoch. Interprogram Radio Praha bolo megalomanske riesenie. Obsah bol neskutocny, to, co odtial islo, bola komunisticka propaganda najtvrdsieho razenia. Spominam si napr. na 40-te vyrocie vzniku KLDR, ktore dostalo obrovsky priestor. Na druhej strane hudba bola taka "zapadnejsia", takze paradoxne tento okruh bol dost popularny. Dal sa pocuvat aj na SV, tusim na 1287 kHz.

Melodia je podla mojho nazoru dnes uz neaktualna. Je dost sukromnych stanic, ktore su schopne takuto funkciu plnit.

biscuit (neregistrovaný, 195.113.65.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 195.113.65.xxx)
24.08.2009 18:58
0
0
@Pavol

Ehm a neplatim ja nahodu koncesie za to, aby mi SRo ponukol nieco ine ako sukromni vysielatelia? Takyto pokus tu uz bol-RockFM, zaciatkom 90-tych rokov zmysel mal, ale po nastupe Expresu a rozsirovani pokrytia ostanych stanic sa ukazalo, ze komercny okruh je pre SRo uz zbytocny prezitok. SRo ho nevedelo robit a stanica postupne stracala posluchacov v statisicoch.

Pavol (neregistrovaný, 78.98.22.xxx)
Pavol (neregistrovaný, 78.98.22.xxx)
24.08.2009 10:55
0
0
@x

nie je to zly napad, ale podla mna to ma az prilis vela okruhov :)) radio klasika a radio litera by malo byt zlucene na devine... a radio melodia - nie je zly napad :) spravil by som nim konkurenciu dnesnym komercnym radiam :) vela hudby a nejake zaujimave show pomedzi to, samozrejme... a ZIADNA SAMOHRAJKA!

Pavol (neregistrovaný, 78.98.22.xxx)
Pavol (neregistrovaný, 78.98.22.xxx)
24.08.2009 10:36
0
0
@oscar

diskusie su na to, aby sme vyjadrili svoj nazor... ty si tu cim prispel svojim navazanim sa do diskutujucich? co si tu nove priniesol k teme? nic... a ano, vsetko daco stoji a radio sme nezalozili preto, LEBO NA TO NEMAME PENIAZE! to vsak este neznamena, ze nemozeme vyslovit svoj nazor, taze sa tu nenavazaj do ludi, co sem pisu...

. (neregistrovaný, 188.112.78.xxx)
. (neregistrovaný, 188.112.78.xxx)
24.08.2009 02:36
0
0
Rušenie okruhov a vypínanie vysielačov.

V okolitých krajinách je už dávnejšie problém s prevádzkou vysielacích sietí a okruhov.

Na Ukrajine, ktorá má pridelené 4 sady frekvencií vo VKV I sa využíva len jedna pre UR 1. VKV I vysielače okruhu UR 2 a UR 3 boli vypnuté pre vysoké finančné náklady na prevádzku. Vysielače 4-tej sady (UR 4) sa ani nikdy nepoužívali.

V Rumunsku boli vypnuté VKV I vysielače RR 1, RR 2, RR 3 a presunuté do VKV II, ale už bez 3. okruhu RR 3 - Tineret, ktorý bol vypnutý.

V Poľsku po reorganizácii okruhov, zosatalo veľké územie bez signálu PR 2 a PR 4 - Bis. A naviac sa množstvo týchto vysielačov ešte povypínalo a zrušilo. Aj to bol jeden z dôvodu štrajku v PR.

V Maďarsku sa po prechode MR 1 - Kossuth z VKV I do VKV II musela situácia riešiť množstvom nízkovýkonných vysielačov, lebo 3. celoplošná sieť silných kmitočtov pre MR 1 - Kossuth už neexistovala.

V Čechách majú okruhy zase zvláštne očíslované, tak že napr. v terestriálnej sieti je ČRo 1, ČRo 2, ČRo 3, ČRo 5, Radio Česko. Chýba v nej ČRo 4.

oscar (neregistrovaný, 85.216.154.xxx)
oscar (neregistrovaný, 85.216.154.xxx)
23.08.2009 20:22
0
0
experti

..len si diskutujte mudrci...sa musite hrozne nudit co? ako vy vsetko viete, ake je to vsetko lahke....sa cudujem, ze uz davno nevlastnite nejake radio...ale vy na to nemate...iba kecat, to dokaze kazdy...ozaj a na tie vase napady ohladom rozhlasu...asi trochu zabudate, ze vsetko nieco stoji....

