menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Pan Antala ukazal aky je looser

73 príspevkov
biscuit (neregistrovaný, 195.113.65.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 195.113.65.xxx)
08.08.2009 13:16
0
0
@xxx

Ano, ty diskutovat naozaj nevies, len chrlit urazky. Expresak jak vysity :)))

xxx (neregistrovaný, 213.151.218.xxx)
xxx (neregistrovaný, 213.151.218.xxx)
08.08.2009 13:15
0
0
Biscuit

Kto s tebou diskutuje? :-) ty vrchol samolubosti a arogancie:-))
nemusím cakat o rok, lebo na smiech si už teraz.

biscuit (neregistrovaný, 195.113.65.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 195.113.65.xxx)
08.08.2009 13:09
0
0
@xxx

Frustrovany? To urcite nie. X mi bol vzdy viac-menej ukradnuty :)
Ale to, co v tom rozhovore predviedol Antala, tak to je proste vrchol samolubosti a arogancie. Ale ved uvidime, kto sa bude smiat takto za rok, takze diskusiu s tebou koncim.

xxx (neregistrovaný, 213.151.218.xxx)
xxx (neregistrovaný, 213.151.218.xxx)
08.08.2009 13:02
0
0
Biscuit

Škoda s tebou strácat čas. Osem rokov tu len chrlíš smrad, ohováraš, zhadzuješ bez akýchkoľvek praktických skúseností z rádii. Musíš byt frustrovaný až po dekel. Je mi ta ľúto. Myslel som si, že vekom zmúdrieš a prejde ta to, ale to co predvádzaš je fakt diagnóza.

biscuit (neregistrovaný, 195.113.65.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 195.113.65.xxx)
08.08.2009 12:56
0
0
@xxx

8 rokov tu diskusia ani nefunguje, blbecku :)

xxx (neregistrovaný, 213.151.218.xxx)
xxx (neregistrovaný, 213.151.218.xxx)
08.08.2009 12:40
0
0
Biscuit

Ty si ukazkový priklad onanistu z diskusii radia.sk. Teba tu registrujem uz fakt 8 rokov. Co ty tu dristas? chod makat niekam do radia. Uz si mal byt davno v dopravnom servise vivy. Sa spamataj!
a nepindaj tu do slovenskej gramatiky ty hošánek z český koleje.

biscuit (neregistrovaný, 195.113.65.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 195.113.65.xxx)
08.08.2009 12:26
0
0
@Ikser

No konecne mas u mna 1. bezvyznamne plus. Som normalne cakal, ze tu zacnes zbesilo obhajovat Macicky a ich dennu samohrajku :)

biscuit (neregistrovaný, 195.113.65.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 195.113.65.xxx)
08.08.2009 12:24
0
0
@xxx

Takze podla tvojho vyroku o kopirovani je vlastne X len 1 velka kopia, lebo napr. dopravny servis s hlasenim radarov tu bol daleko predtym, ze X vzniklo, to iste sa tyka aj hrania hitov :)

biscuit (neregistrovaný, 195.113.65.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 195.113.65.xxx)
08.08.2009 12:22
0
0
@ton

Keby si chlapce aspon nekecal, teraz ma Fun sutaz o dovolenku do Grecka s filmom Bruno, to iste to bolo aj s Dobou ladovou, nehovoriac o tom, ze sa sutazilo o zajazd do USA, Australie ci do 7* hotela v SAE. Min. rok 3x sutaz o auto (Alfa Romeo) a o milion, to je malo? Tomu, ze si moderatori Fun utahuju z moderatorov X sa fakt necudujem, oni si o to parodovanie vyslovene ziadaju :) Keby sa prestali hrat na to, ze idu ludi zabavat, tak asi by ich nechali tak :)
Ps.Zlepsi gramatiku, aj prvacik na zakladke ju ma lepsiu nez ty :)

xxx (neregistrovaný, 213.151.218.xxx)
xxx (neregistrovaný, 213.151.218.xxx)
08.08.2009 12:08
0
0
Roman [icm218130-orange.or ange.sk]

Zasa ale funku treba uznat, ze zbesilé kopírovanie vsetkého co expres vymyslel mu ide dobre! Miesto toho, aby sli svojou cestou si vybrali kopírovanie:-)) Minule ma pobavili v novom case, ked povedali, ze ich ranna shov funka je najpocuvanejsia:-)))

Robert (neregistrovaný, 89.173.40.xxx)
Robert (neregistrovaný, 89.173.40.xxx)
08.08.2009 09:06
0
0
Re: oprava

