menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme TV Markíza

911 príspevkov
Janis
Janis
20.12.2023 15:30
1
0
Na Markíze končí dlhoročný šéf spravodajstva

Henrich Krejča. Na poste ho nahradí Michal Kratochvíl, šéf spravodajstva TV Nova. Viac v článku
https://www.mediaklik.sk/televizia/clanok/693365-m…

Signal
Signal
20.12.2023 15:25
2
0
@PABLO1

Farma 2 mala dokonca sledovanosť až 44,3 %

Farma plná experimentov nezabrala: Markíza zažila najhoršie sledované finále v histórii!

https://mediaboom.sk/markize-prespekulovana-farma-…

PABLO1
PABLO1
18.12.2023 21:47
1
2
@JaSOmJA

no vidim, ze to beries velmi pomylene ..... tu nikto nenazval ludi co pracuju manualne sockou - to sa tu snazis pdsuvat ty a hrat sa na najekeho zachrancu.....napokon takou sockou moze byt aj clovek pracujuci v kancli a pod...vsetko zalezi od kazdeho cloveka ..JazzLaco to velmi dobre zhrnul, alebo nevies citat s porozumenim...nevies, alebo ani nechces

Jazz_Laco
Jazz_Laco
18.12.2023 21:36
0
2
JaSomJa

Ale ja som tam nezaradil pekára, krajčíra, predavača, záhradníka alebo robotníka pri páse. To si na veľkom omyle a niečo si musel veľmi zle pochopiť. Ja som tam zaradil rôznych darmožráčov, príživníkov, dezolátov a bohužiaľ je ich veľa.....

JaSomJa
JaSomJa
18.12.2023 21:19
2
1
Jazz_Laco

Prosím ťa, nepreháňaj. Človek ktorý ti v pekárni upiekol chlieb, je socka? Krajčírka ktorá ti ušila tvoje oblečenie je socka? Jednoducho každý kto niečo vytvorí, vyrobí, postaví, vypestuje je menejcenný? Zobuď sa, lebo keď budú medzi ľuďmi len takí tí vysokohodnotní, potom možno zistíš, že aj tie Tvoje socky by mohli byť dobré

Jazz_Laco
Jazz_Laco
18.12.2023 17:01
1
2
JaSomJa

No a ktorý slovenský denník je pre Teba ten relevantný?

Jazz_Laco
Jazz_Laco
18.12.2023 17:00
1
3
@Janis

Socky sú ľudia so základným vzdelaním, ktorí boli leniví v škole učiť sa - vďaka tomu nie sú schopní nájsť si dobre platenú robotu. Socky sú ľudia, ktorí čakajú od sociálneho štátu, že im takú robotu nájde, preplatí cestovné, kúpi montérky a každý deň im prinesie obed, samozrejme zadarmo. Socky sú ľudia, ktorí keď prídu domov z roboty, nalejú si poldeci a váľajú sa na gauči pred televízorom a mobilom v ruke, z ktorého volajú svojim kamošom, aký je ten život na ho*no, až kým sa im neminie kredit. Socky sú ľudia, ktorí ľahostajne pristupujú k osobnej hygiene, zdraviu, sú zanedbaní. Socky sú arogantní ľudia, ktorí urážajú každého a robí im to dobre.

No a ľavicová vláda ich len podporuje, rozdáva všelijaké príspevky, dávky, bezplatné cestovanie len aby nestratila ich priazeň....

JaSomJa
JaSomJa
18.12.2023 16:58
1
1
Jazz_Laco

Prečo medzi tými informačnými webmi uvádzaš to najhoršie čo tu na Slovensku máme?

Jazz_Laco
Jazz_Laco
18.12.2023 16:51
1
2
Markíza...

Televízia vysiela paškvil len preto, lebo to diváci chcú. Ľudí zaujíma kto koho zabil, pretiahol, urazil, ponížil, ktorá ukázala kozy - prípadne aj niečo viac, kto má aké problémy a väčšina ľudí sa z toho teší a vášnivo o tom debatujú so susedkami. A to nájdu na Markíze alebo JOJke....