PALO (neregistrovaný, ip-91.191.84.62.o2inet.xxx)
PALO (neregistrovaný, ip-91.191.84.62.o2inet.xxx)
23.08.2009 15:30
0
0
@x

No v SRo by sa museli snažiť siproste postupne skoordinovať individuálne 5 sadu.KeĎ to vedia komerčné stanice,tak aj v SRo mohli pohnúť zadkami a nie len prdieť do kresiel.Keď sa chce,všetko sa dá.Samozrejme,že by to nebolo hneĎ ,ale v priebehu 1,5-2 rokov by to nemal byť problém.Alebo v rámci 4 programov:SRo1-Slovensko -ako ČRo1,SRo2-REGINA ako rodinné rádio(bývala Bratislava) s odpojovákmi BA,BB,KE+možno NR a ZA. 5.30-10.00 a 14.00-19.00.V dnesšne situácii by asi bolo finančne neúnosné aby malo každé regionálne štúdio svoj program nonstop 24h(aj keď by to bolo pekné).SRo3-DEVÍN a SRo4 RADIO_FM.

biscuit (neregistrovaný, 195.113.65.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 195.113.65.xxx)
22.08.2009 14:19
0
0
@x

Ten tvoj napad je poriadny ulet. Devin na FM pasmo jednoznacne patri! To by sme si uzili v EU riadnu ostudu, ze na Slovensku v analogu nevysiela ziadne kulturne radio pre mensinoveho posluchaca.
Nechapem naco mat okruh spravodajsky, regionalny a este aj rodinny. Stacilo by urobit na RS odpojovane regionalne spravy v urcitu dobu a vecerne a nocne vysielanie by mohlo ist tiez z regionalnych studii. No a z Reginy urobit centralizovane radio rodinneho typu.
Radio Melodia? A to uz preboha naco ma SRo zas fusovat do vysielania komercnym radiam? To ti nestaci, ze je tu x sukromnych cisto hudobnych radii?

x (neregistrovaný, 188.112.109.xxx)
x (neregistrovaný, 188.112.109.xxx)
22.08.2009 02:23
0
0
4 celoplošné okruhy pre 4 sady FM vysielačov

pre PALO:
5 okruhov by sa nezmestilo na súčasnú 4 sadovú sieť FM vysielačov SRo, ak by tam bol Devín, nebol by tam iný napr. _FM alebo Blava...

pre Bianko:
na Rádiu Melódia by som vysielal Old Star alebo niečo rozdelené napr. - iný štýl - ráno, dopoludnia, popoludní, večer, v noci...

Bianko (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Bianko (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
21.08.2009 22:20
0
0
Páči sa mi to prerozdelenie

Ja by som to tiež tak akosi prerozdelil, ako si ty urobil X. Ešte mi napíš, aký typ hudby by sa vysielal na Rádiu Melódia. Či populárne pesničky známe zo všetkých možných súkromných rádii na Slovensku, alebo iný druh hudby.

Tiež nemám rád, keď niekto prvý okruh Slovenského rozhlasu nazýva jednoducho Slovensko 1. Už dávno sa tak nevolá. Treba veci nazývať pravými menami, čiže Rádio Slovensko. Len toto je pravý názov.

Ten prvý okruh, ktorý by mohol vysielať na obraz českého Rádiožurnálu, je veľmi dobrý nápad. Páči sa mi ich prevedenie. Čiže vysielanie ide plynule, aj hudba, aj hovorené slovo, a to neustále. Žiadne dlhé moderátorske vstupy, ako to je na našom prvom okruhu SRo. Máš pravdu X, že Rádio Slovensko by malo ísť po vzore prvého okruhu Českého rozhlasu. To je veľmi dobrý názor.

A veľké hovorené slovo by išlo na ďalších okruhoch, tak ako to navrhuješ. Proste SRo 1 by malo byť hudobno - spravodajské rádio, alebo ak chcete spravodajsko - hudobné rádio. Tak akurát by išla hudba, a akurát hovorené slovo. Mne by to takto vyhovovalo ako je to na tom spomínanom ČRo 1.

