menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Mačičky

77 príspevkov
урвекґ (neregistrovaný, 213.108.125.xxx)
урвекґ (neregistrovaný, 213.108.125.xxx)
05.08.2009 13:41
0
0
pre lauru

to nebola airplay s rastom becaverom ale expres airplay s rastom becaverom aj tak bola podla mna na figu

IK§€® (neregistrovaný, 78.98.166.xxx)
IK§€® (neregistrovaný, 78.98.166.xxx)
02.08.2009 22:28
0
0
Ted Turner

Ufff, tak toto bolo velmi krute voci tomu chlapcovi:-)

Pavol (neregistrovaný, 78.98.70.xxx)
Pavol (neregistrovaný, 78.98.70.xxx)
02.08.2009 20:21
0
0
@Zuzana

Keby sa to Petrovi podarilo, pogratuloval by som mu, lenze uz jedno progresivne radio s alternativou tu mame a vidime ako je pocuvane... a to hovori za vsetko... vacsina ludi vzdy bude radsej pocuvat tie odrhovacky :)

Zuzana (neregistrovaný, 78.99.215.xxx)
Zuzana (neregistrovaný, 78.99.215.xxx)
02.08.2009 14:44
0
0
ale Peteeer

Aj tak nakoniec nic mat nebudes..nebude ziadne radio..ziadne progresivne hity..nic :)

Peťo Král (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Peťo Král (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
01.08.2009 23:23
0
0
Nabudil si ma Ted Turner

Ešte musím povedať, že tak si ma nabudil Ted Turner, že mám teraz ešte ďalších 100 chutí ísť do toho. Keďže už viem, že sa mi to nemíňa účinku. Že už začínam mať akú takú podporu od vás ľudí z celého Slovenska, poslucháčov, či prispievateľov do tohoto fóra.

Ja myslím, že myšlienka je úžasná, treba si za tým aj ísť a všetko okolo toho naháňať. Veď uvídime, ako sa to vyvinie ďalej. Možno budeme veľmi milo prekvapení, čo týmto všetkým spustíme. Aká lavína sa môže na nás zosypať od požiadavok jednotlivých poslucháčov, ktorým záleží, na tom, aby slovenský éter konečne dostal rádio, ktoré Slovensko už potrebovalo mať, a ktoré nám budú široko-ďaleko závidieť.

Napísal si Ted Turner, že už MTV nemôžeš pozerať. Tak to ani ja. Táto televízia pre nás nebude vzorom. Ja počúvam a pozerám progresívne hity na hudobnej televízii VH1. Tam sa to dá. Aj teraz, keď píšem tieto riadky, tak práve mám zapnutú túto stanicu a tanečnú reláciu Saturday Night Fever. Aj odtiaľto sa dajú povyberať perfektné hity pre naše nové progresívne hitové rádio.

Ďalší vzor pre nás bude české Expresradio. To ide takisto svojím smerom, a nepopustí od svojho progresu. Hrá progresívne, prípadne alternatívne hity, niekedy i už od 70-tych rokov, až po súčasnosť. Dajú sa tam povyberať obrovské pecky všetkých žánrov. Veľmi rád ich počúvam. Český Expres sa môže pre nás stať sesterskou, spriaznenou stanicou. Škoda je len, že Expres vysiela iba v Prahe a okolí. Je to veľká škoda, že Česi si nedali takéto skvelé rádio na celú republiku. Ale čo už.

Naše nové rádio nemôže ísť týmto smerom, aby vysielalo len pre jedno mesto a okolie, pre jeden lokál, región, kraj. To zďaleka nie. Nebudeme predsa kvalitu vysielať len pre malý alebo veľmi malý okruh poslucháčov. To sa predsa ani neoplatí, a ani by nás to nebavilo takéto rádio robiť. Minimálne mňa nie. Nech nás je teda počuť všade na Slovensku, kde sa to len dá. To bude základná moja požiadavka.

