menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Nove radio - ako na to??

46 príspevkov
jaroslav (neregistrovaný, 78.98.38.xxx)
jaroslav (neregistrovaný, 78.98.38.xxx)
02.12.2009 10:34
0
0
DAKUJEM

PRECITAL SOM SI SICE VELA SOM SA NEDOZVEDEL ALE SOM TROSKU O NIECO MUDREJSU MUSIM ZOHNAT NIEAKE INFORMACIE NEVIETEKDE KUPIM POTREBNE PROGRAMI PRE RADIO MEIL J.DUDIK@CENTRUM.SK

julo (neregistrovaný, 95.105.129.xxx)
julo (neregistrovaný, 95.105.129.xxx)
15.10.2009 21:00
0
0
ok

tak súsim nové - JEBO Z LESA

Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
15.10.2009 18:39
0
0
Milý Julo

O duševne chorých ľuďoch môže písať len ten, ktorý je sám duševne chorý. Ja si môžem písať o čom sa mi zachce. Fórum o Progres rádiu už bolo dávno založené, niekedy v júni tohoto roka. Presnejšie 29. 6. 2009. Lepšie sa pozri. Doteraz tam už prispelo pomerne dosť respondentov, ktorí sú za túto myšlienku a veľmi sa im pozdáva. Takže tak. To je tvoj problém, že ti to slovo ide na nervy. Mne takisto, aj ďalším ľuďom určite môže ísť na nervy to tvoje dookola omieľané slovo citujem: "duševne chorý." S ničím novým nevieš prísť, asi by sme veľa po tebe chceli, že? Takže tak, len aby sa vedelo.

julo (neregistrovaný, 95.105.129.xxx)
julo (neregistrovaný, 95.105.129.xxx)
15.10.2009 14:45
0
0
milý Peťo

Ty si vážne duševne chorý a tých 15 viet o progrese čo dookola omieľaš na rôznych forach ide na nervy už aj mne. A ani my nie sme zvedaví na Tvoje názory. Založ si forum PROGRES a tam si píš a odpovedaj aj sám sebe a neobťažuj tam kde prispievajú duševne zdraví.

Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
15.10.2009 14:15
0
0
Vyjadruj sa o sebe Biscuit

Vyjadruj sa prvom rade o sebe, nie o druhých ľuďoch. Ty si sám zváš, či si na vážnu diagnózu alebo nie. Neposudzuj druhých ľudí, ktorých ani nepoznáš, ani nikdy nespoznáš. Staraj sa predovšetkým o seba, a o to, či si pacient a koho si pacient. Ja sa do nikoho takto nedokážem navážať, ako ty neustále. Každému len do pacientov hovoríš, a sám na seba sa nepozrieš. Si jasne čitateľný a zadefinovateľný. Nič nové pod slnkom. Zametaj si pred vlastným prahom, a mne, aj ostatným daj pokoj. Ja na tvoj názor nie som zvedavý ani odkázaný. To len aby si vedel a bol na jasnom.

biscuit (neregistrovaný, 217.77.165.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 217.77.165.xxx)
15.10.2009 12:13
0
0
@peto

Ale v tvojom pripade sa slovo pacient nerovna nadavke, u teba je to jasna diagnoza :)

Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
15.10.2009 10:56
0
0
Camistovi fandím pri vytvorení rádia

Ja sa vulgárne nevyjadrujem, preto by ma ani nik z diskusie nedal preč. To sa len vám ako Biscuit a Lui môže zdať. Pripadáte mi, ako keby ste boli nasadení z nejakého rádia, a odťahovali Camista od tejto myšlienky založiť nové tanečné rádio. Nič nové neviete povedať, aby sa navážate do všetkých, a hlavne do mňa ste sa začali v poslednej dobe obúvať. Samozrejme, takých akí ste vy je všade na tomto diskusnom fóre dosť. Nič nové ste nepovedali, nič nové ste na slovenský trh nepriniesli. Len odraďujete ľudí od nových myšlienok. Ja vás neriešim. Nie som zvedavý ani na váš názor. Písať si môžete koľko sa vám ráči. Ja sa bavím len s ľuďmi na vyššom levely, ak vám to niečo hovorí. Vás k životu absolútne nepotrebujem. Keď niekomu povieš, že je pacient, tak by som povedal, že to je skôr niečo vulgárne. Ale nie to, čo som napísal ja. Na vás dvoch sa naozaj ani neoplatí reagovať, pritože ste jeden ako druhý, ako keby ste sa aj osobne poznali, alebo boli z jedného rádia či média. Adminovi nemá prečo vadiť, čo píšem, pretože nikoho tu vulgárne neosočujem. Tiež si môžem vyjadriť svoj názor, tak isto ako ty Biscuit i ty Lui. Takže takto sa veci majú. Nechajte sa každého prejaviť a tvoriť a nie len odraďovať od myšlienok. Tento portál nie je vytvorený len pre vás, ale pre všetkých ľudí, ktorí chcú prispieť niečím do mlyna. Neriešite sa tu totiž len vy dvaja, ale kopec kopec reakcií od množstva poslucháčov. Tak to rešpektujte.

