menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Imre Kutnas, Ilona Hrustikova a DJ Tonda ze Sumperka

50 príspevkov
Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
06.03.2008 20:43
0
0
W

Čím ďalej, tým sú tieto postavičky na rádiu Expres zaujímavejšie.
Nechápem kde ich stvoriteľ - autor - berie každý deň toľko nových nápadov. Vždy sa dobre pobavím na Kutňasových telefonátoch, na jeho výmysloch, úletoch....pohotových reakciách....
Ilona Hruštíková s magazínom Pralinka si tiež neodpustí neškodný humor a DJ Tonda vždy vsadí na správnu kartu a dobre to roztočí s peknou hitovečkou....
Ďakujem za dobrú zábavu na ex !!! Superrrr !!!

Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
14.01.2008 15:39
0
0
Palo

Som rada že sa konečne aspoň trošinku začíname chápať.
Ja som kedysi počúvala okrem iných - r.Rock FM, bolo to niečo nové, iné,vysielanie aké sme do vtedy nepoznali.Potom som presedlala na r.Koliba-OK,ale šikovnejší moderátori opustili aj toto rádio a zrazu mi niečo začalo vadiť - jednoducho mi nesadli, tak som preladila na Expres. Tam ma vlastne upútal Martin Fenčák - bol úžasný, rada som ho počúvala, škoda že už nemoderuje, bolo fajn ho počuť každé ráno z rádia.
Ale musím ti povedať, nikdy som na nič nereagovala ako teraz.
V jednom kuse musím byť v obraze, stále na všetko reagujem, píšem, chcem tým povedať že asi ma to rádio Expres skutočne chytilo, ináč by som to nerobila. Nieje dňa aby som im niektorému niečo nenapísala. na to si vždy nájdem čas.Jednoducho ma zaujímajú, musím byť s nimi v akom - takom kontakte. Niekedy si myslím že je to až choré čo robím, ale niekto pozerá telku, niekto počúva rádio, iný ....
Dalo by sa na tému rádio písať do nekonečna. To ešte som nespomenula iné rozhlasové stanice....
Palo, mám pocit že sme v nesprávnej téme, asi by sme si mali založiť novú - vlastnú - len pre nás dvoch !!!
Pekný deň, teším sa že píšeš...Eva.

Palo (neregistrovaný, 213.151.246.xxx)
Palo (neregistrovaný, 213.151.246.xxx)
14.01.2008 10:29
0
0
Eva

No jasne, rad podiskutujem s ludmi, co maju opacny nazor na veci a som rad, ze to je v normalnych medziach, nie ako s niektorymi utocnikmi na tejto stranke:)
Ako som uz pisal, v jednom sa mi Expres oproti ostatnym paci, ze maju aspon aky-taky program.. Toto sa mi v Slovenskom eteri nepaci, ze vymyzli radia, ktore aj nieco dali posluchacovi, okrem neustale opakujucej sa hudby a kecov moderatora... V 90 rokoch tu boli radia, ktore mali prakticky nonstop nejaky program, dokonca aj v noci, lebo to aspon reprizovali.. Vzdy to bolo lepsie, ako nejaka opakujuca sa hudba... No len casom sa to zacalo menit. A vtomto bol Expres ozaj prvy, ze nasadil sem urcity system zmeny, potom ich zacali vacsie radia kopirovat a tie mensie zanikli.. Nemali na to prostriedky.. Uvedomujem si, ze som velmi kriticky na to, aj na Expres, no rovnako som kriticky aj na JM, FUN, Okey - jednoducho radia, z ktorych ostali iba nazvy, no prakticky tie stare znacky uz dnes neexistuju v povodnom zneni... Kde su tie casy, ked posluchaci cakali a tesili sa tyzden na nejaku relaciu... Ja si to pamatam, ako som sa tesil na relacie v roznych radiach a tiez aj moji kamarati, a potom sme sa o tom ropravali a boli sme radi, ze sme to mohli pocuvat.. A ta doba je uz prec.. Trosku som odbocil od temy, ale to len preto, aby si vedela, preco som trebars kriticky na radio Expres... To slovo osprostenie som pouzil nie doslova, samozrejme, ale nadsadene, aby bolo jasne, ze kedysi posluchacovi komercne radia aj nieco davali... Diky za diskusiu

Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
14.01.2008 07:23
0
0
Palo

Vieš ale pre mňa je rádio Expres skutočne NAJ, či si to už hovoria, alebo nie, je mi to jedno. Mne vyhovujú, ľudia ktorí tam pracujú sú fakt super, musel by si ich spoznať, to sa nedá len tak napísať, sú jednoducho skvelí. A že sú NAJ asi to bude pravda, veď sa robia prieskumy počúvanosti, nebude to len vymyslená fráza.A nech si to hovoria, lebo skutočne sú NAJLEPŠÍ !!!
Nevyhovoríš mi to !!!
To rádio sa dá počúvať nonstop - nemyslím že "osprostíš", neboj sa, a ak náhodou, nebude to snáď také zlé s tebou....zatiaľ to moja rodina vie so mnou vydržať....som rada že píšeš,ale už to asi prestalo všetkych baviť, už sme tu len my dvaja zostali....ale kľudne si môžeme dopisovať...ahoj, pekný deň, Eva.

Palo (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
Palo (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
13.01.2008 23:44
0
0
Eva

Praveze na Slovensku fakt ja osobne bohuzial nemam co pocuvat... Na Slovensku je dost stanic, ale su na jedno kopyto.. Da sa to dane radio pocuvat iba hodinu - dve, potom to clovek musi preladit, lebo by asi osprostel... Ja som narazal na ich jingle, ktorymi sa prezentuju a je to jasne pocut z ich vysielania, ako casto pouzivaju slovo NAJ, na svoju adresu... Pokora, je prave to, co ludi pritahuje a nie vytahovanie svojich naj.. To je vlastne samochvala... A to sa hovori, ze ona smrdi, asi na tom nieco bude pravdy, nemyslis?:) Ok, chcel som vediet, co sa ti na tom radiu tak paci a do akej miery je to objektivne. Diky za nazor.

Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
13.01.2008 17:59
0
0
Palo

Určite každý kto niečo robí, dopúšťa sa aj chýb. Nikto nemôže o sebe tvrdiť, že je sto-percentný, ale ak mám niečo proti niekomu, nemám problém mu to povedať, napísať, veď mailové adresy sú na webe. Ale nebudem anonymne vypisovať...a vlastne ja asi ani nemám čo !
Asi máš pravdu, fakt som závislá na počúvaní rádia Expres - je to viac ako zaľúbenosť !!! Vôbec, ale skutočne vôbec nemám pocit že Expresáci sú namyslení. Sú veľmi fajn ľudia, s mnohými som veľa krát hovorila, mám s nimi len tie najkrajšie zážitky !
A koľko rokov počúvam rádiá ? Nie som z tej najmladšej generácie, nosím už pár krížikov na pleciach, to znamená že asi som stihla v svojom živote už dosť rádií prekuknúť. Vlastne som sa narodila s rádiom pri uchu, ale keď začalo vysielať rádio Expres - tak som len preladila a od vtedy som ich verná poslucháčka !!! Čo sa týka financií okolo Expresu - možno máš pravdu, ale k tomu sa nemienim vyjadrovať a myslím že my to tu ani neporiešime. Áno, zaniklo veľa staníc, ale myslím si že na takom malom Slovensku je ich stále dosť a každý má možnosť si vybrať tú svoju, ktorá mu vyhovuje.
Prajem ti pekné počúvanie tej tvojej oblúbenej !

Palo (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
Palo (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
13.01.2008 13:35
0
0
Eva

Ok, beriem to ako tvoj nazor, je to pre teba nieco, co sa ti paci. Ja by som to prirovnal k zalubenemu cloveku, ktory je do niekoho zalubeny a vsetko sa mu na tom druhom paci a nevidi ani jeho chyby.. Ono je jednoduche hovorit o takom Exprese aky je super, no necudo tomu, maju k dispozicii to, co iny nema(L)... Expres ma od zaciatku k dizpozicii nemale financne prostriedky, nasadili do Slovenskeho eteru vdaka tymto peniam iny smer, na ktory sa ostatne stanice nemohli chytat, lebo na to nemali prostriedky.. Aj vdaka radiu Expres (aj ked nepriamo) padlo viacero stanic, lebo nedokazali konkurovat a bud museli zaniknut, alebo ich museli predat zahranicnemu majitelovi, aby dokazali konkurovat.. Ano, je to klasicky konkurecny boj, no ide o to, ze po tomto boji tu ostali stanice, ktore sa v PRINCIPE v nicom neodlisuju... Stale ta ista hudba, stale ten isty program.. Takze preladit naozaj nemam kam, tak preto uz Slovenske radia moc nepocuvam.. Ale vratim sa k Expresu, uznavam, ze aspon maju lepsi program, ako ich hlavny konkurenti z prvej trojky.. No je z nich citit, povedal by som istu namyslenost, vsetko naj, naj... Vies to mi asi na nich najviac chyba, taka ta skromnost.. Pretoze k zhladom na ich moznosti, by mohli byt lepsi, hlavne po technickej stranke a nemuseli by sa tak vytahovat.. Este by ma zaujimalo, kolko rokov pocuvas Slovenske stanice, to je dost dolezita otazka..

Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
12.01.2008 19:19
0
0
Palo

Ešte doplním informáciu - programová štruktúra rádia Expres
mi veľmi vyhovuje. Ráno ma naštartuje Dodo, Noro aj s celým ranným teamom - vynikajúca zábava, neskutočná šou - nikdy nevieš čo sa udeje, adrenalín aký zažiješ len s Hemendexákmi !!!
Ďuro Śimko s jeho hudobnými klasikami - oddychové predpoludnie, Andrej Wallner a jeho popoludnie na ktoré sa najviac teším vždy prinesie veľa zábavy, pekných hitovečiek a príjemného slova.Martinka tá to tiež vie roztočiť, jej večný optimizmus, horúce hity, stále dobrá nálada ma vie udržať pri živote.O víkende ani nehovorím...
Petra Bernasovská, Ďuro Turis,Andy Svitok, Peťo Palovič,...Jurajovia a ich Bumerang sú jednoducho vynikajúci.
Nesmiem zabudnúť na Expres víkend špecial - zaujímavý a vždy iný...mám ešte pokračovať ???
Pre mňa nekonečná téma........Skvelé rádio Expres !!!

Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
12.01.2008 18:35
0
0
Palo

Mám pocit že sa budem opakovať,myslím že som všetko už napísala,ale ja sa rada znova rozpíšem.
To rádio zamestnáva veľmi dobrých,podľa mňa tých najlepších moderátorov čo som kedy poznala.Majú neskutočne pekný prejav,niečo čo som inde v iných rádiách nepoznala.Sú ohromne komunikatívni,kreatívni,zábavní,veľm i milí a to musím spomenúť aj ostatných redaktorov, redaktorky, - aj tých čo možno nieje až tak často počuť v étery, ale sú neoddeliteľnou súčasťou teamu.
Expres má skvelého hudobného dramaturga - Rasťa, ktorý vyberá tie najlepšie hity na počúvanie.Dve fantastické hitparády, časté súťaže, kde môžu poslucháči vyhrať zaujímavé ceny.Pohotový dopravný servis s ešte pohotovejšími dopravákmi. Aktuálne spravodajstvo zo všetkých kútov Slovenska. Určite to nieje všetko !Skutočne ich mám rada, keď mám možnosť tak počúvam. Som závislá na tom rádiu. Ale ak ty máš predstavu o vysielaní inej hudby, tak asi musíš preladiť. Mne vyhovuje to, čo hrajú. Všetko je počúvateľné, ľahko stráviteľné, nepotrebujem nejaký rušivý element. Pre mňa sú tým najlepším rádiom pod slnkom a veľmi im prajem aby im dlho vydržalo byť jednotkou na trhu.Ja ťa nechcem presviedčať, skutočne si vyber čo tebe vyhovuje, veď nikto ťa nenúti počúvať rádio Expres ! Maj sa pekne a nalaď sa na tú tvoju správnu frekvenciu !!!

Palo (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
Palo (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
12.01.2008 16:28
0
0
Eva

Takeho skveleho radia?? Este si asi skvele radio podla tohto, co si napisala, nepocula... A napis mi prosim, co je na tomto radiu podla teba skvele... Ako vazne, zaujima ma to.. Staci do nejakych bodov, nemusis to moc rozpisovat. Diky.

Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
12.01.2008 13:32
0
0
Palo

Liečiť neduhy rádiom Expres - neznamená liečiť zdravotné problémy, fakt ti to mám detailne popísať ?
Sú aj iné problémy ako zdravotné....jednoducho pri počúvaní takého skvelého rádia zabudneš na všetko čo ťa trápi. Pochopil ???
Pekný deň a hlavne sa uzdrav !!!