Bonitnejší divák televíziu väčšinou nepozerá, radšej chodí do divadla, číta knihy, stretáva sa s kamarátmi....
Bonitnejší divák, pokiaľ si aj sadne k televízoru, má preplatených niekoľko streamovacích služieb, plus pozerá prémiový šport a dokumenty. Správy si pozrie na ČT24, BBC, CNN alebo si prečíta SME, N, Hospodárske Noviny, iDnes, čiže nie je odkázaný na bľabotanie moderátorov v slovenských televíziách...

Janis
Janis
18.12.2023 16:46
2
0
Pablo

ty vysokopríjmový občan nože nám povedz čo ty sleduješ. A ako ty vieš že dobre zarábajúci nesledujú Markizu? Máš nejake relevantné štatistiky či prieskumy? V slobodnej krajine si každý može pozerať čo chce a na chudobnom Slovensku, ktoré je aktuálne druhé najchudobnejšie v EU po Bulharsku zase až tak vela vysokopríjmových nebude či? Však takí učitelia, zdravotné sestry tiež patria podla teba pravicoveho guru medzi "socky".

PABLO1
PABLO1
18.12.2023 16:16
0
2
@Signal

Ano, to som videl aj ja ... sic prepadak, ale velkej casti bulvarnych slintosov to staci, a v okoli sa o tom stale rozprava na zastavakach ci v obchodoch ...
Inou vecou je, ze platena televizia pusti do obehu takyto paskvil ... ked si clovek plati ,tak nieco za to aj chce ...
napokon pri odchode to jasne povedali, ze chcu byt televiziou pre tzv.bonitnejsiu klientelu...a teda z toho vyplyva, ze nizkoprijmovo zarabajuci ludia by nemali byt ich hlavnym obecenstvom...ale pravda je taka, ze je to presne tak...televiziu drzi nad hladinou hlavne nizko primova cast obyvatelstva..
Napokon, ak som bonitnesji,cize boahtsi,tak nemam problem si zaplatit skutocne nieco kvalitne, lebo vtedy asi nebude clovek riesit peniaze .... :)

Janis
Janis
18.12.2023 12:35
2
2
Jazz Laco

vylučovacou metodou si asi volil Sas, teda stranu ktorej predstavitelia vychlastali miliony za naše v Dubaji a predseda tejto strany sa predvádzal v BA s Geisenovcami, to je teda úroveň Geissenovci, rovnaký odpad ako Farma či Smotánka. Toto je hodnotový svet liberálnych pravičarov zo Sas a možno aj ich voličov. Ja sledujem radšej filmy na Film Europe alebo Cinemax 1,2 a to som volič ľavice.

Signal
Signal
18.12.2023 11:16
0
1
@PABLO1 - rôzne Farmy

V začiatkoch mala Farma sledovanosť aj 35 %

Farma s dosiaľ najväčším prepadákom:

Farma ponúkla túto nedeľu posledný Duel, ktorý skompletizoval semifinálovú šesticu farmárov. Dosiahla s ním podpriemerný rating 3,9 % s podielom na trhu iba 13,8 % v obchodnej cieľovke.

https://mediaboom.sk/finalovu-nedelu-ovladlo-pecie…

PABLO1
PABLO1
18.12.2023 10:37
0
1
@Janis

No asi ti robi problem citat s porozumenim...
Tu vobec nejde o nejake spravodajtvo (plne bulvaru) ...
Ano, Markizu napriek jej odchodu z volne sirenej tv sleduje hlavne ludia, ktori neradi premyslaju, radi by vsetko co je mozne zadarmo a svoje pudy ukajaju sledovanim roznych reality show a roznych celebrity magazinov...
Osobne som nikoho nenazval sockou. ôen som skontatovat ze ti ludia si tu Markizu aj tak zaplatia velmi radi, lebo nechcu pred ostatnymi vypadat ako socky, ze nemaju par eur na to...
Poznam to od nas, poniektori co sa tvaria ako najvacsi bohabojni krestania,narodne a socialne orientovani maju to nutkanie sledovat kto komu dal na hubu, kto sa s kym vychrapal,komu sa okotila micina a pod..a potom to rozoberaju v MHD ci v rade pri pokladni a pod...