biscuit (neregistrovaný, 217.77.165.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 217.77.165.xxx)
14.10.2009 14:23
0
0
@peto

Na kazdom regulovanom DF by si uz davno dostal ban za spamovanie a tapetovanie :)
Ale kedze tuna adminovi nevadia v diskusiach ani vulgarizmy, tak si to tu mozes kludne uzivat a realizovat tvoj naivny chlapcensky sen :)

biscuit (neregistrovaný, 217.77.165.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 217.77.165.xxx)
14.10.2009 14:21
0
0
@lui

Neries ho, to nema cenu :) S nim je akakolvek debata nemozna, furt si len melie svoje.

lui (neregistrovaný, 195.91.55.xxx)
lui (neregistrovaný, 195.91.55.xxx)
14.10.2009 14:13
0
0
Milý Peter

TOTO je diskusia, JA som vyjadril svoj názor. Vyjadril som sa k Tebe, k Tvojmu nazoru. A stale budem tvrdit, ze Tvoj pohlad je neuveritelne naivny.ale zrejme ti to nie je po chuti...Ak nevies prijmat ine nazory ako Tvoj oficialny, hybaj robit do politiky, nie do radia. Tvojou reakciou si mi len potvrdil co som napisal nizsie.

Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
14.10.2009 09:30
0
0
Camisra má pravdu

Presne je to tak, ako si povedal Camisra. Táto téma bola vytvorená pre to, aby sme sa niečo viac dozvedeli o tom, čo všetko treba na vytvorenie rádia, čo by kto poradil. Táto téma nie je o útočení na iných autorov. Tak to láskavo všetci rešpektujte. Rešpektujte mňa i Camisra, aj ďalších ľudí, ktorí by radi mali nové tanečné rádio na Slovensku. To je všetko. Ďakujem.

camisra (neregistrovaný, 194.160.169.xxx)
camisra (neregistrovaný, 194.160.169.xxx)
14.10.2009 09:22
0
0
Nove radio...

Ked som zakladal tuto temu a diskusiu k nej tak som nemyslel, ze by to malo byt o utoceni na inych autorov tejto diskusie .... potreboval by som poradit ... ci radsej kupit vlastne vysielace, alebo kolko tak priblizne stojiii prenajom vysielaca/cov nejakej firmy a tak ... co sa opati viac?? vie niekto poradit???

Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
14.10.2009 09:14
0
0
Lui vytvor si rádio Ty, však si veľmi múdry a inteligentný