Čo to sa oplatí v našom novom rádiu hrať i alternatívneho Rádia_FM. Tam sa takisto dajú povyberať dáke velikánske hity, ktoré sú takého progresívno - alternatívneho charakteru, ak to tak mám povedať. Lebo oni hrajú aj ťažkú či ťažkopádnu alternatívu, ktorá nie je vôbec hitová, ktorá sa nepáči širokému publiku. Ale my musíme hrať len hity všetkých kategórii z tejto alternatívnej oblasti. Na tom budem trvať. Inak by ma to ani nebavilo robiť.

Majte sa pekne. Musím už končiť. Lebo si chcem vychutnať obrovské tanečné hity na VH1 a takisto mám pustené cez internet aj české Expresradio, kde dávajú progresívne pecky všetkých dôb v rovnomennom programe Saturday Night Fever. Nemôžem odolať, tak mi prepáčte. Ale chcem si vychutnať už po svojom túto takzvanú horúčku sobotňajšej noci.

Pá. Letím, skáčem a tancujem! Váš Peťko

E-mail: peto-kral@azet.sk

Bianko - Peťo Král (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Bianko - Peťo Král (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
01.08.2009 22:59
0
0
@Ted Turner

Tak takéhoto človeka som potreboval ako si ty Ted Turner. Neviem, či som profík s dlhoročnými skúsenosťami, ako si mi polichotil. Ale čo to viem o rádiach. Už dlhú dobu (skoro už dva roky) vystupujem do živých vstupov vrámci relácie Koncert na želanie v jednom nemenovanom rádiu. Ale aj do iných rádii pristupujem svojimi nápadami, myšlienkami, ideami, programovými štruktúrami, playlistami.<br />
<br />
Zakaždým v živom vstupe v tom rádiu čo to poviem o hudbe, predstavím progres ako taký a vyberiem skvostný hit. Rozospievam tak všetkých ľudí, ktorí to v danú dobu počúvajú. Pod svoju progresívnu úroveň nejdem. Možno ma už niekto počul v tomto rádiu. To by som bol rád. Dajte vedieť. Moderátori a moderátorky ma predstavujú jednoducho ako Peťo. A tak sa aj oficiálne volám.<br />
<br />
Ja sa už nemôžem jednoducho pozerať na to a počúvať to, čo sa robí v slovenskom éteri. Každé rádio ide dole vodou. Či to už celoštátne, regionálne alebo lokálne. Všetko to je na úpadku. Po stránke hudobnej i moderovanej. Rádia ako keby zaspali na vavrínoch. Nikto sa už nechce snažiť. S ničím novým sa im jednoducho nechce prísť na tento trh. Všetci to flákajú jedna radosť. Ale kde to potom speje všetko, no povedzte mi, kde?!<br />
<br />
Ja však presne viem, čo Slovensko potrebuje. Na čo už Slovensko dlho čakalo. Na čo je už Slovensko priparevné. Na poriadnu zmenu. Na rádio, ktoré bude na pulze dňa, nepôjde do zadu, nebude príliš spiatočnícke v džingloch, upútavkach, reklamách, štýlom vyjadrovania. Ale bude sa vyvíjať, napredovať, niekde smerovať. Rádio, ktorého hity sa neopočúvajú, ktorého hovorené slovo nebude ubíjať, ani uspávať. <br />
<br />
Samozrejme, hity sa budú hrávať aj staršie, aj z 90-tych rokov, ale musia byť progresívne, alebo alternatívne hitové. Však viete, ako to myslím. To je základná moja podmienka, inak to nemá celé zmysel. Takže nebojte, mám to už premyslené, čo sa bude hrať, ako sa bude hrať. Pomaly už píšem playlist pre toto rádio. <br />
<br />
Napíšem ti e-mail, kde sa mi môžeš ozvať ty Ted Turner, i ďalší, ktorí nám chcete pomôcť pri vytvorení skvostného, dynamického, šťavnatého, jednoducho progresívneho hitového rádia, ktoré bude udávať trendy v hudbe, ktoré bude púšťať ozajstné a pravé hity, a nie shity, kaleráby, proste nekvalitnú hudbu ako napríklad na slovenskom Exprese. <br />
<br />
Naše nové rádio ako jediné na Slovensku bude mať nos na hity, uši na kvalitu, bude mať vývoj, štýl a smerovanie.<br />
<br />
Takisto naše nové progresívne hitové rádio bude udávať trendy i v hovorenom rečovom prejave, v zábave, v programoch, v moderátoroch, vo zvukovej grafike. Proste celkové vysielanie bude ladene dynamicky, sviežo, moderne, takzvane ´de luxe´.<br />
<br />
Môj oficiálny e-mail: peto-kral@azet.sk<br />
<br />
Majte sa pekne. Pomaly sa už začínajte ozývať. Som zvedavý, ako to bude pokračovať, ako sa to bude vyvíjať, a kto všetko sa nám poprihlasuje s potrebnými finančnými prostriedkami, či sponzorskými darmi, nápadmi, podnetmi, či len povzdudením a naklonením tejto myšlienke.<br />
<br />
Váš Bianko, odteraz už Peťo<br />

