menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Zomrel Tomáš Hladný

24 príspevkov
LuboTS
LuboTS
03.10.2017 15:12
0
0
???

To už fakt nešlo dať do inej témy? Napríklad Hudba v rádiách?

PeterDX (neregistrovaný, 81.161.60.xxx)
PeterDX (neregistrovaný, 81.161.60.xxx)
02.10.2017 22:47
0
0
OT: Dnes zomrel vo veku 66 rokov známy hudobník Tom Petty :-(
Peter Ivica (neregistrovaný, 212.5.214.xxx)
Peter Ivica (neregistrovaný, 212.5.214.xxx)
01.02.2014 11:33
0
0
Roky a dni bez Tomasa

Ahoj Tomi, som akurat v praci (uz nepocitam tie vikendy). Nasadzujeme prave novy platobny system. Stresujeme sa, lebo este nevieme, ako tento dolezity projekt dopadne. Ci v pondelok rano otvorime banku alebo nie. Hm, je zaujimave, ze vzdy v takychto chvilach, ked mi je tazko, si spomeniem na Teba. Vtedy sa akosi stisim, pozvolne ukludnim az zrazu mam pocit, ze som akoby vylieceny. Stres je zrazu prec a som upln kludny. A to bez akehokolvek mojho prispenia. Uplne bez namahy. Neviem, ako to robis, ale pomaha to. Verim, ze takto nejako pomahas aj inym, ktori Ta mali radi a ktorym stale chybas. Urcite by si tu bol rad s nami rad aj fyzicky (ako aj my s Tebou), lenze Bozie plany s Tebou boli trocha ine... rozmyslam o tom, dnes, v sobotu doobeda, v praci. A spominam na Teba a na Tvoj pobyt v tom nebeskom raji. Najma ale citim, ze stale si tu nejako s nami a pomahas nam. Aspon takto Ta zdravi Tvoj spoluziak zo zakladky
Peter
PS A dakujeme, ze si nas dal dohromady, skoro cela trieda z Gorazdovej prisla, aj triedny Duri Komora! Ale to vsetko urcite vies :-)))

Marek Hladný (neregistrovaný, 85.216.129.xxx)
Marek Hladný (neregistrovaný, 85.216.129.xxx)
29.01.2009 08:08
0
0
Tomáško

Bol som rat tvojim sinom sice som ta občas nepočuval a
si mi nesplnil všetko čo som chcel ale vži si to vinahradio objatim
alebo nejakim testovacim autom aj v tichto najtašších dní som ta mal rad a v srdci a spomienkach mám a mne stále ostaneš.

M.B. (neregistrovaný, 93.178.163.xxx)
M.B. (neregistrovaný, 93.178.163.xxx)
01.10.2008 15:22
0
0
Ahoj Tomas...

Len dnes som sa to dozvedela a slzy som neudrzala...
Neda sa tomu uverit :-(
Zijem teraz v Kodani a ked pridem na Slovensko zaujimam sa o tych ludi, ktori su nezabudnutelni...Ty si taky bol... Kava so slahackou v Danube s Tebou mala inu prichut...
Predvadzacka bez Teba by nebola to prave orechove...
Ludia ako Ty neumieraju, v nas ziju stale..
Uprimnu sustrast Tvojej rodine a raz sa opat spolu zasmejeme, budeme sediet v motoristickom nebi za volantom nejakeho noveho modelu a rozoberat jeho vyhody a nevyhody...
M. z Mitsubishi

vilo šuška (neregistrovaný, 85.216.204.xxx)
vilo šuška (neregistrovaný, 85.216.204.xxx)
13.08.2008 22:53
0
0
tomy

Nepoznali sme sa osobne dlho , spájal nás rozhlas ...lebo rozhlasáci boli...budú a sú jedna rodina, ale jedno viem určite Tvoji kamaráti napísali to, čo som vycítil hneď keď som sa k Tebe ako k Zákruťakovi drzo prhlásil..bol si férový chalaň..Tak Česť Tvojej pamiatke.... vilo

Peter Ivica (neregistrovaný, 84.47.29.xxx)
Peter Ivica (neregistrovaný, 84.47.29.xxx)
06.08.2008 00:45
0
0
Tomasovi

Tako sa mi tu hladaju slova. Boli sme viac ako kamarati. Piati spoluziaci zo zakladky - Tomas, Palinko, Vl(K)adimir, Palo a ja. Precundrovali sme cele Slovensko. Najprv pesi po vlastnych. Potom na bajkoch, z ktorych nie kazdy mal prehadzovacku na zadnom. A neskor na autach. Poniektori uz aj s frajerkami, alebo so starsou sestrou (aby boli rodicia kludni). Vlakom sme spoznali Madarsko. Nezabudnutelne bolo Polsko aj so skvelou sesternicou Majou. Do partie pribudol aj mladsi brat Jozko. Potom opat Slovensko-Muran a opat po vlastnych. Postupne sme sa pozenili a zalozili si rodiny. Partia sa rozrastla o zenske polovicky. Prisli prve prirastky. Nespocet spolocnych lyzovaciek, silvestrov a dovoleniek. Nekonecny prud spomienok a spolocnych zazitkov. Nad vsetky asi vycnievaju spolocne nocne pocuvania prvych LP Pink Floyd na Durgalovej so zhovievavou a laskavou starostlivostou Tomasovej mamy-Blazky. Nezabudnutelna bola aj prebdena noc po burkovej smrsti na zeleznicnej stanici v Rudne nad Hronom. Jeden vtip za druhym. Srandicky, foriky, tazke filozoficke diskusie a opat srandicky. Rano nas brucha boleli od toho smiechu. V zivote som sa uz s nikym tak nenasmial. Prve aktivity na Hutach. Mohol by som pokracovat... s Tomasom to malo stavu. Dalo sa s nim kecat o vsetkom. Bol bystry, rozhladeny a vasnivy diskuter. Mal iskru. Zboznoval som rad tieto vymeny, aj ked tazko sa mu oponovalo, ak si myslel, ze ma pravdu. Neskor, ako deti rastli a nase zamestnania nas pohlcovali coraz viac a viac, boli sme stastni, ked sme sa mohli vsetci stretnut aspon raz za rok (spravidla vo Vajnoroch u Pala na dome). Nekonecne vela krat sme vytahovali, diskutovali a ozivovali vsetky nase prihody a dobrodruzstva z mladosti. Premietali diaky a filmy. Potom nasledovali temy o autach (a samozrejme aj o zenach) , o businese a nakoniec sme skoncili pri dobrych ftipoch. Niektore tie iste som si nechaval povedat opakovane kazdy rok. V Tomasovom podani boli neprekonatelne. Dalo by sa toho vela napisat...

Tento rok v lete na dovolenke v Chorvatsku som dostal najsmutnejsiu SMS v mojom zivote. Po tomto lete viem, ze uz nie som kompletny. Ale viem aj, ze Tomasov duch s nami zije a zostane s nami a v nas naveky.

Prajem uprimnu sustrast celej rodine.

Martin Buschbacher (neregistrovaný, 82.11.36.xxx)
Martin Buschbacher (neregistrovaný, 82.11.36.xxx)
05.08.2008 20:49
0
0
Tom! Kym ti znovu podam ruku:

