menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Úkaz menom Yolanda Be Cool and DCUP

20 príspevkov
spencer (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
spencer (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
19.07.2010 08:32
0
0
rozum sa mi zastavuje

Dávno som sa do žiadnej diskusie nezapojil, ale teraz mi už naozaj nedalo inak. To čo to tu už vy rozoberáte??? Jednak si rádiá sami rozhodnú čo budú hrať, a nikto - ani vy ani ja s tým nič nenarobíme. A keď sa Vám nepáči či hríá rádio, mážte predsa internet, stiahnite si svoju oblubenu hudbu, a počúvajte mp3ky.
Ja z toho komplexy veru nemám či zahrajú skladbu X alebo Y. Ale niekto, kto to tu rieši zrejme hej, a doslova na tom stojí a padá jeho život, čo mi je veru ľúto. Ale aj takí musia byť asi. Inak by sa toto fórum neuživilo

subjekt aj objekt súčasne (neregistrovaný, 95.105.197.xxx)
subjekt aj objekt súčasne (neregistrovaný, 95.105.197.xxx)
18.07.2010 23:09
0
0
baví nás,keď sa bavíme a ladíme humorne

Tak sa teda chytám, keď sa pýtaš. Čo by sme asi tak mali spraviť do budúcna? Asi sa snažiť progresívne rozmýšľať, keď nechceme byť sto rokov za opicami.Ale čo budú rádiá nasadzovať do playlistov, asi nie vždy záleží od poslucháčov. Je jasné len to, že človek- to názor a čo sa páči mne, na to iný frfoce...a vraj v jednote je sila. Íha, to by sme sa potom do toho budúcna mali nejako pospájať, len neviem, čo by na to povedali kompetentní všetkých rádií...či by nenastal krutý boj, kto z koho a kto zvíťazí v žabomyších vojnách.

Peter (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Peter (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
18.07.2010 22:53
0
0
Píšem humorne, aby ste sa všetci pobavili :-)

Som rád, že si si to všimol subjekt... Snažím sa ladiť moje príspevky humorne. Ale ľudia sa akosi na to chytajú. Neviem, čím to je. Že by tým, že aj slovo progres chce čosi povedať v rádiach? No veru neviem. To je tvoj názor, keď sa ti Yolanda nepáči. Každý si túto pesničku vysvetlíme po svojom. Dôležité však je, že táto progresívna hitovica už obletela hádam celý svet. Čo s tým spravíme do budúcna? Budú rádia nasadzovať do playlistov i progresívne hitovice, progresívne tanečné hitovice, brit popové hity a tak podobne? Pýtam sa. Skúste odpovedať.

subjekt aj objekt súčasne (neregistrovaný, 95.105.197.xxx)
subjekt aj objekt súčasne (neregistrovaný, 95.105.197.xxx)
18.07.2010 22:46
0
0
Pre Petra bez fin.prostr. a potrebného know-how

Možno nie si ani kompetentný založiť progres.rádio, ale humorný hádam áno. Tak si pozri od tej Yolandy na youtube videoklip AFRO NUTS, čo začína M.Jacksonom, či ťa chytia za srdce tie človečie a gorilie tanečky...a daj komentár

Peter (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Peter (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
18.07.2010 21:10
0
0
Sklamenie u väčšiny poslucháčov? To mi je ľúto.

Nič také som tam nepísal, aspoň si nepamätám. Ale myšlienka by to nebola zlá. Myslím, že vo svete ani nie je Progres Radio, alebo Rádio Progres. To je jedno, v akom poradí by sme to nazvali. Źiadneho investora nemám, ani nič podobné. Ale načo vytvárať nové rádio, však progresívne trendy pomaly, ale isto prerážajú i na našom najpočúvanejšom rádiu - Exprese. Progresívne hity sa pomaly môžu začať páčiť i strednej či staršej generácii. Keď sa nejako správne nakombinujú, dajú v istom pomere za hodinu, tak to nikomu neuškodí, naopak môže pomôcť. Takto si to myslím. Ten Ted Turner to ani neviem kto je. Pretože sa na mňa nenapojil. Tak neviem, z ktorého štátu vlastne pochádza. Už som na toto meno aj zabudol. Prepáčte, ak som niekoho sklamal. Nedá sa to. Financie nie sú. A načo by sme zasa na druhej strane mali toľko rádii na Slovensku, veď kto by ich uživil. Uvidíme, ako sa Expres zachová s progresom. To som sám zvedavý. Budem počúvať priebežne.

C1 (neregistrovaný, 193.200.150.xxx)
C1 (neregistrovaný, 193.200.150.xxx)
18.07.2010 21:02
0
0
@Peter

Cooo? To som vazne sklamany :( Kedysi si totiz pisal ze ho budes spustat..

Co ti nakoniec odstupil investor (Ted Turner)? :(

Peter (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Peter (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
18.07.2010 19:19
0
0
Progres Radio žiaľbohu nikdy nebude! Aj keby ste ho veľmi chceli. Bohu

Keby aj vzniklo na Slovensku raz nejaké Progres Radio, tak by okrem progresívnych hitov určite hralo aj bežné populárne hity, či bežné tanečné hity. Všetko by to bolo hitového charakteru. Proste hity chytajú človeka za srdce, nie nehity, či okrajové žánre, ako ťažká alternatíva, a podobne. Aby sa proste páčilo každému. Nejde totiž jeden štýl hudby bez druhého. Navzájom sa to dopĺňa. Všetko naväzuje na seba. Ale si ma C1 pobavil. Dobre si si ma našiel. Si ozaj všímavý človek. Toto by každého nenapadlo, aby sa hrabal v archíve diskusie. Ja asi nie som človek, čo by dokázal založiť rádio, nemám na to ani finančné prostriedky, ani potrebné know-how, možno nie som na to ani kompetetný, aby som niečo také urobil. Ale ako humor to bolo dobré z Tvojej strany C1. Či si myslíš C1, že niekto by rád pomohol tejto myšlienke? No neviem.

typko (neregistrovaný, 178.40.242.xxx)
typko (neregistrovaný, 178.40.242.xxx)
18.07.2010 18:22
0
0
Typko

Yolanda vysla na promo CD 5 maja,takze uz je to pomaly otrepane,In Grid vysiel 5.jula na promo a remix rivaz club mix nie je na youtube, je tam len original mix.Tolko na doplnenie.

C1 (neregistrovaný, 193.200.150.xxx)
C1 (neregistrovaný, 193.200.150.xxx)
18.07.2010 18:20
0
0
@Peter

Peter, mam pre teba super spravu, na zaklade tvojho prispevku sa dnes mimoriadne zislo cele vedenie Radia Expres aby riesili tento tvoj tip. Call-outy vyhodili do kosa a operativne od zajtra zaradili vsetky tebou navrhovane songy do playlistu s platnostou od zajtra. Som rad ze si aj tymto sposobom prispel k rozvuju progresu na Slovensku.

(a mimochodom: v akom stave je priprava Progres Radia?)

ton (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
ton (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
18.07.2010 16:36
0
0
peter

expres hra jolandu uz asi tyzden ak nie viac

Peter (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Peter (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
18.07.2010 15:53
0
0
In-Grid som zatiaľ nenašiel

Hitovicu Vive Le Swing rivaz club mix od In-Grid som vo vyhľadáči na youtube nenašiel. Ale ak je ozaj progresívna, alebo aspoň poloprogresívna, tak isto stojí za povšimnutie. Nech sa pozrú v slovenských rádia na to. Ak stojí za to, tak sa môže nasadiť do vysielania. Verím, že v Taliansku to už môže byť veliký hit. Veď i z týchto pokrokových tanečných žánrov sa môžu stať obrovské hity. Len treba tomu dať patričný priestor v rádiach. Nech sa tieto progresívne hotovice môžu dostatočne odprezentovať. Treba im dať isté percento vo vysielaní našich rádii. Určite to neuškodí. Verte tomu.

typko (neregistrovaný, 178.40.242.xxx)
typko (neregistrovaný, 178.40.242.xxx)
18.07.2010 13:24
0
0
Podobne

Ano a je tu podobna hitovica,ale to este k nam len pride
/In-Grid - Vive Le Swing rivaz club mix/ ,je to preorder v Taliansku pri pobreziach momentalne

Peter (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Peter (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
18.07.2010 12:01
0
0
Gabin - Doo Uap...