Naopak to asi nemoze byt, lebo v takom pripade to je konstatovanie. Osocovanie znamena hovorenie negativnych nepravdivych veci.

ton (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
ton (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
08.08.2009 00:51
0
0
oprava

poculi ste niekedy ako moderatori expresu osocuju moderatorov fun radia? ja ano.

malo to byt naopak. moderaori fun osocuju moderatorov z ex

ton (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
ton (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
08.08.2009 00:30
0
0
nechapem

nechapem ako mozte porovnavat fun z expresom, naozaj, ste taky zahladeni alebo co. zoberte si zopar prikladov. nie je to tak davno co nas funko tahalo za nos ze na nejaky ich festival dojdu MORANDI. hm, nedosli, smola. Za to do expresu dosli,iba tak btw.na rozhovor do hemendexu. nerozumiem ako moze niekto tvrdit ze radio ako expres stagnuje. ano, hraju teraz cely den s vznimkou rana a vecera, ale fun nehra takto nejako aj cez rok? vtedy ste ticho ako vsi pod chrastou. nechapem ako tu mozte tvrdit, zeexpres nerobi sutaze pre posluchacov. ked fun propaguje nejaky film tak urobia sutaz akurat tak o listky do kina, kdezto expres, vymysli sutazo aljasku, alebo o to v ktotom meste sa uskutocni premiera, ako pri filme harry potter. jednoducho zapoja cele slovensko o sutaz na svetovu premieru trebars aj v londyne. poculi ste niekedy ako moderatori expresu osocuju moderatorov fun radia? ja ano. a paci sa mi ze radio ako expres je ticho a nereaguje na tieto trapnosti. myslim ze co sa tyka rotacie pesniciek tak na fun pocuvam viac dookola tie iste ako na exprese. uz sa spamatajte. nezvyknem prispievat do diskusii ale toto ma uz vazne vytocilo, vsak nestaci nic ine len triezvy pohlad na vec, trocha inteligencie. naozaj nerozumiem vam, sorry. dajte so dohromady jedna a jedna

xxx (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
xxx (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
07.08.2009 19:54
0
0
Roman [icm218130-orange.or ange.sk]

Jáj onanisti z diskusie radia.sk....8 rokov tu denno denne chrlíte svoje frustrácie na expres. Ked vznikal, smiali ste sa jeho plánom, ked zacal rást, zacali ste nadávat a ked je na špici tak nadávate stále. Takže podčiarknuté a zhrnuté: Vy 8 rokov diskutujete a expres 8 rokov maká.

IK§€® (neregistrovaný, 78.98.166.xxx)
IK§€® (neregistrovaný, 78.98.166.xxx)
07.08.2009 16:29
0
0
biscuit

Tak sorry, ale mne je uplne jedno, co som v tvojich ociach. O konkurencii Expresu sa da hovorit iba rano. V ostatnom case Expres konkurenciu nema. Ale to, co spravili teraz v lete, povazujem za velku chybu. To je aj dovod, preco som ich prestal pocuvat. Teda aspon docasne, kym sa nevratia k normalnemu vysielaniu. O to viac teraz pocuvam _FM.

LuboTS (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
LuboTS (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
07.08.2009 14:55
0
0
...

Dám pár reakcií na rozhovor aj ja. Téma samohrajky sa rozoberá často a treba si priznať že toto leto je Expres počas dňa samohrajkou. Je pravda že v septembri sa to zmení, ale momentálne je Expres samohrajkou. A myslím že toto leto Expresu veľmi nevyšlo, na tie mačičky nadáva dosť ľudí, je však uhorková sezóna, Expresu to neublíži. Čo sa týka porovnávanie s konkurenciou... Je pravda že na Funku je veľmi silná ranná show. Ale treba si uvedomiť, že ranná show je veľmi dôležitý prvok v rádiách v celom svete. Na ranných shows Elvisa Durana, Ryana Seacresta a ďalších veľmi stávajú rádiá v ktorých sa vysielajú. No a myslím že úcta ku konkurencii by mala byť samozrejmosť... Veď aj taký Expres je teraz inde ako bol v roku 2003 a to len vďaka konkurencii. Je pravda že Expres má veľký náskok, nie je to normálne a časom sa to dúfam že bude normalizovať, konkurenciu však treba brať a rešpektovať ju... Ináč to že je chyba že jedno rádio rovná sa jedna firma je pravda, práve preto musia či už Expres alebo Funko jedným rádiom osloviť čo najviac ľudí a preto sú tieto rádiá až príliš pestré... Vo svete takéto pestré formáty nie sú bežné, u nás rádiá inú možnosť nemajú..

biscuit (neregistrovaný, 195.113.65.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 195.113.65.xxx)
07.08.2009 13:58
0
0
@Ikser

Pokial tuto Antalovu sebaonaniu pokladas za zaujimavy rozhovor, tak potom si v mojich ociach 1000x vacsi traged nez Antala.