Palo (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
Palo (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
12.01.2008 10:56
0
0
Eva

Som akurat chory, skusim si naladit ten vseliecitelny Expres:))) Ja by som vlastne zrusil aj zdravotnictvo, nech vsetci pocuvaju Expres a urcite sa vyliecia:))) A psychiatriu by som posilnil, lebo toto by viedlo k preplnenym ambulanciam:)))

Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
11.01.2008 19:01
0
0
Moloko

Ako si na to prišiel ?
Samozrejme, keď počúvam Expres ani to ináč nemôže byť !
Expres lieči všetky neduhy !!!
Ty máš nejaký neliečiteľný problém ?

Moloko (neregistrovaný, 62.168.115.xxx)
Moloko (neregistrovaný, 62.168.115.xxx)
11.01.2008 18:36
0
0

Eva, máš určite veľmi príjemný, oddychový a bezproblémový život, ako tak z tvojich riadkov čítam.;o)

Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
11.01.2008 15:49
0
0
Moloko

Rádio Expres nieje prvé rádio ktoré počúvam. Tiež mám toho dosť prekuknutého, napočúvaného, aj ja som preladila z iných staníc keď mi prestali vyhovovať, ale nikoho som neurážala. Myslím si, že nedá sa aktívne sledovať viac rádií. A po hudobnej stránke mne Expres veľmi vyhovuje. Je to také oddychové hitové rádio, vždy ma dobre naladí, nemám im čo vytknúť, sú tým najlepším čo som kedy počúvala. A zase Wallner ? Pre mňa je ten najlepší moderátor akého som kedy poznala.Viem že sa opakujem, ale jednoducho musím !!! Som rada že sa ozýva z éteru a spríjemňuje mi život svojim vysielaním.

Moloko (neregistrovaný, 212.185.43.xxx)
Moloko (neregistrovaný, 212.185.43.xxx)
11.01.2008 15:21
0
0

Eva, ale ja sa nechcem obmedzovať na jedno rádio a "prekukávať" ho. Rád si listujem, vyberám, porovnávam. Skús to, možno potom pochopíš, že Wallner patrí skôr do internátneho vysielania.;o)
Expres sa dal po moderátorskej stránke počúvať za čias Vondráka alebo Štubňovej, teraz je to katastrofa. Po hudobnej stránke to samozrejme bola hrôza vždy.

Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
11.01.2008 15:16
0
0
Moloko

Samozrejme - každý môže vyjadriť svoj názor. Ale ako ho môže vyjadriť niekto, kto nieje poslucháčom rádia Expres - ako si sa priznal.Veď to rádio musíš mať prekuknuté, napočúvané aby si vôbec vedel o čom to celé je.Rozumiem aj tomu že každý má svojho oblúbeného moderátora, to ti neberiem, ale ani si nemyslím že niekto v Exprese si zaslúži aby sa o ňom hovorilo negatívne. Jednoducho radšej prelaď a nepočúvaj Expres. Nájdi si svoju oblúbenú stanicu čo ti vyhovuje !!!

Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
11.01.2008 14:53
0
0
Ďuro Šimko !

Každý moderátor má vysielanie o niečom inom. Ráno je to šou na prebudenie, potom Ďuro Šimko má skôr také oddychové predpoludnie, ale mne vyhovuje. Úžasne s takou ľahkosťou, citlivo vie uvádzať všetky hity. Mám pocit že vie na každú pieseň povedať príbeh. Nemôže byť predsa celý vysielací deň rovnaký, bol by asi nudný, veď ani život nieje stále rovnaký. Chcem povedať, že nemôže byť stále šou ! Veď Andrej Wallner to potom po jednej zase rozbalí a rozprúdi nám krv v žilách !!!

Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
11.01.2008 14:23
0
0
Palo

Nepočúvam rakúske stanice, takže neviem porovnať kvalitu zvuku s Expresom. Ale bývam neďaleko Nitry a vôbec nechytám nitriansku frekvenciu, počúvam novozámockú - aj tá často vypadáva, o bratislavskej ani nehovorím. Asi najlepšie je počúvať cez internet ! Týmto technickým veciam nerozumiem, ale dobre by bolo keby si to niekto kompetentný všimol, zareagoval a hlavne poriešil ! Lebo fakt tá kvalita signálu je dosť zlá ! Ale napriek tomu určite nepreladím, to rádio mi stojí za to, aby som ho počúvala !!!

exot (neregistrovaný, 84.47.109.xxx)
exot (neregistrovaný, 84.47.109.xxx)
11.01.2008 14:09
0
0