Stano (neregistrovaný, 213.160.189.xxx)
Stano (neregistrovaný, 213.160.189.xxx)
01.08.2009 18:29
0
0
a este...

neviete ci ma Expres vobec nejakeho hudobneho dramaturga ? ci aj to robi nejake macicka ??? Nie HRAME HIT ZA HITOM.. ale SHIT za HITOM, alebo HIT za SHITOM... strasne... a nech mi tu nikto nepise, ze vyber hudby je na zaklade prieskumov.. :-D

Stano (neregistrovaný, 213.160.189.xxx)
Stano (neregistrovaný, 213.160.189.xxx)
01.08.2009 18:28
0
0
hlupe macky

Par krat som pocuval ten kviz po osmej - 5 otazok - odpoveda akoze macka a posluchac... macka tusim ani raz nevedela viac ako jednu odpoved.. su to hlupe kozy slusne povedane.. ale ked to nasadili.. vedia co robia.. kto chce kam... ladim inam :-)

Zuzana (neregistrovaný, 78.99.215.xxx)
Zuzana (neregistrovaný, 78.99.215.xxx)
01.08.2009 15:26
0
0
Bianko..

..co tak poprosit nejaku politicku stranu? :))))

Ted Turner (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Ted Turner (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
01.08.2009 13:07
0
0
@ Bianko

Zdravim Bianko, minule som tak rozmyslal, ze uz ma ta moja MTV a CNN nebavia, chcem rozbehnut na Slovensku progresivne radio, ozvi sa, poslem ti par melonov na ucet.
Vies, chcem, aby mi to rozbehol profik s dlhorocnym rozhlasovymi skusenostami ako si ty.

Bianko (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Bianko (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
30.07.2009 09:24
0
0
Expres je dokonalosť sama

Ja som tým nemyslel, že majú dokonalý servis. To ani zďaleka. Len som to napísal, že sa tvária na všetky strany, že majú dokonalý a najlepší servis na Slovensku. Myslel som to v uvodzovkách. Takže takto som to myslel, aby si ma nebral za slovo.

Pravdaže, Slovenský rozhlas môže mať oveľa lepší dopravný servis vrámci Stella servisu. Rádio Slovensko sa aspoň nehrá na žiadneho lídra na slovenskom rozhlasovom trhu, a snaží sa čo to priniesť pre bežného poslucháča.

Lenže zasa čo sa týka neskorého večerného vysielania a nočného vysielania, tak tam je jednoznačne líder Rádio Expres, keďže aj v tomto čase prináša najaktuálnejšie poznatky z našich ciest. Ale zasa v noci je malá, nízka počúvanosť, tak to nie je až také smerodajné.

Presne si to Pe3k vystihol, zasa ten expresácky dopravný servis nie je taký výnimočný ako by si niektorí mysleli. To si mal pravdu. Práveže je to už veľmi všedné otrepané vysielanie. S nijakom novou invenciou neprišli, čo by sa týkala dopravných správ. Ale čo čakať od Expresu, že?