Tomas! Len tak z casu na cas tu spoza hranice zalistujem v internete aby som sa pozrel co robia moji priatelia ci niekdajsi kolegovia na Slovensku. Dnes som hodil do google tvoje meno a trochu som sa mi zamracila tvar. Otvoril som toto forum a zistil ze to naozaj nie je omyl ani podoba mien. A tak mam na jazyku par slov, ktore nebolo kedy vyslovit kedze sa nase profesionalne cesty stretli len na kratky cas. Tak ti ti chcem povedat: "Starky poznal som ta velmi kratko ale zato ako vynimocneho cloveka". Stravili sme spolu trochu casu, pobehali zopar miest a zodrali trochu gumy na testoch a prezentaciach. I tych par chvil mi dalo sancu presvedcit sa, ze patris medzi ludi na ktorych svet nezabuda. Ako novinara ta zvedavost iste neopustila ani tam hore, a tak ked budes citat toto forum chcel by som aby si vedel, ze som si ta ako cloveka nesmierne vazil. Cloveka, ktory mal chrbitcu, vlastny nazor, prirodzeny dar na pracu, ktoru robil a k tomu poriadny kusisko dobreho, uprimneho a priatelskeho srdca.
Starec, v takychto chvilach ostava v cloveku zvlastny pocit. Nechcem ho nazvat smutkom ci zialom, pretoze tak ako mnoho dalsich ludi aj ja sa tesim z toho, ze som dostal od osudu moznost stretnut taku charizmaticku osobnost. Ano, kazdy z nas ma predsa spocitane dni vo svete materialnom a tak nebudem zvierat hrdlo pri spomienkach na minulost. Kazdy z nas predsa nesie pecat svojho poslania, ktore tu dole skor ci neskor naplni. A tak prave naopak - budem sa tesit az opat dostanem sancu sadnut s tebou za volant do nejakej kary a zodrat na nej trosku gumy v serpentinach nebeskych priesmykov, ci pri kvapke kvalitneho drinku pokecat ako bezal zivot tu dole a ako to fici hore. Clovece nebudem sa s tebou predsa lucit na taky kratky cas! Len ti chcem povedat: "Dakujem ze si a daj o sebe niekedy vediet!"

thu (neregistrovaný, 89.173.64.xxx)
thu (neregistrovaný, 89.173.64.xxx)
29.07.2008 22:09
0
0
pan Hladny

Touto cestou by som chcela vyjadrit rodine pana Hladneho uprimnu sustrast...sprava o jeho odchode je velmi zarmucujuca, o to viac, ze to bol vynimocny clovek, akeho uz dnes len tak lahko nenajdete...Cest jeho pamiatke

Bača (neregistrovaný, 85.216.216.xxx)
Bača (neregistrovaný, 85.216.216.xxx)
29.07.2008 22:06
0
0
Tomas

Cest Tvojej pamiatke, Tomas, ako kolega som Ta poznal ako fajn chlapika, a to nie len od fachu. Informacia o Tvojom odchode ma sokovala. Ked som bol maly, vzdy som tuzil pracovat ako motoristicky novinar, ale akosi som sa k tomu nikdy nedostal... aj preto som si Ta vzdy vazil.

Natália (neregistrovaný, 62.168.125.xxx)
Natália (neregistrovaný, 62.168.125.xxx)
29.07.2008 18:39
0
0
Tomi

Dnes sme a s tebou rozlúčili, bolo to veľmi veľmi smutné, no pekná spomienka na super kolegu a človeka vo mne navždy zostane.
Ešte raz prajem úprimnú sústrať rodine.

Zuzana (neregistrovaný, 193.108.106.xxx)
Zuzana (neregistrovaný, 193.108.106.xxx)
29.07.2008 09:34
0
0
Tomas

Kamarat, kolega a hlavne clovek, s ktorym sa dalo vzdy porozpravat. Jeden z ludi, ktorych radi stretnete a vzdy si mate co povedat. Nevidela som ho rok a sprava o jeho odchode naozaj boli. "Only the good die young."

exot (neregistrovaný, 78.98.191.xxx)
exot (neregistrovaný, 78.98.191.xxx)
28.07.2008 21:44
0
0
Tomaš

Bol si skvely clovek a vyborny znalec a macher do aut a motorizmu a rovnako super si bol aj ked si robil v radiu ;-)
Vzdy budem dobre spominat. Česť Tvojej pamiatke, odpočivaj v pokoji a maj sa tam hore skvele ;-)

Zuzka (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
Zuzka (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
28.07.2008 19:35
0
0
Tomi

