Diskusia k téme Fun Rádio



Super, ze hraju oba streamy. Stream usmev este urcite nejaky cas pobezi, nakolko je to nova kampan - vsetci potrebujeme viac fun. Ale mohli by aj neskor ponechat tento stream, aj keby ho napriklad premenovali na Fun Radio Novinky ako bolo kedysi. Trochu zaujimave, ze piesen kampane je Topic - All or nothing, ktora ani vobec nie je v playliste streamu, hraju ju len v streame Dance. Nieco take ako minuly rok na letnom streame ked v jednom jingly bola piesen pomarance z Kuby od Hex a nezahrali ju jediny krat. Ale to su uz len take detaily. Takych failov tam bolo aj viac. Som rad, ze je tu letny stream, pretoze som si nebol isty, ci ho spustia kedze je teraz stream usmev. Tesim sa na to kazdy rok.

Arieliho nepoznám osobne, no raz som mu písal, že majú nejakú chybu, nie v zlom a na mna bez dovodne vybehol


Bol spustený stream Fun rádio leto, áno vidím že sa tu o tom písalo, čo je však ináč ako som čakal, tak naďalej funguje aj Fun rádio úsmev. Môj predpoklad bol, že leto bude namiesto úsmevu, je fajn že existujú obidva tieto streamy



A za akú cenu ponúkajú iné firmy programy porovnateľné so SEPIOU s národnou lokalizáciou. A hovorme len o programoch, ktoré využíva ORF, ARD alebo BBC?


Prečo ho nazývaš súdruh? Čo Ti na ňom vadí? Že niečo dosiahol? Vymyslel Sépiu?
Čo je na ňom zlé? Vysvetli prosím!!!!





Laik z nejakého dôvodu nenávidí Arieliho, už sa tu o ňom negatívne vyjadroval....



Fun rádiu sama padne z neba možnosť vylepšiť program. Ako vieme, Sajfa sa čoskoro odsťahuje so svojou manželkou do Bruselu. Je teda šanca nahradiť jedného pre ich cieľovú skupinu neatraktívneho moderátora niekým prijateľnejším. Hrozí však, že oni túto šancu nevyužijú a namiesto Sajfu tam nasadia úplne rovnako neatraktívnu Veru. Som zvedavý, ako to vyriešia

Netreba nikam písať ani posielať meracie vozidlo. Stačí zalistovať v histórii, kto a kedy túto frekvenciu tzv. skoordinoval.
Funradio nie je ani prvé ani posledné, čo získalo takúto kvalitku po nemenovanom rádiu.
podiel [%] celkovej počúvanosti
3. + 4. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň









