menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Pan Antala ukazal aky je looser

73 príspevkov
boris (neregistrovaný, 95.102.136.xxx)
boris (neregistrovaný, 95.102.136.xxx)
20.07.2011 16:27
0
0
trapkovia

ved ked sa vam nepaci radio expres tak ved nik vam nekaze aby ste ho pocuvali tak potom nechapem co sa tu zavzdusnujete

Pavol (neregistrovaný, 95.103.9.xxx)
Pavol (neregistrovaný, 95.103.9.xxx)
16.02.2010 20:32
0
0
Antala - POHREBNIK !!!

Expres je super radio, ale musi sa zbavit Antalu, pretoze Antala je obycajny looser, ktory to radio dovedie do zahuby, ak z neho nevypadne.

Roman (neregistrovaný, 78.98.41.xxx)
Roman (neregistrovaný, 78.98.41.xxx)
15.12.2009 10:27
0
0
To co hrate???

Preboha vy ste najlepsie radio??? Vdaka comu??? Ta vasa muzika typu OLDIES je fakt uchvatna!!! Vy ste zaspali dobu, vy ze ste radio pre mladych ludi??? Zacnite s tym nieco robit, lebo dopadnete ako Funko pred par rokmi!!! Petra Nagyho, transvestitu Ladyho Gagu to uz je len obraz moderneho media, Antala zacni konat, a nie len sa chvastat ze ste navzdy najlepsi!!!

Andy (neregistrovaný, 79.71.107.xxx)
Andy (neregistrovaný, 79.71.107.xxx)
25.08.2009 21:18
0
0
LuboTS

nemyslim si ze to bolo blbe prirovnanie obe media maju myslim podobne cielovky

Pavol (neregistrovaný, 78.98.244.xxx)
Pavol (neregistrovaný, 78.98.244.xxx)
25.08.2009 07:42
0
0
@LuboTS

bolo to predsa iba prirovnanie

LuboTS (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
LuboTS (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
25.08.2009 05:02
0
0
@.

Čo majú Jemné Melódie spoločné s televíziou Doma? Si trošku mimo...

. (neregistrovaný, 188.112.94.xxx)
. (neregistrovaný, 188.112.94.xxx)
25.08.2009 02:51
0
0
Máme sa na čo tešiť...

No a teraz budeme mať ešte ružovučké Jemné Melódie v TV vydaní v podobe ružovučkej "teplučkej" TV Doma, ktorá vo väčšine kábloviek zlikvidovala TV Prima. Máme sa na čo tešiť...

Pavol (neregistrovaný, 78.98.22.xxx)
Pavol (neregistrovaný, 78.98.22.xxx)
24.08.2009 10:53
0
0
a este som zabudol

ze mi najviac chyba nase byvale drahe regionalne radio Vychod... to bolo nieco... doteraz nanho spominam len a len v dobrom, take super komercne radio som nikde inde nepocul a asi ani pocut nebudem... ak by znova vysielal na nasom vychode Vychod, okamzite zabudnem na expres... lenze z dobreho a kvalitneho vychodu su uz len prispate samohrajkove jemne melodie... dzekujem šumne, CD abo mp3 sebe možem puščic i sam...

Pavol (neregistrovaný, 78.98.22.xxx)
Pavol (neregistrovaný, 78.98.22.xxx)
24.08.2009 10:50
0
0
@Bianko, lenka99 a ton

s tonom suhlasim a pre bianka a lenku99: porovnajte si vysielanie Radia Slovensko s Expresom teraz cez letne prazdniny. kto pocuva RS, az na par vynimiek nepocitil, ze su nejake letne prazdniny, vysielanie je moderovane, hudba kusok od jula vylepsena (aspon sa mi zda , konecne zaradili aj Fairytale gone bad napriklad, alebo 4 in the morning, alebo I'll be missing you, co predtym nehrali vobec:) ) a mam pocit, ze robia prijemne vysielanie na bezny den. Mam rad Expres po veceroch a cez vikendy, ked Slovensko vysiela take kaleraboviny ako omša a rozpravka (wtf na spravodajskom radiu), ale myslim, ze tie 4 hodinky za vecer mi expres uplne staci, pretoze by sa mi cez cely den asi prejedol... pacila sa mi show expresaci so zuzkou kostelnikovou alebo co tyzden dal, uvidime, co zrobia na vikendy od septembra, ale tieto prazdniny ma expres jednu velku gulu... macicky bola volovina - stacilo mi naladit si ich na pol hodiny - a ta samohrajka od 10 do 18 je ich lenivost a lahostajnost... cize pan antala, aj ked ho nepoznam az tak dobre, je urcite looser v tom, co narobil cez toto leto... sak to je flakarina na n-tu...