Na slovenský mediálny trh by malo prísť nové rádio, ktoré bude udávať trendy v hudbe, i v hovorenom moderátorskom prejave. Takisto by malo mať zaujímavé dopravné spravodajstvo, možno vedené odlľahčenosťou, možno troška zábavnejšou formou. Aby to jednoliate dopravné spravodajstvo nebolo na spanie, na únavu, ktoré deprimuje, a skôr odrádza.

Neviem, dajte o tom vedieť, aké správy o cestách by ste si do budúcna predstavovali. Aby neboli príliš monotónne, fádne, prvoplánové. Aby poslucháči s týmito dopravnými informáciami žili počas celého dňa. Aby ich to neprivádzalo do depresivity a úzkostí.

Také rádio na Slovensku chýba, žiaľbohu, ktorému by nechýba potrebná iskra, punc, charizma, vyžarovanie, skvelé nápady. Možno sa raz dočkáme. Keby som mal finančné prostriedky a toky od sponzorov, ja sám by som sa vrhol na takéto skvostné rádio.

Ale viete ako to je. Problém je dosť veľký dostať sa k potrebným financiám, nápadom, projektom, programom. Mám to všetko v hlave, ako by sa vysielalo, čo by sa vysielalo, aká hudba by bola v playliste, akí moderátori by vysielali, ale, ale... V hlave je mať je jedna vec, realita je druhá vec, že? Nestačí mať len v hlave. Všetko závisí od peňazí. Proste je to tak. Svet je viac menej asi o tých peniazoch.

Ak by ste niekoho poznali, kto by takéto rádio dokázal zasponzorovať, dať do toho väčšinu svojich prostriedkov, komu by sa pozdávala takáto myšlienka progresívneho rádia, tak sa ozvite. Kto by sa veľmi rád videl a našiel v tejto myšlienke, kto by ma veľmi rád podporil a nikdy nepodrazil. Kto by bol vždy na mojej strane, a vo všetkom podporoval moju stratégiu a veľmi dobrú ideu. Nemusíte byť len zo Slovenska, kľudne i z Česka, či zo zahraničia, ktorí akurát budete čítať moje riadky.

Určite by sme hodili spolu nejednu reč. Som otvorený všetkým nápadom, myšlienkam, invenciám, ideám, formátom, štruktúram, programom. Stačí i také povzdudenie, milé a vľúdne slovo od vás poslucháčov, čitateľov tohoto fóra. Už i len to ma môže posunúť ďalej.

Pe3k (neregistrovaný, 80.87.209.xxx)
Pe3k (neregistrovaný, 80.87.209.xxx)
30.07.2009 08:59
0
0
@Biamko

Prevratne, s cim E prisiel, su prave Macicky :-D

A o dokonalosti dopravneho servisu by som popremyslal - zapni si po spravach ci po pol Radio Slovensko a tam zo Stelly maju rovnako dobry servis. Len doplnim, ze uz som pocul i vstup s mimoriadnymi spravami na cestach, ako mava E. Teda az taky vynimocny ten servis nemaju...

A kedze E je /s/cestne radio, potrebuje uspavat a nerusit vodicov v aute... To mu ide :-)

Bianko (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Bianko (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
30.07.2009 08:40
0
0
Expres podrážal poslucháčov aj predtým

Myslím si, že keď je Expres najpočúvanejšie rádio na Slovensku vôbec, tak by sa malo snažiť stále naživo vysielať. Už len z tohto dôvodu. Je to výjdenie v ústrety poslucháčom, ktorí chcú aj v neskorý večer či po celú noc aké také hovorené slovo. A nielen počúvať dokola dokolečka rýchlokvasené hity, ktoré sa rýchlo prejedia, a potom už poslucháčom idú na nervy, takpovediac.