Poznám pravdaže i túto progresívnu hitovicu. Je skvelá. Pustite si ju všetci cez youtubko. Na Rádiu_FM sa však až tak veľmi nehráva, ako by sa podľa mňa mala. Hráva sa na takom rádiu Frontinus, ktoré sa nevyhýba tanečnej hudbe, ale zároveň hitovej, a zároveň pokrokovej. Táto pesnička od Gabin má čo povedať aj v tejto dobe, ktorú žijeme.

Tak čo vážení, môžeme vyzvať také Rádio Expres, aby aj túto hitovicu zaradilo do vysielania? Ale nemusíme to brať ako úlet, ale už ako stabilné pesničky na Exprese.

Martin (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
Martin (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
18.07.2010 11:46
0
0
Radio FM

Malo pocuvas Radio FM vsak? Preco by mali hrat radia ako Expres nieco s cim nezaujmu ten svoj milion.

Napadla ma este jedna skladba znama z Radia FM. Opat subjektivne lepsia ako ta Jolana. Zelam uspech v tvojom boji a zostavavam pri FMku.

http://bit.ly/1iNKqV

Gabin - Doo Uap, Doo Uap, Doo Uap

Alien (neregistrovaný, 95.103.184.xxx)
Alien (neregistrovaný, 95.103.184.xxx)
18.07.2010 11:44
0
0
K téme

oprava: rádia tipu ...

Alien (neregistrovaný, 95.103.184.xxx)
Alien (neregistrovaný, 95.103.184.xxx)
18.07.2010 11:43
0
0
K téme

Spomínaná skladba už zhruba 12 týždnov je hrávaná v tanečnom programe rádia Beta,do playlistu ju nasadilo aj rádio One,myslím,že Zet a Frontinus ju určite hrávajú, zaspaté rádia typu Hit Fm,Prešov či Košice ju asi hrať nebudú a s tých veľkých hráčov Fun a E2 by asi nemala problém ju zahrať ak ju už nehrávajú a Expres,ten to nasadí neskôr,totižto oni ak sú si neni istý,či skladbu zaradiť či nie,počkajú chvíľu na ohlasy a ako sa bude chytať zaradia ju,ak nie tak sa budú tváriť,že táto skladbe neexistuje.

Peter (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Peter (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
18.07.2010 11:13
0
0
Vyzývam Rádio Expres!

Tak Martin ako keby si mi čítal myšlienky. Túto pesničku dôverne poznám, a je tak skvelo urobená, že naozaj nemá chybu. Je taká progresívna a zároveň taká hitová, že ma až zimomriavky chytajú, keď si ju pustím. Dal som si ju nahlas cez http://www.youtube.com. Na plnú izbu, tancoval som, a nechal som sa unášať rytmom. No to bola sila.

Teraz však počúvam Rádio Expres, tak vyzývam moderátorov alebo kompetentných v tomto médiu, aby túto pesničku zaradilo do vysielania, ako takzvaný letný úlet. Ale zapadla by do vysielania, to bez pochýb. Však Yolanda Be Cool sa začala páčiť aj starým a starším občanom Slovenska. Tak nie je problém, že sa i Mr. Scruff raz, alebo aj hneď zapáči Slovákom a Slovenkám.

Tak budem počúvať priebežne Rádio Expres, a som zvedavý, či sa pesnička objaví vo vysielaní. Treba len dúfať, že áno. A pre tých, čo sa boja progresu, hovorím len jedno: progres chutí na všetky spôsoby. Nedá sa mu donekonečna vyhýbať. On sa i tak raz ukáže vo svojich farbách, alebo sa už ukazuje.

Takže Expres, dožijeme sa na tvojich vlnách napríklad už dnes tejto pesničky?