Takí ako si Ty Lui je ich tu dosť. Nič nové si nepovedal, žiadne rádio si nezaložil, preto nemáš právo ani kritizovať a hovoriť dookola to isté. Nič nové sme sa od teba nedozvedeli. Ja si môžem pôsobiť v relácii Koncert na želanie na nemenovanom rádiu koľko len chcem. Ty skús tam zavolať, a prispej tiež do mlyna. Doteraz si nič pre to neurobil. Ja si môžem ako poslucháč zavolať v ktorýkoľvek deň do pesničiek na želanie, a nepotrebujem na to zvláštny súhlas pána Luia. Skús si Ty vytvoriť rádio, a potom sa rob múdrym. Neviem na čo odraďuješ všetkých tých, ktorí chcú mať nové rádio na Slovensku. Možno raz príde, a rozhodne nebude čakať na to, či ho budeš počúvať alebo nebudeš. O to ti žiadne rádio nestojí. Ja si môžem o progrese hovoriť čo len chcem. Tebe tento pojem nič nehovorí, ja Ti za to nemôžem. Naštuduj si to, informácii máš všade dosť, a potom sa ozývaj, keď budeš mať relevantné argumenty. Doteraz si ma však o nich nepresvedčil. Si jednoducho jasne čitateľný, príliš nepresvedčivý. Tak ako väčšina prispievateľov na toto fórum. Niektorí poslucháči si ma mohli obľúbiť v relácii Koncert na želanie, tak nemám to srdce, aby som opäť nezavolal a nepotešil ich mojim hudobným výberom. Viackrát sme sa zhodli aj s moderátormi toho nemenovaného rádia, že vyberám veľmi dobrú hudbu, až moc, tak nie je pochýb, že toto je naozaj progres. Možno si ma počul v tej relácii, možno nie, ale vedz, že vyberám iba to najkvalitnejšie z hudby, to najlepšie z hudby, čo sa doteraz vyprodukovalo vrámci celého sveta v oblasti progresu a počúvateľnej alternatívy. Kľudne si ma môžeš opäť vypočuť. Ešte neviem, v ktorý deň sa zasa zúčastním tejto relácie ako poslucháč. Mňa si na rozdiel od Tebe aj samotní moderátori toho rádia vážia, a neodsudzujú ma za sebemenší názor. Ja Tebe Lui k životu nepotrebujem, rovnako ako Ťa nepotrebuje množstvo ďalších ľudí. Tak nám daj láskavo všetkým pokoj. Do Teba sa takisto nenaváža nik, tak nemáš ani Ty právo niekoho kritizovať za to, o čom tu píše. To Ty sa spamätaj. Ja však nie som taký typ človeka, že by som Ti hovoril o tom, že si vážny pacient a máš ťažkú diagnózu. O takýchto veciah môže písať len človek, ktorý už stratil všetky argumenty a na mňa absolútne už nič nemá. Tak ma začne osočovať a hovoriť, že som pacient a podobne. Áno, je to tak. Stratil si Lui všetky argumenty, na mňa naozaj nič nemáš. Láskavo daj pokoj aj ďalším ľuďom. Do Tebe sa takisto nik nenaváža a neposudzuje Ťa. Kritizovať vie každý. Ale skús pre to niečo urobiť, aby vzniklo nejaké nové rádio na Slovensku, ktoré bude na pulze dňa. Vidíš, na to si krátky, aby si niečo také urobil. Je jasná vec, že je veľmi ťažké vytvárať rádio v tomto štáte, keď je tu už tak preexponovaný rozhlasový trh. Ale istá nádej tu vždy je. Treba len pozitívne myslieť. Na budúce sa asi budeš navážať do Camisra, aby nevytváral toto rádio, čo? Ale povzdudiť nevieš nikoho do budúcna, to Ťa asi nikde neučili, čo? Ja som už Camisrovi napísal, aby sa nedal odradiť takými týpkami ako si Ty Lui. Takých ako si Ty je všade dosť. Nič nové pod slnkom. Ja vôbec Lui nemusím byť zvedavý na Tvoj názor, ani to len čítať nemusím, keď nechcem. Tak neviem, o čo sa tu pokúšaš. Ja za to nemôžem, že si sa nevysporiadal ešte sám so sebou. Všetko to totiž tomu nasvedčuje. Drž sa Lui. Veľa zdaru v Tvojom živote, a hlavne pri objavovaní nových hudobných smerov, progresu a pokroku. Možno raz prídeš na to, čo sú to progresívne hity. Preto Ti držím palce, aby sa tak raz stalo, a objavil si sám seba. Potom sa nám všetkým ozvi, keď sa tak stane, potešíš nás. Pekný deň.

lui (neregistrovaný, 195.91.56.xxx)
lui (neregistrovaný, 195.91.56.xxx)
14.10.2009 08:41
0
0
peto, bianko, truhlik progresivny

bohovska tema.....ohromne sa bavim. fakt. tolko naivity som pokope nevidel za cely zivot. Peto, ty si vazny pacient...len nadalej rob svoju hodinku koncertu na zelanie kdesi v drotovom rozhlase a nadalej si mysli, ze rozumies co je radio. si v podstate neskodny.a k menu Peto si mozes dat aj priezvisko-Truhlik. Ak sa niecomu nerozumies, skus o tom zistit co najviac a potom sa k tomu vyjadruj.pretoze ty tomu nerozumies ani za mak...tie tvoje naivne programove vyplody su vazne na smiech...pomenovat bloky je faj...ale skus ich vystavat tak, aby zaujali.To nie je koncert na zelanie. ak by si bol taky ooobrovsky dobry, nerobis ten tvoj trapny koncert na zelanie...a posielat navrhy velkym radiam?....hehehehe, no bohovsky progresivneee...tak sa maj, Peto progresivny truhlik...snivaj dalej..a dospej...a pis sem, az ked teme budes rozumiet.PS:vysvetli mi, co podla teba znamena slovko progresivny. dakujem

biscuit (neregistrovaný, 217.77.165.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 217.77.165.xxx)
12.10.2009 22:52
0
0
@peto