To, čo urobilo počas tohto leta, to už nepotrebuje žiaden komentár. Myslím tým absolútne nemoderované vysielanie v čase od 10.00 do 18.00 hod. Ale veď to sa jedná o lukratívny rozhlasový čas, kedy je najviac poslucháčov pri rádiach. Veď tu nejde o nočné vysielanie od polnoci do skorého rána. Tu už ide o denné prime time vysielanie. A to je čo povedať.

Tá ranná "šou" o mačičkách je viac menej úbohosť na všetky strany, neochota prísť s niečím novým, prevratným na slovenský mediálny trh. Slušný človek sa nezníži počúvať takúto pseudo rannú šou. To nemá vedenie, to nemá štýl, progres, žiadnu supervíziu. Jednoducho to flákajú jedna radosť.

Stále ťažia z toho, že vysielajú dokonalý dopravný servis, aktuálne každú polhodinu (ráno každých 20 minút). Tak si myslia, že ostatné vysielanie si môžu urobiť ako im vyhovuje, najlepšie už úplne bez slov, a neprikladajú dôraz na bežného poslucháča. Je to tak. Hlavne, aby mali zisky z reklám a ťažili z namakaného dopravného servisu. Jednoducho zaspali na vavrínoch. K tomu nie je čo dodať.

Expres sa nesnažil ani počas bežného roka vysielať naživo vo večernom čase od 22. hodiny do polnoci. Veď ešte dosť poslucháčov je pri rádioprijímačoch, tak im mohli dať nejakú večernú šou. Trebárs ako dalo Rádio Viva v pracovné dni 22 - 24 hod. Program sa volá In da hause, a moderujú ho súčasne René Štúr a Martin Malachovský, ak sa nemýlim. Len teraz si dala Viva prestávku cez prázdniny s týmto programom. Ale od jesene by mala vrátiť túto večernú šou.

Ale to neznamená, že Viva cez prázdniny do polnoci nemoderuje. Program In da hause nahradila letnou reláciou Viva Partia, ktorá sa vysiela od 19-tej hodiny do polnoci v pracovné dni. Tak to je aké také výjdenie poslucháčom v ústrety počas dovoleniek a prázdnin. Tomu sa vraví ochota zo strany vedenia.

Tak prečo s niečím prevratným neprídu na slovenský rádiový trh aj Expresáci? Čo čakajú, že dokedy budú mať poslucháči s nimi trpezlivosť. Raz sa prejedia i toho dopravného servisu. Veď ten majú poslucháči i na iných rádiach, i keď nie nonstop. Ale predsa. Tak čo si myslia.

Ja by som rád počúval Expres. Veď prečo by nie. Ale ja počúvam rádia aj večer, neskoro večer, i po polnoci. A myslím si, že mám aký taký nárok na nejaké živé slovo v tomto rádiu. Aby som nezaspal pri vysielaní, keď dávajú len nonstop hity bez slov.

Nehovorím, aby vysielali dlhšie moderátorske vstupy, ale stačí také krátke, kratučké, tak ako to pasuje na nočný čas. Podobne to má nastavené české rádio Frekvence 1. Že sa proste prihovoria od polnoci do 5-tej hodiny rannej nejakým krátkym vstupom, potom hrajú také tri či štyri pesničky, zasa sa prihovoria, a opäť hrajú pár pesničiek. Takto poslucháči prežijú celú noc bez újmy na zdraví. Poslucháči nadobudnú dojem, že rádio s nimi žije, je pri nich, a prežíva to s nimi aj počas nočného času.

Expres si myslí, že keď dávajú v noci každú polhodinu dopravné správy, a každú celú hodinu politické správy, že to stačí?! Veď sa nájdu i vodiči, ktorí jazdia v noci, a radi by uvítali nejaké milé nočné spestrenie, dáke živé slovo aspoň každých 20 minút. Čo poviete? No nie je tak? Niektorí ľudia sú v noci aj v práci, tiež by to uvítali ako aký taký príposluch.