ja (neregistrovaný, 195.212.199.xxx)
ja (neregistrovaný, 195.212.199.xxx)
24.08.2009 08:53
0
0
all

Pan Antala ukazal aky je looser

ton (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
ton (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
23.08.2009 21:48
0
0
neuveriteľné

jeden tu obhajuje FM, druhy kyda na expres, treti dava nezmysli do tejto diskusie. Otazka do plena: PRECO VAM EXPRES TAK VADI? Lebo je najpocuvanejsi a ladi ho viac ako milion ludi denne? Lebo po nom opakuje 90% stanic? alebo preco? hm? bez urazky. normalna otazka. Expres je komercna stanica a nikdy nebude hrat hudbu ako hra FM a nikdy nebude mat spravy ako Radio Slovensko. Expres je komercna stanica a tomu prisposobuju hudbu, spravy, proste vsetko. Je to najuspesnejsia stanica na slovensku pre boha. Vsetko co uspesne musi byt o nicom? Expres je uspesna stanica pretoze v nej pracuju asi aj ludia ktori chcu robit radio a bavi ich to, nie? v FM si kazdy mysli ze je tazky intelektuallebo hraju taku hudbu. aj nehitove radio moze byt uspesne, staci sa pozriet na FM4, len treba vediet ako na to. Expres vie a vedel ako na to co sa komercie tyka a teraz je proste cislom jeden na trhu. nechapem o com tu tocite, urazate ludi, nadavate si, dokonca sa vam estiti tu urazat aj zenu, proste spamatajte sa!!!! Expres je jednotka na trhu tak uz si na to zvyknite. ked bude FM vediet ako na to tak budu jednotkou oni, ked bude FUN vediet ako na to tiez budu jednotkou.

čaky (neregistrovaný, 95.105.129.xxx)
čaky (neregistrovaný, 95.105.129.xxx)
23.08.2009 19:16
0
0
@Lenka99,Bianko

date prosim nam ostatnym cisla na Vasich dilerov???

Bianko (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Bianko (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
23.08.2009 18:54
0
0
LuboTS prezentuješ iba svoje stanovisko, nehovoríš za všetkých

To chceš LuboTS akože povedať, že hudobný názor Expresu je ten správny a najsprávnejší? Ľudia ani nevedia, že existujú hity aj progresívnejšieho razenia, kvalitnejšie prevedené než sú na Exprese. Lebo Expres si dáva len svoje stanovisko na hudbu, že je to tak dobre, čo on hrá. Ja mu to neberiem, pre niektorých ľudí to je akurát, čo na Exprese vysielajú. Niektorým ľuďom to naopak nestačí, a chcú si nájsť niečo nové v slovenskom éteri, niečo neošúchané, niečo štýlové, niečo nevšedné, nie príliš bežné, niečo čo nebude prílišné klišé.

Síce si robí akési callouty, prieskumy na hudbu, ale akosi sa to míňa účinku. Oni tie progresívne hity ani nenasadia do toho calloutu, či následne do playlistu. Ty odkiaľ berieš istotu, že mladí poslucháči by nechceli počúvať i progresívne hity, komerčnú alternatívu, pokiaľ by sa im patrične nadávkovala. Samozrejme, popri tým kalerábom, keďže tie asi majú patričné a stabilné právo byť v slovenskom éteri, že?

Ja to Lenke neberiem, že počúva Expres. Pozná len jedno stanovisko na hudbu, a to expresácke. Nevie o ďalších hitoch, ktoré sú známe zasa z progresívnych hitových rádii po celom svete.
Pretože Expres nebude v princípe hrávať tú kvalitnejšiu či rovno kvalitnú hudbu. Akosi sa toho bojí, pretože si myslí, že by ich zasa nechceli počúvať poslucháči strednej a staršej generácie. Ale je to ich pohľad na vec. My to Expresu neberme.