A co si myslis, ze som v r.2000 pocuval? Reginu? :-D

mb (neregistrovaný, 89.173.5.xxx)
mb (neregistrovaný, 89.173.5.xxx)
12.10.2009 18:55
0
0
camisra

ano aj ja som dj, ale hram klubovu hudbu.. urcite sa najdu ludia aj nad 40 co maju taku hudbu radi, ale podla mna potencialnych posluchacov nad 40 je ovela menej ako mladych, len tolko.

Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
12.10.2009 18:35
0
0
Dubstepový tanečný objav tejto jesene

Poslal som Ti už ten e-mail na tú druhú mailovú adresu, ktorú si mi uviedol. Tak budem rád, keď Ti tentokrát to už príde v poriadku. Vieš, ono tie mailové pošty niekedy haprujú, tak je dosť možné, že Ti to ani nepresmerovali do Tvojej adresy. Tak som rád, že si uviedol na seba druhý mail, kde by to už malo prísť v poriadku.

Camisra, nedaj sa odradiť niektorými prispievateľmi z tohoto fóra, ktorí len kritizujú, posudzujú, osočujú, a nevedia s ničím novým prísť, nevedia pochopiť, že Slovensko by malo dostať nové rádio, ktoré bude progresívneho - pokrokového charakteru s dôrazom na kvalitnú elektronickú tanečnú hudbu. Nič preto neurobia, aby takéto rádio bolo, ale vypisujú do úmoru všetko to, aby Ťa to odradilo.

Ja sa už nebudem stále rozprávať o tom, čo je progres a čo nie je. Keď to niekto neovláda, to je jeho problém, nie môj. Ja už nemusím byť ochotný odpovedať na takéto vety od pána Biscuita. Ja mu za to nemôžem, že nepozná Fun rádio, ktoré bolo v roku 2000 a +/- roky progresívnym rádiom. Za to už ja naozaj nemôžem. A nebudem o tom stále dookola rozprávať, čo je progres a čo nie je. Každý nech si to naštuduje, však informácii je všade dosť. Niektorí sa tu robia veľmi múdrymi, tak prosím, excelujte o progrese! Tak veľa zdaru pri objavovaní progresu a všetkého okolo toho!

Smer dubstep poznám. Veľmi sa mi páči, je to taký zvláštny a výnimočný hudobný smer. Momentálne najväčším tanečným objavom podľa mňa je:

Mr. Hudson - White Lies (Rusko´s Euphoria Mix)

Neviem sa dotancovať na túto dubstepovú hitovicu. Veľmi sa mi páči. Hralo ju 4-krát Rádio_FM vo svojom programe Nika_FM tak pred dvoma týždňami, teda od pondelka do štvrtka presne o 19. hodine. Možno si niektorí pamätáte túto pesničku, ktorí počúvate toto slovenské alternatívne verejnoprávne rádio. Odvtedy sa už tento hit nehral ani na tomto rádiu, ani inde.

Kto viete viac, kde sa dá stretnúť s touto pesničkou, na ktorom rádiu, dajte vedieť. Potešíte ma. Dá sa však vypočuť na verejnom hudobnom free portále http://www.youtube.com

camisra (neregistrovaný, 194.160.169.xxx)
camisra (neregistrovaný, 194.160.169.xxx)
12.10.2009 14:38
0
0
pre mb

samozrejme, ze by to radio malo aj internetove vysielanie, ale robim dj-ja a by si sa velmi cudoval, ze co vsetko ludia nad 40 pocuvaju a paci sa im ... kolkokrat som iba oci otvaral s akymi poziadavkami prisli za mnou na akciach

biscuit (neregistrovaný, 217.77.165.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 217.77.165.xxx)
12.10.2009 12:08
0
0
@mb