Jednoducho Expres nikdy nemal tendenciu naživo vysielať v neskorom večernom čase, tobôž v nočnom. Nikdy sa ani len o to nepokúsilo. A keď tak, tak to boli začiatky, prapočiatok Expresu. Tam si niečo pamätám, že sa vysielalo naživo do polnoci počas celého týždňa. A to je čo povedať, vtedy ešte neboli najpočúvanejšie médium na Slovensku. Ale odvtedy už nič, ani len náznak živého slova v off-time. No čo už.

Ja si myslím, že Expres od septembra nabehne na starú štruktúru. Takú akú malo pred letom. Niekde som o tom čítal, alebo počul. Už neviem, kde. Takže sa nedožijeme s veľkom pravdepodobnosťou nočnej šou, nočného live vysielania, a podobne. Bude sa naživo vysielať iba od tej 5-tej hodiny rannej do 22-hej hodiny večernej počas pracovných dní. Tak ako to bolo doposiaľ. V piatok a sobotu sa potiahne naživo do polnoci s Expres Party. Inak žiadna zmena.

čaky (neregistrovaný, 95.105.170.xxx)
čaky (neregistrovaný, 95.105.170.xxx)
29.07.2009 20:15
0
0
@LuboTS

podla mna si toto leto nieco skusaju a na zaklade toho ako to dopadne pridu mozno zmeny.samozrejme nie v septembri.urcite to nie je len tak.
fun som pocul predvcerom v jednom podniku a hrali cirovu,potom bon jovi-you give love...,potom nieco nove a za tym taktikov a l.vondrackovu-som sa skoro zlomil v pase od smiechu.dramaturgia jak svina.a funsider je tiez o nicom,dookola ti isti interpreti a veci ktore ani neboduju v chartoch...takze pri takomto zlom programe sa nedivim ze si ten expres toto leto pospal.
a k tym 14 rocnym detom-pozri si dokument consuming kids.o chvilu budeme na svk na tom podobne.

LuboTS (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
LuboTS (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
29.07.2009 16:43
0
0
...

Sú tu nejaké príspevky ktoré sa síce mačičiek netýkajú, ale trošku zareagujem. Že Expres má preto veľa nemoderovaného vysielania lebo chce bojovať o cieľovku 14-29 ? Hlúposť. Všetky relácie ktoré na Exprese boli sa od septembra vrátia, stačí pozrieť na stránky Expresu. A ďalšia vec, cieľovka 14-29 nemôžem povedať že nie je zaujímavá, ale je to skupina ktorá nestačí ani Fun rádiu, aj to musí bojovať o poslucháčov nad túto skupinu. Je to trošku škoda, rád by som bol keby z Funka bolo rádio ktoré čo sa hudby týka by bolo orientované na aktuálne hity, žiaľ, na Slovensku také môžu byť len menšie rádiá (Kiss, One) Fun rádio musí osloviť aj starších poslucháčov. Je pravda že Expres chce aj tých mladších, ale určite nie za cenu, že bude strácať poslucháča nad 30 rokov. A ináč aký význam má pre zadávateľa reklamy 14 ročné decko ktoré si nezarobí na produkty ktoré tento zadávateľ ponúka?

урвекґ (neregistrovaný, 213.108.125.xxx)
урвекґ (neregistrovaný, 213.108.125.xxx)
28.07.2009 19:14
0
0
pre tych co pocuvaju expres

teraz tam prekladaju nejake madarske vety nemam nic proti madarom ale na slager radiu ani na danubius radiu slovenske vety neprekladaju akurat na radiu aktiv davaju slovenske spravy a nejaku reklamu na kaviaren v satorajaujhely ale ja radio aktiv beriem ako pohranicne slovensko madarske radio

analytik (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
analytik (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
28.07.2009 11:07
0
0
marcovi

Ďaľší psychopat, čo objavil túto stránku?