Kto chce počúvať, bude počúvať toto rádio, a nikto mu to nemôže zobrať. Keď sa vám páči hudba, ktorú vysiela Expres, tak prosím, máte šancu sa realizovať pri takejto muzičke. Dobrú chuť. Nech vám padne na úžitok.

Progresívne hitové rádio na Slovensku chýba, a to mi ty LuboTS ani nik iný nevybráti. Všade vo svete je bežné toto rádio, aj v Česku ho majú. Takže nemáš právo rozprávať, že na Slovensku by nemalo význam ho vytvárať. To si myslíš ty LuboTS. Asi ti progres a alternatíva nič nehovoria, preto nehovor všeobecne a za všetkých ľudí. Ja to čiste len tvoj názor.

Možno by práve takéto rádio malo na Slovensku veľký význam a svoje opodstatnenie. Pretože by prišlo s iným pohľadom, ako sa môže inak robiť rádio na Slovensku, než je len to bežné ponímanie rádia - Expres, Fun, Okey, Jemné melódie, Viva...

Či už by to bolo nové ponímanie po hudobnej stránke, alebo moderátorskej, zvukovej, po stránke zaujímavých relácii a programov, a podobne. Keď môže byť všade vo svete takéto rádio, prečo by nemohlo byť i u nás.

Možno by to oslovilo dosť ľudí na to, aby sa toto rádio uživilo na slovenskom trhu. Možno si ľudia radšej povedia, že budú počúvať toto nové progres hit radio, než nejaké iné rádio, ktoré do nich sústavne a nonstop tlačí len kaleráby, a nič len kaleráby, čiže rádio príliš bežné, ktoré s ničím novým nepríde na tento mediálny trh.

Konieckoncov takéto rádio sme už na Slovensku mali, v podobe Fun radia. Takže nič nové pod slnkom by to nebolo. Takéto rádio by práveže oslovilo hlavne mladé publikum, dynamických ľudí, ľudí mladých duchom, výzorom, správaním, poslucháčov zmýšľajúcich moderne, ktorí majú svoj vlastný štýl, smerovanie, pohľad na svet, svoj vlastný názor na celý život. Prečo hneď odsudzuješ a zavrhuješ túto myšlienku LuboTS a tebe podobní.

Ja to Lenke neberiem, že mohla počuť Expres aj u lekára v ambulancii. Aj ja som bol očitým svedkom, že som ho už hocikde po meste počul, a nielen u lekára. Takže verím ti Lenka, že je to tak. To však neznamená, že Expres hrá tú najkvalitnejšiu hudbu, aká len existuje, to pozor. Každý máme svoj pohľad na hudbu, ako by mala vyzerať, čo by sa malo hrávať v slovenských rádiach, v akom množstve, kedy a podobne.

Také Rádio_FM zaviedlo svojský pohľad na hudbu. Začalo si hovoriť, že hrá fajn music, čiže tú najkvalitnejšiu hudbu, aká sa len dá na Slovensku zahrať. A vidíte, nikto im neberie ich názor. Je to ich prezentácia a profil.

Kto nesúhlasí s hudbou, ktorú hrá Rádio_FM, tak jednoducho preladí na konkurenčné rádio, a vec je vybavená. Komu sa nepáči alternatíva vo všetkých podobách, tak tu má kopec mainstreamových rádii na Slovensku. Môže si poslucháč vybrať, čo bude počúvať, ako bude počúvať, kedy a kde. Nie je najmenší problém. Plejáda rádii je tu široká, od celoštátnych, cez regionálne až po lokálne. Tak prosím.

Robert (neregistrovaný, 89.173.40.xxx)
Robert (neregistrovaný, 89.173.40.xxx)
23.08.2009 18:13
0
0
@Lenka99

Aj v ambulancii u svojho lekara ladis Expres?