PALO (neregistrovaný, ip-91.191.92.220.o2inet.xxx)
PALO (neregistrovaný, ip-91.191.92.220.o2inet.xxx)
21.08.2009 12:02
0
0
DEVÍN určite tiež na FM

nie zlý nápad.Aj keď na finančnú mizériu v SRo možno luxus.A ako som spomínal DEVÍN určite na FM.To by tu mohol niekto oponovať,že ja SRo4_FM by mohlo ísť len cez DRM,SAT či DVB-T.

x (neregistrovaný, 188.112.94.xxx)
x (neregistrovaný, 188.112.94.xxx)
21.08.2009 02:28
0
0
Stanice SRo

Brali by ste takéto prerozdelenie staníc SRo:

SRo 1 - Rádio Slovensko (spravodajstvo ako Rádiožurnál ČRo)
SRo 2 - Rádio Regina (regionálne programy BA, BB, KE, ZI)
SRo 3 - Rádio Bratislava (zábavníky, hry, omše, šport... tzv. rodinné rádio)
SRo 4 - Rádio_FM (alternatívny, mládežnícky okruh)
SRo 5 - Rádio Patria (vysielanie pre menšiny a etniká)
SRo 6 - Rádio Devín (kultúra, informácie)
SRo 7 - Rádio Klasika (vážna hudba)
SRo 8 - Rádio Litera (rozhlasové hry, pôvodná tvorba)
SRo 9 - Rádio Melódia (nonstop hudba)
SRo 10 - Rádio Slovakia International (vysialanie do zahraničia)

Prvé 4 okruhy, cez FM vysielače, DVB-T, DRM, SAT...
SRo 5 cez AM, DVB-T, DRM, SAT...
ostatné okruhy cez DVB-T, DRM, SAT...

Niečo by s tým už mali v SRo robiť a nejako normálne, tématicky prerozdeliť okruhy, aby sa vedelo, čo je spravodajský - informačný okruh, čo je regionálny, čo je zábava, čo je alternatívny - mládežnícky, čo je kultúrny, čo je hudobný atď. Prípadne navrhnite ako by ste prerozdelili okruhy SRo a napíšte aj nové názvy okruhov a na čo by mali byť zamerané...

Feri (neregistrovaný, 213.151.218.xxx)
Feri (neregistrovaný, 213.151.218.xxx)
20.08.2009 23:52
0
0
Pozor na správny názov

Astrid...prosím pozor, Slovensko1 neexistuje. Slovenský rozhlas 1 - Rádio Slovensko, resp. prvý vysielací okruh Slovenského rozhlasu!
Slovensko1 je nesprávne označenie, ktoré ľudia stále používajú a ja som na to proste alergický.:-)

astrid (neregistrovaný, 85.216.154.xxx)
astrid (neregistrovaný, 85.216.154.xxx)
20.08.2009 21:24
0
0
Pavol

...ale ved tie stanice su preformatovane. Regina vysiela viac z regionov, folklornych slavnosti a inych informacii...Slovensko1 vysiela prevazne politiku, diskusie...a tak je to myslim dobree. A co myslis, ktory moderator spravodajstva moze kvakat zovialne dristy? ziadny..takze nechapem co okrem toho je take uzasne na Stefucovom a Kolarikovom prejave...ved kazdeho koho poznam, kto sa aspon trochu pohybuje v mediach ich nemoze ani pocut....vratane mna.

Pavol (neregistrovaný, 78.98.112.xxx)
Pavol (neregistrovaný, 78.98.112.xxx)
20.08.2009 20:22
0
0
PALO, Robert, astrid

astrid mas pravdu, ak by sme sa pozerali na to, co chcu dedkovia a babky, ta to by sme pocuvali tak frantiska kristofa veseleho mozno... :) a vkus mame kazdy iny, ale podla mna maju ti dvaja velmi dobry prejav, nemozu kvakat a trepat zovialne dristy ako spomina PALO a chvalabohu, ze tak nekvakaju, nech to ma aspon nejaku uroven... twist nemozem posudzovat, nepocuval som ho nikdy za jeho ery... nech konecne preformatuju tie okruhy ako tu PALO a Robert spomina tak, ze regina bude reginou a slovensko slovenskom tak ako ma byt... a nebudu to hybridy... uz mi to tu pride ako u papagajov, ako to tu opakujeme :)

PALO (neregistrovaný, ip-91.191.83.75.o2inet.xxx)
PALO (neregistrovaný, ip-91.191.83.75.o2inet.xxx)
19.08.2009 14:38
0
0
SRo je verejnoprávna inštitúcia

Čo sa prejavu týka,tak SRo nemôže ísť na to "ukvákaným" štýlom ako komerčné stanice.Igor Štefuca má prejav v pohode a aj výslovnosť treba pochváliť(o tú sa v komečných staniciach moc nestarajú-kedysi si na ňu potrpeli v TWISTe/J.Zvalová,M.Škarohlídová,A.Sá melová...../-dnes sú tieto pozitívne dozvuky vo VIVE).JE fakt,že SRo1 je stále akýsi hybrid.Stanicu formátu BRATISLAVA/PRAHA môžu urobiť z REGÍNY,pretože momentálne nie sú financie na plnohodnotné regionálne vysielanie z BA,BB a KE zvlásť.Stačili by odpojováky 06.00-10.00 a potom 14.00-17.00.

astrid (neregistrovaný, 85.216.154.xxx)
astrid (neregistrovaný, 85.216.154.xxx)
19.08.2009 14:28
0
0
nazor

no uz le to by chybalo, aby sme sa pozerali na to, co chcu pocut babky a dedkovia....ja si myslim, ze Radio Slovensko je v poriadku tak ako je....a Pavol- ty mas teda vkus..ved tito dvaja maju najhorsi prejav zo vsetkych!..ale to je len moj nazor....