Fanúšik hudby
Fanúšik hudby
17.12.2023 20:00
2
1
Markíza

1. Čo robí na stránke venovanej rádiám diskusia o televízii?
2. Čo robí na stránke venovanej rádiám diskusia o politike?
3. "Ak s niekým absolútne nesúhlasím, tak je tupý" - presne takto by diskusia vyzerať nemala, ale asi ide len o ďalší dôkaz toho, že Forrest Gump mal pravdu.

Jazz_Laco
Jazz_Laco
17.12.2023 17:19
1
1
@PABLO1

Maďari majú tiež dobrý základ voľne šíriteľných programov v DVB-T. Verejnoprávne M1, M2, M4 Sport, M5 Duna, Duna World a komerčné RTL Klub, TV2. Izaura (telenovely), Dikh TV (pre Rómov), MAX4 (seriály a šport - NHL, NFL, Nascar...), Spectrum Home+

Jazz_Laco
Jazz_Laco
17.12.2023 17:14
0
2
@Janis

No bol by si prekvapený, ale diváci Markízy nie sú len voliči opozície, ale aj podporovatelia súčasnej vlády a myslím si že je ich dosť. Na druhý deň potom v krčme a o obchode opretí o vozíky rozoberajú tie taľafatky, čo tam odvysielali....

Ja osobne som nevolil ľavicu v podobe SMER, HLAS, PS a ani nacionalistov zo SNS, samozrejme ani OĽaNO a ani KDH. Preferujem pravicové strany....

Janis
Janis
17.12.2023 16:31
1
1
Pablo, Heavymetal laci

Ten odpad Markízu sledujú hlavne tupovoliči opozície, nikto normálny nebude sledovať jasne opozične, proizraelsky a proamericky zamerané medium. Na youtube je video kde redaktorka Kajtarová háda s predsedom Dankom, ona sa neprišla na tlačovku nič pýtať ale len hádať. Inak obaja ste určite voliči progresivcov, to tí volajú socialne slabších sockami.

PABLO1
PABLO1
17.12.2023 16:25
1
2
@JAzzLAco

ano mas pravdu, od 1984roku vo Francuzsku takto vysielali - bola to prva komercna stanica u nich sirena celoplosne...
Dovtedy mali len 3 verejnopravne programy TF1(Television francais 1) , A2(Antenne2) a FR3 (France regions 3)... neskor v 1987 sprivatizovali aj TF1, ale ta musela ist zo zakona volne, od roku 1986 mali este M6 (Metropole6 najprv Pariz a okolie a od 1988 celoplosne) a talisto LA5 ...
Dekoder stal vtedy nejakych 299Frankov a mesacny poplatok bolo 15 frankov spominali ... a v 84 priemerny plat bol okolo 6000 frankov , cize vacsina mala este menej

Ano, v mnohych krajinach tak je, ze zakldane komercne stanioce su volne, a az ich specialne stanice su platene, alebo SD verzie idu volne a platene su HD verzie a pod...
V Cesku alej v Polsku maju dobry vyber aj v pozemnej TV , ale podnikavi vedia, ze Slovak rad zaplati, len aby nevypadal ako socka :) takze aj ti co su na dochodku ci socialnej podpore by si to asi zaplatili, aj keby koli tomu mali hladovat, mame to v nasej nature

PS- RTVS je este celkom pozeratelna, moinimalne Dvojka ano

Jazz_Laco
Jazz_Laco
17.12.2023 13:11
2
3
Markíza...

To tu ešte niekto sleduje slovenské televízie? Ja už som 20 rokov nevidel ani jednu. Výnimka je iba vtedy, ak dávajú nejaký zaujímavý športový prenos, ale aj to iba zriedka.....