Uboot (neregistrovaný, 78.98.59.xxx)
Uboot (neregistrovaný, 78.98.59.xxx)
23.08.2009 15:14
0
0
Pán Antala urobte si poriadok

Správy o 15:00 na vašom najlepšom slovenskom rádiu: hlásilo sa že Formula 1 sa jazdila v Talianskej Valencii... ja poznám iba Valenciu v Španielsku, ale nevadí...vaši poslucháči ako napr.Lenka99 milujú ten váš najlepší originál z celého srdca a jej im vlastne jedno čím ich kŕmite...

Lenka99 (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
Lenka99 (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
23.08.2009 15:01
0
0
aby ste vedeli

A Expres je najlepsi na svete lebo vsetci ho kopiruju, robia si srandu opakuju zo zufalstva lebo nevedia vlastne vymyslat !
Nebudem nikoho pocuvat len Expres navzdy !!!!
aj ked idem do obchodu vsade ladim expres na tych radiach vystavenych v predajni !

Lenka99 (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
Lenka99 (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
23.08.2009 14:57
0
0
Bianko

Bianko zobud sa ! Keby tvoje rozumy boli k niecomu nepises sem na zaprdene fora ale presadis sa s nimi v reale !
Vsetky iluzie a napady co sem akoze zadarmo rozdavas za ktore vsetci maju padnut na zadok sa vyrovnaju kope hnoja !

LuboTS (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
LuboTS (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
23.08.2009 09:35
0
0
@Bianko

Skús už konečne pochopiť že v dnešnej dobe sa rádio nerobí tak, že si ľudia v rádiu povedia toto je dobrá hudba, toto budeme púšťať a toto sa musí ľuďom páčiť lebo my to považujeme za dobré... Hudobná dramaturgia sa robí podľa toho čo chce poslucháč počúvať. Keď raz Ty budeš mať svoje rádio (v akom si štádiu? :-) ) prídeš na to že Tvoj názor ako sa má robiť rádio nie je správny... Už aby Ti bola udelená tá licencia :-)

Bianko (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Bianko (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
23.08.2009 09:01
0
0
Rádio Expres fláka hudbu i hovorené slovo, to bez debaty

Lenka, ja ťa chápem, že máš rada Expres. Nikto ti to neberie, je to tvoj názor. Ale zober si, že koľkí ľudia ho jednoducho neuznávajú. Pretože minimálne hudba je o ničom, stále dookola ako na kolotoči, kvantum kalerábov jeden za druhým.

S ničím novým nevedia prísť. Zaspali na vavrínoch. Už sa vôbec nerúšajú. Im je to už jedno, však sú najpočúvanejšie rádio na Slovensku, tak načo sa vôbec okolo toho naháňať, no nie? Flákajú hudbu jedna radosť. To ani nevorím, že aj hovorené slovo, upútavky, džingle, podmazy, celková hudobná grafika nie sú vôbec skvelé na tomto že vraj expresnom rádiu.

Ale za čo si zaslúžilo ten prívlastok expresné rádio, no za čo? A k tomu ten prívlastok najpočúvanejšie médium tejto republiky. Určite to nie je za hudbu, či moderátorsky výkon. Zaslúžilo si to jedine cez najaktuálnejšie dopravné správy. To jediné im ako tak ide, ale už aj ten dopravný servis sa niektorým ľuďom prejedol. S nijakou novou myšlienkou nevedia prísť na slovenský rádiový trh.

Konieckoncov dôkazom je i tá letná ranná pseudo šou o mačičkách. Oni sa jednoducho vykašlali na letné prázdniny ako také. Nech si poslucháči počúvajú nejaké ranné vysielanie, ktoré si hovorí najlepšia letná šou na Slovensku. Ale však budiš. Poslucháči nie sú včerajší. Môže sa veľmi ľahko stať, že sa im preje už i ranné vysielanie. A radšej zahnú ku konkurencii, kde môže byť sebelepší program, a to nielen ráno, ale po celý deň.

Nehovorím o tom, že i denné vysielanie začalo byť na Exprese prevedené samohrajským spôsobom. Čiže od 10.00 do 18.00 hodín ide len hudobný záznam, hit za hitom, či lepšie shit za shitom, a to úplne bez slov, bez moderátorskych výkonov.