Robert (neregistrovaný, 89.173.40.xxx)
Robert (neregistrovaný, 89.173.40.xxx)
19.08.2009 13:39
0
0
Re: Nazory dedkov a babiek

Opat sa dostavame k nexistujucemu spravodajsjemu okruhu, resp. hybridu vzniknuvsiemu z byvaleho Radia Bratislava. Samozrejme, ze mnohi ludia protestuju, lebo po zruseni Radia Ceskoslovensko na uzemi SR bez nahrady sa na jednom okruhu tlacia srpavodajstvo aj rodinne vysielanie. Takto nie je vyhovene ani jednemu. My tu nadavame na vecerne citania, omse, zabavniky a ine relacie ala Radio Bratislava, ktore idu na Radiu Slovensku. Ti ludia by zase chceli spat Radio Bratislava. Pokial sa naozaj ten chybajuci verejnopravny okruh opatovne nezriadi, pokoj tu nenastane a vzdy bude niekto velmi nespokojny.

Pavol (neregistrovaný, 78.98.1.xxx)
Pavol (neregistrovaný, 78.98.1.xxx)
19.08.2009 09:57
0
0
astrid

brepty maju z casu na cas vsetci, ale igor stefuca ma podla mna prejav uplne normalny a robi na vive, nie uz v RS... podla mna ma dobry prejav peter kolarik, co sa spravodajstva tyka, nie je taky suchy, ako vacsina... a preco sa investigativa neda robit?? podla mna by na to mohla byt nejaka relacia (nie priamo v spravach, tie musia byt naozaj nestranne), kde by bolo mozne okomentovat a trosku zabrdat... a babky s dedkami?? to nie je radio len pre nich.. nocnu pyramidu nepocuvam, lebo vtedy uz idem spat s jej zaciatkom, ale pocul som uz aj v inych relaciach nazory daktorych babkoch a dedkoch a ... je to disaster, ale musia si uvedomit, ze radio tu nie je iba pre nich a ked sa im nepaci, nech si zapnu reginu alebo lumen... slovensko je zamerane na cloveka v produktivnom veku...

astrid (neregistrovaný, 85.216.154.xxx)
astrid (neregistrovaný, 85.216.154.xxx)
18.08.2009 21:09
0
0
hmm

...no ale co som pocula ja, brepty maju aj starsi...takze podla mna vyzretejsi prejav by som takto neposudzovala...co maju mat vsetci taky ostrasny prejav ako igor stefuca?? a ake su to poriadne spravy? nerozumiem...ver mi, ze v rozhlase sa investigativna novinarcina neda robit...mam tam znameho ...do nichoho sa nesmie zabrdat iba objektivne informovat....a radsej nech to ani neskusaju...lebo by sa hned ozvali vsetky tie babky a dedkovia...ved sis taci vypocut niekedy nocnu pyramidu a pocujete tie uzasne nazory starsich ludi, ktori nepripustia ziadne zmeny...

Počúvanosť
streda, 17.4.2024
1.
21,65%   + 0,23%
2.
19,57%   - 0,19%
3.
11,90%   + 0,03%
4.
8,97%   - 0,24%
5.
8,09%   - 0,03%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 17.4.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
3. + 4. vlna 2023 (kĺzavé dáta)
1.
16,07%   - 0,08%
2.
14,06%   - 0,09%
3.
9,85%   + 0,31%
4.
8,52%   + 0,30%
5.
7,62%   - 0,40%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
3. + 4. vlna 2023 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
XII. etapa 2023 - II. etapa 2024
1.
31,3%   - 0,2%
2.
22,2%   - 0,5%
3.
21,6%   ± 0,0%
4.
17,8%   + 0,4%
5.
16,2%   - 0,2%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, XII.-II./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
14. týždeň 2024 01.04.2024 - 07.04.2024
1.
Album
Dua Lipa
Houdini
2.
Album
Thirty Seconds To Mars
Seasons
3.
Album
Sia
Gimme Love
4.
Album
Ofenbach
Overdrive Ft. Norma Jean Martine
5.
Album
Cyril
Stumblin' In
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over