Ďuro Šimko?? ...zobuď sa! Toho ked počujem, tak mam pocit, že počuvam Jemne melódie spoejené s rádiom Devín alebo starú Hviezdu FM... to je katastrofa v éteri, ten jeho prihriaty hlas...ako to je ozaj bieda a veľká čierna diera Expresu, že takeho moderátora nechaju vysielať predpoludnie a dobrých moderatorov pichnu buď na večer alebo na vikend... :-(
Čo sa týka Wallnera, tak ten je na tom o niečo lepšie, aspoň nepôsobí za mikrofonom nudne a mrtvo ako Šimko, ale zas to čo stvára v tom popoludňajšom vysielaní, tak vždy ked začne kvakať medzi pesničkami tie blbosti, alebo jeho schyzofrenicke stavy typu Hruštiková, Kutňas a DJ Tonda, tak automaticky prepinam na Fun alebo Vivu, najlepšie to bolo keď mala popoludňajšie vysielanie Petra Bernasovska, ktora zastupovala, nemusel som aspoň prelaďovať... ostatní moderátori sú celkom fajn, ale oproti moderatorom z predchadzajucich rokov su dosť oničom... Nuž staré zlaté časy, ale našťastie je tam ešte Dodo, Martina a Duro a DJuro z Bumerangu ;)

Moloko (neregistrovaný, 212.185.43.xxx)
Moloko (neregistrovaný, 212.185.43.xxx)
11.01.2008 13:21
0
0

Eva, máš pravdu, naozaj nepatrím "medzi vás", poslucháčov Rádia Expres. Ja som len reagoval na otázku, vyjadril som svoj názor. To snáď môžem, nie? Wallner podľa mňa naozaj nie je dobrý moderátor a to čo predvádza s tými "humornými" scénkami, je dno slovenského rozhlasového éteru.
Jediný počúvateľný na Exprese je Ďuro Šimko, aj ten občas skĺzava do prehnaného optimistického, neprirodzeného afektu.

Palo (neregistrovaný, 213.151.246.xxx)
Palo (neregistrovaný, 213.151.246.xxx)
11.01.2008 09:11
0
0
Anonymka

Ja som nenarazal na uroven rakuskych stanic, ale na ich kvalitu zvuku... Aby ste si porovnali kvalitu zvuku Expresu a Rakuskych stanic...

Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
10.01.2008 19:45
0
0
Mirka

Ani neviem, veď nestíham žiť. Vieš, som aj na 4 mailových adresách a neviem čo skôr. Nechodím na expreschat - mám si ešte aj tam začať ???
Je mi z toho smiešno....uvidím....ahojko,Eva

Mirka (neregistrovaný, 91.127.190.xxx)
Mirka (neregistrovaný, 91.127.190.xxx)
10.01.2008 19:35
0
0

pytam sa uz asi tretikrat, Evka, preco nejdes na expreschat?

Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
Eva (neregistrovaný, 92.240.247.xxx)
10.01.2008 19:01
0
0
Mirka

Aj mne veľmi vyhovovalo keď robil airplay stále jeden moderátor - Rasťo ! Bolo to také pre neho charakteristické vysielanie, robil svoju prácu dobre ! Teraz je to každý týždeň o inom ! Ale najradšej počúvam keď to uvádza Andrej Wallner !

Počúvanosť
štvrtok, 28.3.2024
1.
20,47%   - 0,30%
2.
17,26%   - 1,14%
3.
11,49%   - 0,38%
4.
8,90%   - 0,46%
5.
8,86%   + 0,68%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 28.3.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
3. + 4. vlna 2023 (kĺzavé dáta)
1.
16,07%   - 0,08%
2.
14,06%   - 0,09%
3.
9,85%   + 0,31%
4.
8,52%   + 0,30%
5.
7,62%   - 0,40%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
3. + 4. vlna 2023 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
XI. etapa 2023 - I. etapa 2024
1.
31,5%   ± 0,0%
2.
22,7%   - 0,1%
3.
21,6%   - 0,4%
4.
17,4%   + 0,3%
5.
16,4%   - 0,2%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, XI.-I./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
12. týždeň 2024 18.03.2024 - 24.03.2024
1.
Album
Dua Lipa
Houdini
2.
Album
Cyril
Stumblin' In
3.
Album
Ofenbach
Overdrive Ft. Norma Jean Martine
4.
Album
Teddy Swims
Lose Control
5.
Album
Thirty Seconds To Mars
Seasons
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over