To, že dávajú dopravné správy každú pol hodinu, či politické správy v celú hodinu, sa predsa neráta za moderovanie. Správy sú totiž samozrejmosťou, takto to chodí na každom rádiu, to nie je moderovanie, aby si niekto nemyslel. To je výjdenie v ústrety poslucháčom, ktorí chcú vedieť, čo je nové v slovenskej či zahraničnej politike, či aká je situácia v cestnej premávke.

Vyhovárať sa na to, že je dovolenkový, prázdninový režim už vonkoncom neobstojí v dnešnej dobe. To akože každé rádio malo cez leto upraviť svoj program tak, aby sa nemoderovalo cez biely deň, a vlastne i večer a vôbec stále? No vidíte, súdne rádio na Slovensku to neurobí, pretože by tým odradilo veľa poslucháčov.

Aj tie lokálne či regionálne rádia sa (oveľa) viac snažia, čo sa týka moderátorskych vstupov, a nevyhovárajú sa na letný režim, než toto najpočúvanejšie, najrešpektovanejšie, najvyhľadávanejšie, najaktuálnejšie médium Slovenska. No ale za čo má tie prívlastky "naj", no za čo, mi povedste?

Počul som také názory ľudí, že Expres je najpočúvanejší len preto, že ľudia si prepínajú každú polhodinu, každú celú hodinu na aktuálne dopravné spravodajstvo, aby boli v obraze, čo sa deje na slovenských cestách. Len pre to. Určite nepočúvajú Expres stále, ale len keď majú ísť tie dopravné správy, vtedy prepnú z iných rádii na Expres. Takto to vraj robí pomerne dosť poslucháčov v autách. Lebo dosť poslucháčov sa jednoducho nestotožňuje s hudobným profilom tohoto "vychytaného" média.

Počul som, že viac ľuďom sa nepáčia hity vysielané na tomto rádiu. Lebo hádžu do playlistu piate cez deviate, prakticky to nemá hlavu a pätu. Najprv zahrajú hit z 80. rokov, potom následne aktuálny, za tým z 90. rokov, potom zasa čosi z tohoto desaťročia, a takto stále dookola.

Lebo oni chcú osloviť čo najviac poslucháčov vo všetkých vekových kategóriach. Chcú si na svoju stranu dať okrem mladých ľudí, aj strednú či staršiu generáciu. Vlastne hrajú z každého rožku trošku. Chcú byť pre všetkých, a zároveň nie sú pre nikoho.

Pretože veľa mladých ľudí chce počuť aj progresívne hity, čo sa doteraz vyprodukovali, a nielen tie kaleráby a kalerábiky, ktorými ich stále donekonečna zavaľuje toto expresívne rádio. Odkiaľ majú potom hlavne mladí ľudia poznať kvalitnú hudbu a kvalitné hity, keď im ich Expres jednoducho nezaradí do playlistu. Stáva sa to len vo veľmi malej miere, že tak urobia.

Odkiaľ to tí ľudia majú poznať? Veď nie každý počúva alternatívne Rádio_FM, tanečné rádia zo Slovenska či Česka, či zo sveta, progresívne hitové rádia ako je české Expresradio, a podobne. Odkiaľ jednoducho majú vedieť, že existuje aj iný pohľad na hudbu, ako je len ten bežný popový, príliš mainstreamový. Poslucháči sú vlastne odkázaní počúť hudbu, ktorú im dávkuje Expres, bez toho, že by vedeli, že sa dá na hudbu aj inak pozerať, z tej kvalitnejšej, progresívnejšej, či alternatívnejšej stránky. Kvalita hitov na Exprese hovorí za všetko. To nepotrebuje komentár.

Keby teraz Expres nenasadil do letného vysielania obrovský aktuálny progresívny hit Lily Allen - Not fair, či by nevrátil do vysielania overený hit Funkstar de Luxe vs. Bob Marley - Sun is shining, tak by poslucháči zabudli aj na to, že existuje hudobná kvalita. Ktorú napríklad ešte poznajú z čias Fun radia, keď to ešte bolo progresívne hitové rádio.

Pamätáte sa na tie časy Funka v roku 2000, plus, mínus dáke roky? Vtedy Funko patrilo medzi najprogresívnejšie a zároveň najhitovejšie, najdynamickejšie rádia v Európe. No žiaľ, keď prišiel na slovenský trh Expres, tak Fun radio sa "muselo" preformátovať na bežné popové rádio.