Kazda 2.veta , co povedal je loz( neverim tomu, ze nemonitoruju svoju konkurenciu, preco by inak pustali novy web s podobnou koncepciou ako ma Fun asi po 2 mesiacoch, odkedy ho spustil ich najvacsi konkurent, preco sa toto leto chvastaju, ze ponukaju najviac hudby atd...) navyse si sam sebe protireci (vyrok o samohrajkach) a urobil zo svojej sefky totalnu hlupanu, lebo vyvratil de facto vsetko, co Babitzova pred cca 3 rokmi v rozhovore pre medialne povedala :)))

PS. Prajem Expresu tvrdy pad v pocuvanosti, mozno si potom zacnu vazit svojich posluchacov a respektovat konkurenciu.

kuvang (neregistrovaný, 212.81.20.xxx)
kuvang (neregistrovaný, 212.81.20.xxx)
07.08.2009 13:44
0
0
Ja som sa z Expresu vyliečil už dávno

Počúval som toto rádio v jeho začiatkoch, ale od istej preafektovanej doby mi toto " hitové" rádio začalo prekážať v mnohých aspektoch napr. extrémna rotácia skladieb až do hranice kedy som si tu pesničku vôbec neužil lebo mi mimoriadne vadila...a príliš veľa umelého pôsobenia moderátorov ako keby boli na kľúčik... Na Slovensku si však denne ladí toto rádio milion poslucháčov možno s pocitom opačným ako som mal Ja...som však presvedčený, že sú tu aj omnoho lepšie rádia ako je EXPRES...toť môj subjektívny postoj

Stano (neregistrovaný, 213.160.189.xxx)
Stano (neregistrovaný, 213.160.189.xxx)
07.08.2009 12:23
0
0
ehm

hrozne odpovede - podla toho co hraju som mal pocit, ze oni vobec nemaju hudobneho dramaturga -a hele vraj maju.
Hudba je jeden velky gulas, zvuk je jeden velky nepodarok, program je bez dobreho napadu, moderatori .. kazdemu ne/musia vyhovovat tak ich nekomentujem.

IK§€® (neregistrovaný, 78.98.166.xxx)
IK§€® (neregistrovaný, 78.98.166.xxx)
06.08.2009 21:42
0
0
.

Celkom zaujimavy rozhovor. Najviac sa mi pacila odpoved na druhu otazku.

Alien (neregistrovaný, 91.127.87.xxx)
Alien (neregistrovaný, 91.127.87.xxx)
06.08.2009 19:39
0
0
Hmm

No to sa Pánovi Antalovi machruje že su najpočúvanejší ved hej ked maju okolko 40 vysielačov a najlepšie pokrytie na Slovensku plus tupý sloovbenský narod ktorý ku šťastiu stačí dopravny servis,minutové správy a takmer minimálne upravený playlist...

Bianko (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Bianko (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
06.08.2009 19:38
0
0
Expres má nekvalitnú hudbu i slovo

Dnes ráno som uverejnil článok o Exprese na http://www.medialne.sk , kde reagujem na Antalovo Rádio Expres. Prečítať si to môžete aj tam, alebo rovno tu. Skúste na to zareagovať. Snažím sa vovieš novú myšlienku na Slovensku. Nemusíte so mňou všetci súhlasiť, ale nájdu sa aj súdni, rozumní, inteligentní ľudia, ktorí ma veľmi radi podporia a budú za mnou stáť. Tak príjemné čítanie.

------------------------------------ ------------------------------------ ---------------------
Expres má nekvalitnú hudbu i slovo (6. 8. 2009, medialne.sk)

Neviem, ale aj nemám najlepší pocit z tohoto najpočúvanejšieho média na Slovensku. Snaží sa hrať na neviem akého lídra na trhu, ale nič nerobí pre to, aby sa vyvíjal, aby napredoval, aby niečo nové priniesol na tento trh. S ničím novým jednoducho nevie zaujať, mňa určite, a vás asi tieť. Ako keby toto rádio zaspalo na vavrínoch. Myslí si, že má vyhraté, že už neklesne s počúvanosťou. Ťaží stále s nikdy nekončiaceho dopravného servisu. Stále si myslí, že poslucháči ho musia kvôli týmto dopravným správam počúvať. Myslia si, že v tomto nemajú konkurenciu.