Neboj, o novych zanroch prehlad mam,dub a dubstep som poznal uz v 90-tych rokoch. Ved preto pisem, ze za poslednych 10 rokov od vzniku UK Garage som nic nove na hudobnej scene nepostrehol, len same retro a recyklacia :) Ci su to zalezitosti klubove alebo masove je mi fuk, to ja nerozlisujem :)

mb (neregistrovaný, 78.99.40.xxx)
mb (neregistrovaný, 78.99.40.xxx)
12.10.2009 09:47
0
0
@all

inac k tomu radiu, imho vacsina mladych ludi dnes pocuva radio cez internet, cize nejake vysielanie cez fm frekvencie je podla mna absolutna zbytocnost. radia na fm frekvenciach pocuvaju ludia > 40 rokov a tych nezaujima ani david guetta ani carl cox :)) takze buducnost to ma jedine podla mna ako internetovy projekt.

mb (neregistrovaný, 78.99.40.xxx)
mb (neregistrovaný, 78.99.40.xxx)
12.10.2009 09:40
0
0
@biscuit

zacni pocuvat.. priklad> trance, house boli pred par rokmi vylucne klubovou tanecnou hudbou, dnes sa hra na diskotekach => da sa to uz zaradit do popmusic. teraz je velke klubove halo okolo dubstepu, co ty vies mozno za par rokov sa to tiez tak skomercni, ze sa to bude hrat na diskotekach. nove zanre vznikaju, za to ze ty este o nich nevies, neznamena to , ze nie su.

camisra (neregistrovaný, 194.160.169.xxx)
camisra (neregistrovaný, 194.160.169.xxx)
12.10.2009 09:05
0
0
e-mail

Peto ziadny mail mi od teba neprisiel, tak mi ho skus poslat na tento druhy. Popripade si uved sem aj ty mail aby som ti mohol napisat. Diky

biscuit (neregistrovaný, 217.77.165.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 217.77.165.xxx)
12.10.2009 00:25
0
0
@Peto

Uz by to ale vazne chcelo zacat uzivat nejake lieky :)
Nevsimol som si, zeby za poslednych 10 rokov vznikol v pop-music nejaky novy hudobny zaner, tak o akom progrese to prosimta stale tocis? :-D

Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
10.10.2009 22:44
0
0
Už som Ti napísal ten e-mail Camisra

Dobre Camisra, myslel som, že to asi bude iné rádio. Dobre, že si to tu napísal, a uviedol všetko na pravú mieru. To je skvelé. Takto sú si už všetci na istom, ako je to s tým tanečným rádiom.

Inak už som Ti Camisra napísal na ten Tvoj osobný e-mail, tak sa tam zájdi pozrieť, a ozvi sa mi následne. Ďakujem pekne vopred.

camisra (neregistrovaný, 242.117.119.217.in-addr.xxx)
camisra (neregistrovaný, 242.117.119.217.in-addr.xxx)
10.10.2009 22:37
0
0
fun radio

ja som FR fun radio myslel ako priklad toho, ze original nie je zo SK, ale ja mam na mysli dotiahnut sem FG DJ RADIO .... http://www.radiofg.com ... oni maku tiez kopec internetovych vysielani, ale ja pocuvavam ich normalne vysielanie, ktore sa da pocuvat aj cez satelit Astra 19,2E vo FR pakete Canal+ tam sa da chytit aj FR fun radio... u mna je FG DJ RADIO najlepsie tanecne radio lebo tam mavaju pravidelne sety znami FR a svetovy dj-i ako napr. David Guetta, Bob Sinclar, Antoine Clamaran, a vela dalsich staci si pozriet ich vysielaciu strukturu...

Počúvanosť
streda, 27.3.2024
1.
20,77%   + 0,23%
2.
18,40%   - 0,71%
3.
11,87%   - 0,22%
4.
9,36%   + 0,08%
5.
8,18%   + 0,20%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 27.3.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
3. + 4. vlna 2023 (kĺzavé dáta)
1.
16,07%   - 0,08%
2.
14,06%   - 0,09%
3.
9,85%   + 0,31%
4.
8,52%   + 0,30%
5.
7,62%   - 0,40%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
3. + 4. vlna 2023 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
XI. etapa 2023 - I. etapa 2024
1.
31,5%   ± 0,0%
2.
22,7%   - 0,1%
3.
21,6%   - 0,4%
4.
17,4%   + 0,3%
5.
16,4%   - 0,2%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, XI.-I./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
12. týždeň 2024 18.03.2024 - 24.03.2024
1.
Album
Dua Lipa
Houdini
2.
Album
Cyril
Stumblin' In
3.
Album
Ofenbach
Overdrive Ft. Norma Jean Martine
4.
Album
Teddy Swims
Lose Control
5.
Album
Thirty Seconds To Mars
Seasons
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over