No žiaľbohu, škoda bolo Fun radia, ale i ďalších rádii na Slovensku, ktoré nevedeli odolať tlaku Expresu, a jednoducho sa vzdali progresívnych hitov, či alternatívnej komerčnej hudby, jednou vetou kvalitnej muziky, pokrokových myšlienok a formátov. Takáto situácia veru nastala na Slovensku. To hovorí za všetko.

čaky (neregistrovaný, 95.105.129.xxx)
čaky (neregistrovaný, 95.105.129.xxx)
23.08.2009 05:56
0
0
Lenka99

dopln si sama čo...

čaky (neregistrovaný, 95.105.129.xxx)
čaky (neregistrovaný, 95.105.129.xxx)
23.08.2009 05:54
0
0
@Lenka99

to radio nie je najlepsie.a pisu sem aj ludia ktori nieco dokazali,nielen mačičky čo vedia fajčiť...

Maťo (neregistrovaný, 85.135.128.xxx)
Maťo (neregistrovaný, 85.135.128.xxx)
22.08.2009 23:05
0
0
Lenka99

bla bla bla keci o nicom leni :D vies diskusne forum je o panovi antalovi aky je looser snad tu mam pravo povedať svoj nazor sak si počuvaj svoj expres ja na to nejsom odkázaný a nepotrebujem patriť medzi tých milión poslucháčov čo počúva ževraj expres ha :D všetko dookola jak na kolotoči :D PS. a expresu nemám čo zavidieť pretože tam neni čo

Lenka99 (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
Lenka99 (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
22.08.2009 22:18
0
0
peto0000 a Maťo

vy ste chudaci ! nic ste nedosiahli lebo ledva mate pripojenie na internet a ste radi ze ste. Pripadne ste na tieto stranky natrafili cirou nahodou ked ste v internet kaviarni hladali nejaku robotu vsak ?
Inteligent sem nebude kydat, vykaslal by sa na prazdne prizemne kritizovanie najlepsieho radia ktore pocuvame doma v robote aj vsetky moje kamosky ! Sem pisu najvacsi tupci ! Primitivna nula je daleko viac ako vsetci mudrlanti v tychto forach ! Len sem piste vybijajte si komplexy z nedosiahnutych zivotnych cielov lebo na ulici o vas nikto nezakopne pretoze ste .... doplnte si sami !

... (neregistrovaný, 193.110.186.xxx)
... (neregistrovaný, 193.110.186.xxx)
22.08.2009 19:49
0
0
peto0000

Zaujimave kydas tu na Expres ale mas ho uplne zmapovany :-)

Maťo (neregistrovaný, 85.135.128.xxx)
Maťo (neregistrovaný, 85.135.128.xxx)
22.08.2009 16:37
0
0
petoOOOO

čistá pravda peťo a to VOLSKE OKO nemalo chybu :D:D:D

Počúvanosť
štvrtok, 25.4.2024
1.
21,69%   + 0,23%
2.
18,40%   - 0,05%
3.
11,90%   - 0,18%
4.
9,57%   - 0,16%
5.
7,67%   - 0,10%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 25.4.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
3. + 4. vlna 2023 (kĺzavé dáta)
1.
16,07%   - 0,08%
2.
14,06%   - 0,09%
3.
9,85%   + 0,31%
4.
8,52%   + 0,30%
5.
7,62%   - 0,40%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
3. + 4. vlna 2023 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
XII. etapa 2023 - II. etapa 2024
1.
31,3%   - 0,2%
2.
22,2%   - 0,5%
3.
21,6%   ± 0,0%
4.
17,8%   + 0,4%
5.
16,2%   - 0,2%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, XII.-II./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
16. týždeň 2024 15.04.2024 - 21.04.2024
1.
Album
Dua Lipa
Houdini
2.
Album
Cyril
Stumblin' In
3.
Album
Sia
Gimme Love
4.
Album
Ofenbach
Overdrive Ft. Norma Jean Martine
5.
Album
Kygo Ft. Ava Max
Whatever
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over