marco (neregistrovaný, 151.81.3.xxx)
marco (neregistrovaný, 151.81.3.xxx)
28.07.2009 02:20
0
0
boze

och boze..aky ste len chudaci...nikdy nebudete ziadne radio vlastnit,budete v nich len svoje prezuvky drat,menit si vase smradlave ponozky..ste chudaci,co tu nadavaju,hadaju sa medzi sebou a v kutiku duse zavidia tym,co nieco v zivote dokazali...tak len sa hadajte,vrate sa po smene v radiu do svojho bytu,dajte si rozky,ktore ste kupili v akcii,k tomu nieco lacne z lidla,pozrite si spravy,precitajte blby bulvar natiahnite si budik a spat...zajtra rano skoro musite vstavat,lebo v praci vas caka sef a vy ste v zivote nic nedokazali..mozno pripojit sa na net a ohovarat,hadat sa a samozrejme zavidiet druhym vysledky svojej prace...tak sa len pozrite na seba,na to,ako bezi vas zivot,nudne,sivo..v podstate ste spokojny s nim,ja viem...tak vam treba...len si zavidte dalej...

analytik (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
analytik (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
27.07.2009 23:49
0
0
pre Pavla

K utvoreniu názoru si stačí prečítať tvoje príspevky :-)

Pavol (neregistrovaný, 78.98.1.xxx)
Pavol (neregistrovaný, 78.98.1.xxx)
27.07.2009 15:48
0
0
@analytik

hlavna vec ze ty nie si sedliacik... mozes urazat nadalej, aj tak ma absolutne nepoznas...

Player (neregistrovaný, 217.73.27.xxx)
Player (neregistrovaný, 217.73.27.xxx)
27.07.2009 15:17
0
0
kaslite na to

Myslim ze tato stupidna akcia expresu nevysla, tie auparkove primabaleriny mohli nechat na kupalisku si nieco dokazovat.

billg (neregistrovaný, 192.108.125.xxx)
billg (neregistrovaný, 192.108.125.xxx)
27.07.2009 14:28
0
0
to analytik

taky pocit mame uz dvaja...

analytik (neregistrovaný, 78.98.4.xxx)
analytik (neregistrovaný, 78.98.4.xxx)
27.07.2009 13:38
0
0
pre Pavla

Nepotrebujem si nič vybíjať, ale mám z tvojich príspevkov pocit, že si len taký sedliačik, ktorý je na tejto stránke skôr omylom :-)

Pavol (neregistrovaný, 78.98.1.xxx)
Pavol (neregistrovaný, 78.98.1.xxx)
27.07.2009 13:03
0
0
@analytik

mozes urazat aj nadalej, nech sa paci, vybi si svoju zlost...

analytik (neregistrovaný, 78.98.4.xxx)
analytik (neregistrovaný, 78.98.4.xxx)
27.07.2009 13:02
0
0
pre Pavla

Asi preto, že je najľahšie ovplyvniteľná reklamou! Ty si asi moc múdrosti nepobral, všakže?

Počúvanosť
streda, 27.3.2024
1.
20,77%   + 0,23%
2.
18,40%   - 0,71%
3.
11,87%   - 0,22%
4.
9,36%   + 0,08%
5.
8,18%   + 0,20%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 27.3.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
3. + 4. vlna 2023 (kĺzavé dáta)
1.
16,07%   - 0,08%
2.
14,06%   - 0,09%
3.
9,85%   + 0,31%
4.
8,52%   + 0,30%
5.
7,62%   - 0,40%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
3. + 4. vlna 2023 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
XI. etapa 2023 - I. etapa 2024
1.
31,5%   ± 0,0%
2.
22,7%   - 0,1%
3.
21,6%   - 0,4%
4.
17,4%   + 0,3%
5.
16,4%   - 0,2%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, XI.-I./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
12. týždeň 2024 18.03.2024 - 24.03.2024
1.
Album
Dua Lipa
Houdini
2.
Album
Cyril
Stumblin' In
3.
Album
Ofenbach
Overdrive Ft. Norma Jean Martine
4.
Album
Teddy Swims
Lose Control
5.
Album
Thirty Seconds To Mars
Seasons
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over