...su to 4 roky co som ta videla a je mi nesmierne luto ze som sa Ti uz nestihla pochvalit aku mam krasnu dcerku,ze som mala svadbu,ze som zacala podnikat.....nezabudnem na nase srandy ked sme spolu jazdili rally na tom smiesnom aute.....boli na autosalone v Geneve a hlavne ako sme vsade hladali fantomasa....velmi to boli,Tomi posledne zbohom,nikdy na teba nezabudnem....Zuzka

Oz (neregistrovaný, 85.248.7.xxx)
Oz (neregistrovaný, 85.248.7.xxx)
28.07.2008 14:40
0
0
Tomáš

Tomáš bol skvelý chlap, kamoš a kolega. Vždy vedel poradiť a povzbudiť. Díky že si bol.

V.B. (neregistrovaný, vnet-217.73.21.252.vnet.xxx)
V.B. (neregistrovaný, vnet-217.73.21.252.vnet.xxx)
28.07.2008 13:11
0
0
Tomáš tak už si nevymeníme komplimenty...

Boli sme normálni starnúci novinárski chlapi. Ja som mal prvý okuliare na čítanie, ktoré ma nesmierne urážali a ty si mi hovoril: "Ale neondej sa, vyzeráš s nimi veľmi dobre". Ja som ti to vracal a aj naostatok - nedávno - som Ti hovoril: "Fíha ako mladneš "šak" si štíhly, mladý fešáčisko." A vždy sme sa strašne rehotali. Netušil som...
Oddýchni si tam hore a hlavne si nájdi nejakú super zjazdovku po ktorej poletíš ako to najrýchlejšie Ferrari...

Azzaro (neregistrovaný, 192.138.116.xxx)
Azzaro (neregistrovaný, 192.138.116.xxx)
28.07.2008 09:24
0
0
..opustil nás človek s veľkým srdcom.

Pripájam sa k pietnej spomienke na Tomáša Hladného. Bol človekom vždy na správnom mieste, milý človek, vzorný otec a výnimočný kamarát ovplyvajúci inteligentným humorom. Bol jedným z mála motoristyckých novinárov s ktorým sa dalo komunikovať na úrovni, inteligentný človek s rozhľadom.
Rodine, priateľom a blízkym úprimnu sústrasť.

Ingrid (neregistrovaný, 78.99.166.xxx)
Ingrid (neregistrovaný, 78.99.166.xxx)
27.07.2008 21:39
0
0
... len nás všetkých predbehol ...

Tomaša som naposledy stretla v roku 2004 na lyžovačke vo Vrátnej doline. Bol tam celá jeho rodina. Nevideli sme sa skoro 20 rokov. Bolo to milé stretnutie. A ja do dnešného dňa spomínam na toto stretnutie. Rodiny Lovečkových a Hladných strávili nie jeden víkend či jarné, zimné prázdniny spoločne na horách a lyžiach. Pamätám sa ako perfektne lyžoval už ako dieťa a ako teenager bol pre nás ako vzor. Často mne a bratovi Jožkovi (Juraj bol ešte malý) robil stopu a my sme jeho elegantný štýl, čo nám mimochodom vôbec nešlo, napodobňovali. Mal môj obdiv, pretože bol ctižiadostivý a dosahoval predsavzaté ciele. Bol to hrdý človek na seba, svoju rodinu, prácu a priateľov. Preto sa mne ale aj mojej rodine lúči s Tomášom veľmi ťažko. Aj keď človek odíde pekné spomienky na neho zostavajú. Príjmite úprimnú sustrasť sestry Janka a Ingrid, Igor, Roman a rodina Lovečková Helena a Zdeno.

sesternica Maria (neregistrovaný, 89.173.133.xxx)
sesternica Maria (neregistrovaný, 89.173.133.xxx)
27.07.2008 18:36
0
0
tazka-lahka choroba