Dopravný servis však už po tých rokoch nabalil na seba nudu. Zahlcujú nás najaktuálnejšími poznatkami zo slovenských ciest každú pol hodinu, a to ešte aj v noci. Niekedy to už ide i na nervy. Ale chápem to, vodiči áut potrebujú takého informácie. Ostatní nie sú na ne viac menej odkázaní. Tí čo sú doma, v práci, na úradoch sú zvedaví na moderátorske vstupy, niečo, čo ich záujme, zabaví, čo ich nabudí, posunie ďalej, nie sú zvedaví na dopravu.

Nesúhlasím s tým, že Expres má najviac naživo vysielaných relácii na Slovensku. Veď ako najpočúvanejšie rádio by malo už vysielať nonstop s moderátoskymi vstupmi. Minimálne do tej polnoci, ako to má Rádio Slovensko, Rádio Viva, Jemné Melódie, Fun radio /aspoň tá odkazovka od 18 do 24 hod./, a možno z lokálnych Rádio Frontinus /tí niekedy aj od polnoci do rána vysielajú naživo/.

Určite Expres nie je rádio, ktoré by sa malo hrdiť prívlastkom najviac živého vysielania na Slovensku. To prehnali. Nikdy nemali ani šancu vysielať naživo od 22.00 do polnoci, nie to ešte od polnoci do rána. To by sme asi veľa chceli od nich, že? Jednotliví poslucháči ako kedy u tohoto média ani nemali nárok na večerné a nočné hovorené slovo. Jednoducho to flákajú, nechce sa im platiť nočných moderátorov, nechcú vyhovieť poslucháčom, ktorí by i neskoro večer uvítali nejaký šou program, podobný ako majú na Rádiu Viva: In da hause so Štúrom a Malachovským v pracovné dni od 22 do 24 hod.

Teraz má však Viva letnú prestávku. Od septembra to nasadia opäť do vysielania. Ale vidíte, rádio Viva aj keď sú prázdniny, tak na večerný a neskorý večerný čas nasadilo náhradný program: Viva Partia - pondelok až štvrtok 19 - 24 hod. Vyšli v ústrety poslucháčom, aspoň čo to. Ale Expres? Ešte počas bieleho dňa nasadí 8-hodinový nepretržitý prúd hudby úplne bez slov. Viď každý deň 10.00 - 18.00 Hudba nás baví.

Na Slovensko by malo prísť úplne nové rádio, ktoré bude dynamické, nekonzervatívne, svieže, moderné, progresívne. Malo by udávať trendy v hudbe, v hovorenom slove, v moderátorskom výkone, v programoch a reláciach, džingloch, upútavkach, celkovej zvukovej grafike. Malo by to byť progresívne hitové rádio. Čiže formát rádia osloví predovšetkým mladých ľudí, dynamických, liberálnych ľudí, s optimistickým pohľadom na svet, večne mladých alebo duchom mladých. S cieľovou skupinou tak od tých 12 rokov do 35 rokov. Možno aj viac.

Predsa progresívne hitové rádio na Slovensku už bolo v podobe Fun radia tak okolo roku 2000, hore, dole nejaké roky. Však si asi pamätáte. Bolo tu i študentské Rádio Ragtime, i keď to malo veľmi malú počúvanosť. Teraz tu máme Rádio_FM, ale to je čisto alternatívne rádio, kde sa nehrajú vždy len hity, ale hrajú aj in die hudbu, okrajové žánre, čo osloví len malí počet poslucháčov. Čiže nemá to aký taký mainstreamový základ, ktorý by oslovil masy poslucháčov.

Toto nové rádio, ktoré bude hrať luxusné hity, čiže ´de luxe´ radio, by malo hrať hity všetkých žánrov - brit pop, progres dance, kvalitný rock, funky, dancefloor, kvalitné oldies a kvalitné disco od tých 70. rokov do 80. rokov, progresívne hity 90. rokov, a kopu kopu súčasných hitov, a hitov tohoto desaťročia, Všetky hity sa budú nachádzať medzi mainstreamom a alternatívou. Čiže taká zlatá stredná cesta, a všetko okolo týchto dvoch bodov.