Mr. Scruff - Get a move on

Martin (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
Martin (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
18.07.2010 10:56
0
0
Regres nie progres

Ze progresivny hit. Davno pred touto hrozou hravalo Radio FM Mr. Scruffa. Ten ma aspon napad a je to respektovany dj a producent pod kridlami vydavatelstva Ninja Tune. Ak si ho niekedy ako clovek obhajujuci progres zaregistroval. Tato Yolana ci co to je, je plagiat a samplovana tuc tuc nuda. Bez urazky.

http://bit.ly/GUfKl

Mr. Scruff 'Get A Move On'

m (neregistrovaný, 78.98.109.xxx)
m (neregistrovaný, 78.98.109.xxx)
18.07.2010 10:38
0
0
.

tato pesnicka ma strasne udivuje, je to totalna k*ktina, normalne som sa cudova ze ako to moze byt 1. v hitparadacha ze expres to zahral a preslo to call outmi, fakt sila. dost dlho ma nic tak neprekvapilo.

Peter (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Peter (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
18.07.2010 10:28
0
0
Úkaz menom Yolanda Be Cool and DCUP

Tak to nemá už chybu. Skoro už na všetkých rádiach na Slovensku sa hráva nový svetový zjav menom Yolanda Be Cool and DCUP a pesnička sa volá We no speak. Všimli ste si ju? Hádam ju nebudú hrať už len Jemné Melódie, pretože majú formát príjemného spoločníka po celý deň s jemnou hudbou. Do vysielania ju asi nenasadí ani Rádio Viva, ktoré má predovšetkým oldies formát. No a na takom duchovnom rádiu Lumen, neviem, či si dovolia ju nasadiť do playlistu, pretože tá pesnička je až príliš progresívna a moderná, a nesplnila by tak požiadavky, keďže Lumen je konzervatívne rádio. Tak čo na to poviete, môže sa v rádiach hrávať aj štýl pod názvom progres alebo progressive. Táto pesnička od Yolandy Be Cool sa teda ráta za pokrokovú, je v nej obsiahnutý progres. Páči sa mi, keď z rôznych rádii na Slovensku sa v istom pomere valia aj progresívne hity, a najmä tie tanečné. Tak vyjadrite svoj názor, či sa môže takáto pokroková hudba, ale hitová hrávať v našich rádiach. Však vo svete sa bežne hráva, tak neviem, čo Slovensko s tým doposiaľ malo problém. Ale ako ktoré rádio. Všimol som si už i rádia, kde sa nasadzujú progresívne hitovice, a sú takej intezity a sú také obrovské, že majú čo poslucháčom povedať. Napríklad na takom Rádiu Frontinus. Napíšte, ako sa vám tento zjav na oblohe páči, a či by ste do budúcna uvítali, keby slovenské rádia nasadzovali do playlistov i progres ako taký. Ďakujem za vašu odozvu.

Počúvanosť
štvrtok, 28.3.2024
1.
20,47%   - 0,30%
2.
17,26%   - 1,14%
3.
11,49%   - 0,38%
4.
8,90%   - 0,46%
5.
8,86%   + 0,68%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 28.3.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
3. + 4. vlna 2023 (kĺzavé dáta)
1.
16,07%   - 0,08%
2.
14,06%   - 0,09%
3.
9,85%   + 0,31%
4.
8,52%   + 0,30%
5.
7,62%   - 0,40%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
3. + 4. vlna 2023 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
XI. etapa 2023 - I. etapa 2024
1.
31,5%   ± 0,0%
2.
22,7%   - 0,1%
3.
21,6%   - 0,4%
4.
17,4%   + 0,3%
5.
16,4%   - 0,2%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, XI.-I./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
12. týždeň 2024 18.03.2024 - 24.03.2024
1.
Album
Dua Lipa
Houdini
2.
Album
Cyril
Stumblin' In
3.
Album
Ofenbach
Overdrive Ft. Norma Jean Martine
4.
Album
Teddy Swims
Lose Control
5.
Album
Thirty Seconds To Mars
Seasons
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over