...a chcela by som vas poprosit, nerozpytvavajme tu pojmy tazka a lahka choroba...tieto riadky by mohli byt venovane pietnej spomomienke, je dost inych serverov so zdravotnou tematikou, kde sa da o vyznamoch roznych pojmoch polemizovat predsa....dakujem

robert, dakujem, ze si si spomenul...zasluzi si uctu....

sesternica Maria (neregistrovaný, 89.173.133.xxx)
sesternica Maria (neregistrovaný, 89.173.133.xxx)
27.07.2008 18:28
0
0
dakujem

Som z rodiny Tomasa Hladneho, a tymto chcem podakovat vsetkym ludom, ktori ho poznali a prejavili tu sustrast. Poznala som ho cely jeho zivot a viem, ze to bol skutocne dobry, mily clovek, vzorny otec a vynimocny kamarat pre nas vsetkych. Niekdo napise, ze kazda choroba je tazka...je to svojim sposobom pravda, ale strata cloveka nie je len v tom, ze choroba vyhrala, ale aj v tom, ze pridete o cloveka, ktoreho si skutocne vazite.
Este raz vdaka a myslim, ze mozem napisat aj v mene celej rodiny...je nam za nim velmi smutno.

Andy (neregistrovaný, 78.99.193.xxx)
Andy (neregistrovaný, 78.99.193.xxx)
27.07.2008 18:06
0
0
dtc

Miso si tu podla mna nechce nič dokazovat len tym chcel povedat ze kazda choroba je tazka a treba jej venovat vaznost a aj tej nadche co si spomenul.

dtc (neregistrovaný, 127.0.0.xxx)
dtc (neregistrovaný, 127.0.0.xxx)
27.07.2008 16:07
0
0
to miso

Napriklad nadcha, miso. Dost trapne si prave v takejto teme nieco dokazovat...Rodine a priatelom uprimnu sustrast.

Miso (neregistrovaný, 217.12.49.xxx)
Miso (neregistrovaný, 217.12.49.xxx)
26.07.2008 17:53
0
0
Ktora choroba je lahka?

smejem sa, ked v riadkoch citam: zomrel po tazkej chorobeˇ- neviem, ktora choroba je lahka, zrejme ziadna, tak by som pri uvadzani takychto smutnych sprav nevclenoval prip. neoznacoval chorobu ako tazka. Ved polozme si otazku. Ktora choroba je lahka?

Aj napriek tomu, ze som tohto moderatora nepoznal, prajem uprimnu sustrast celej jeho rodine.

Robert (neregistrovaný, 85.216.181.xxx)
Robert (neregistrovaný, 85.216.181.xxx)
25.07.2008 21:33
0
0
ZOMREL TOMÁŠ HLADNÝ

Milí kolegovia, po krátkej ťažkej chorobe nás navždy opustil milý, tichý človek - motoristický redaktor Tomáš Hladný. Všetci, ktorí ho poznali, venujte mu tichú spomienku.

Počúvanosť
streda, 27.3.2024
1.
20,77%   + 0,23%
2.
18,40%   - 0,71%
3.
11,87%   - 0,22%
4.
9,36%   + 0,08%
5.
8,18%   + 0,20%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 27.3.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
3. + 4. vlna 2023 (kĺzavé dáta)
1.
16,07%   - 0,08%
2.
14,06%   - 0,09%
3.
9,85%   + 0,31%
4.
8,52%   + 0,30%
5.
7,62%   - 0,40%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
3. + 4. vlna 2023 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
XI. etapa 2023 - I. etapa 2024
1.
31,5%   ± 0,0%
2.
22,7%   - 0,1%
3.
21,6%   - 0,4%
4.
17,4%   + 0,3%
5.
16,4%   - 0,2%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, XI.-I./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
12. týždeň 2024 18.03.2024 - 24.03.2024
1.
Album
Dua Lipa
Houdini
2.
Album
Cyril
Stumblin' In
3.
Album
Ofenbach
Overdrive Ft. Norma Jean Martine
4.
Album
Teddy Swims
Lose Control
5.
Album
Thirty Seconds To Mars
Seasons
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over