@PABLO1
Vo Francúzsku tak voľakedy fungovala CANAL+. Vysielala ešte analógovo, ale zároveň to bola zakódovaná stanica. Ponúkala prémiové filmy, seriály a šport. Kto ju chcel pozerať, musel si kúpiť set-top-box a platiť mesačný poplatok (Funguje to ešte aj teraz, ale už v DVB-T). A presne tak by to malo fungovať aj s Markízou. Kto ju chce pozerať, nech si pekne kúpi balík markízáckých programov za 4.99€. No ale to by socky a dôchodcovia nemali čo pozerať.

Ináč podľa môjho názoru by základné programy mali byť šírené bezplatne v DVB-T, čiže všetky programy RTVS, Markíza a JOJ.....

PABLO1
PABLO1
17.12.2023 12:50
2
0
zneuzivanie postavenia a vraj platena tv

MArkiza len zneuziva svoje postavenie ... ved ked si je v kramflekoch ista, ze ich ludia chcu, tak si ich kludne priplatia na navyse ...
Ked odchadzali z volnej pozemnej DVB-T2, vtedajsia hovorkyna sa nechala pocut, ze oni chcu byt televiziou pre tzv.bonitnejsiu klientelu (rozumej bohatsiu) ... ale reklamy nakydanej este viac ako predtym...napokon ak som bonitnejsi,tak si priplatim prave za to, aby tam nebola ziadna reklama alebo len jej minimum ... a pochybujem, ze medzi bonitnejsie programy patria rozne Farmy,Big Brother a pod...
A tak sa z bonitnej stanice stala postupne stala "buran"tv, ktoru sleduju hlavne ludia, co maju hlbsie do vrecka,riadia sa vacsinovo pudovo a najradsej by chceli vsetko "zadara" a po nedelnej omsi porozoberat, kto sa s kym vyspal, komu sa okotila micina na dvore a pod...
Jednoducho nasli slaby bod prostoducheho domaceho divaka, ktory sa bude dusovat, ako mu zalezi na tradicnych hodnotach, ale Markizu si zaplati, lebo ved nie je socka, a to musi proklamovat okoliu.
Urcite by som zakonom obmedzil vysielanie reklamy tym komercnym subjektom, ktore su v platenom formate ...

Laik
Laik
17.12.2023 09:45
2
0
Štát preverí kroky Markízy. Tá nechce operátorom dovoliť, aby mali balíčky bez jej staníc
PeterDX
PeterDX
05.12.2023 14:17
0
2
@Signal

Áno, včera zas dali...

Signal
Signal
05.12.2023 09:44
1
1
@PeterDX - Fotky

Tie fotky niekedy dávajú a niekedy nie, už viackrát neboli...

PeterDX
PeterDX
04.12.2023 15:36
0
2
Od soboty 02.12.2023 zrušené fotky na konci v Počasí

Zrejme chcú dať viac reklamy namiesto toho, biznis je biznis. :-)

Mne osobne to chýbať nebude. Fotiek je dosť na Facebooku, celkovo na internete.

Počúvanosť
štvrtok, 18.4.2024
1.
21,26%   - 0,39%
2.
19,31%   - 0,26%
3.
11,92%   + 0,02%
4.
9,09%   + 0,12%
5.
7,91%   - 0,18%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 18.4.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
3. + 4. vlna 2023 (kĺzavé dáta)
1.
16,07%   - 0,08%
2.
14,06%   - 0,09%
3.
9,85%   + 0,31%
4.
8,52%   + 0,30%
5.
7,62%   - 0,40%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
3. + 4. vlna 2023 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
XII. etapa 2023 - II. etapa 2024
1.
31,3%   - 0,2%
2.
22,2%   - 0,5%
3.
21,6%   ± 0,0%
4.
17,8%   + 0,4%
5.
16,2%   - 0,2%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, XII.-II./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
14. týždeň 2024 01.04.2024 - 07.04.2024
1.
Album
Dua Lipa
Houdini
2.
Album
Thirty Seconds To Mars
Seasons
3.
Album
Sia
Gimme Love
4.
Album
Ofenbach
Overdrive Ft. Norma Jean Martine
5.
Album
Cyril
Stumblin' In
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over