Tu znázorňujem krivku, aby ste si to lepšie predstavili. Čiže toto rádio by nešlo cestou Expresu, to určite nie. Pretože Expres hrá aj nekvalitné hity, hity proti pokroku, proti progresu, takzvané kaleráby, či shity, hudobný spodok, odfláknuté pesničky, ktoré sa hneď opočúvajú a potom už nemajú čo podstatné povedať.

mainstream l-------------------l--------------- ----l alternatíva
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ progresívne hity _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Aby ste si ešte lepšie vedeli predstaviť, aké skvostné, exkluzívne, extratívne a luxusné hity z celého sveta, ale i domáceho prostredia by sa tam mali hrať, tak napíšem pár autorov a názvy skladieb. Vyberiem hlavne tie známe kapely, formácie, aby ste sa na to chytili a hneď si to vedeli predstaviť.

Roisin Murphy - You know me better
Funkstar de Luxe - Rainbow country
Apollo 440 - Krupa
Moloko - Sing it back
Basement Jaxx - Romeo
Moby - Porcelain
Keane - Spiralling
Mando Diao - Dance with somebody
Sophie Ellis Bextor - Mulder on the dancefloor
George Michael - Flawless
Bob Marley - Could you be loved
Phats and Small - Turn around
Daft Punk - One more time
Spiller - Groovejet
Earth Wind and Fire - September
Faithless - God is a Dj
B3 / Misha - Life is easy
Dara Rolins - Party Dj
Puding pani Elvisovej - Hopa hopa
Monkey Bussines - Party shit
Madcon - Beggin´
Ladyhawke - Dust till down
Just Juck - Doctor doctor

Zasa ľudia od tých 40 rokov a vyššie majú radi aj oldies formát, pop/rock hity, pomalé, jemné skladby, slaďáky, balady, slovenské a české evergreeny i aktuálne skladby. Proste nie veľmi rýchlu, tanečnú hudbu, nie alternatívne hity. Proste takú hudbu ako hrajú na Vive, Jemných Melódiach, Best či Okey.

Ak sa budete chcieť so mnou o tomto novom progresívnom hitovom rádiu porozprávať, tak si pozrite túto diskusiu na https://www.radia.sk , tam ma nájdete pod menom Bianko. Tak sa k tomu vyjadrujem a oslovujem s touto myšlienkou poslucháčov. Mám tam uvedený na seba aj e-mail. Nie je problém sa na mňa nakontaktovať, kto budete mať záujem chcieť sa so mnou napísať mi, a následne sa i porozprávať sa o tom všetkom.

Majte sa pekne. Prežite pekné leto a majte výborné myšlienky a nápady. Doprogresovania!

Váš Peťo alias Bianko

Roman (neregistrovaný, 213.151.218.xxx)
Roman (neregistrovaný, 213.151.218.xxx)
06.08.2009 19:10
0
0
Pan Antala ukazal aky je looser

Toto je uz moc aby sa takto trapne vyjadroval jeden pako z jedneho drbleho media. Svojim zaslepenym pohladom na radiovy svet dokazal ze takyto dementi nam pokazili posluchaca, pchaju doneho nejake posrane hity obalene homosexualnymi moderatormi trapnymi sutazami zabrzdenym dopravnym servisom chvaliac sa cuzim perim, sparvy im trvaju asi minutu a pol. Takto by sa dalo pokracovat asi aj par dni, za tych 9 rokov sa vyvinuli skor opacným smerom od brontosaura k jednoprvkovej bunke. Viac na

http://medialne.etrend.sk/vsetky-media-clanky/sef-…

A zaujme hlavne diskusia, este ze nie vsetci su taki sedlaci ako buzeranti z expresu ocakavali.

Počúvanosť
štvrtok, 18.4.2024
1.
21,26%   - 0,39%
2.
19,31%   - 0,26%
3.
11,92%   + 0,02%
4.
9,09%   + 0,12%
5.
7,91%   - 0,18%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 18.4.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
3. + 4. vlna 2023 (kĺzavé dáta)
1.
16,07%   - 0,08%
2.
14,06%   - 0,09%
3.
9,85%   + 0,31%
4.
8,52%   + 0,30%
5.
7,62%   - 0,40%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
3. + 4. vlna 2023 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
XII. etapa 2023 - II. etapa 2024
1.
31,3%   - 0,2%
2.
22,2%   - 0,5%
3.
21,6%   ± 0,0%
4.
17,8%   + 0,4%
5.
16,2%   - 0,2%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, XII.-II./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
14. týždeň 2024 01.04.2024 - 07.04.2024
1.
Album
Dua Lipa
Houdini
2.
Album
Thirty Seconds To Mars
Seasons
3.
Album
Sia
Gimme Love
4.
Album
Ofenbach
Overdrive Ft. Norma Jean Martine
5.
Album
Cyril
Stumblin' In
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over