menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme RIP p. Kováčik (Dúha)

47 príspevkov
Dida (neregistrovaný, 91.127.29.xxx)
Dida (neregistrovaný, 91.127.29.xxx)
29.03.2008 08:59
0
0

Ty vidíš iba to, čo si tu prečítal. Bolo by to na dlhú debatu. Jasným dôkazom vzdoru a neochoty je to, že rodina robí všetko strmhlav. Mali nechať všetko tak, aby sa vysielalo. Prečo odmietajú aj teraz akékoľvek stretnutie s "niekým komptetentným"? Na rozlúčke bol človek, ktorý má eminentný záujem o chod rádia. Prečo sa s ním pani Kováčiková odmieta stretnúť? Nie a nie a nie!!!!!!!!!!! Neuvedomuje si, že ju rádio mohlo naďalej živiť aj s deťmi? Nikto ju o nič neokradol. Neprebehlo žiadne jednanie o dedičstve. A tie autá, ktoré sa tu spomínali? Prečo si ich nenechala? Asi preto, že je na ne treba splácať každý mesiac dosť peňazí. Suma mi nie je známa, ale je to veľa. Všetci dobre vieme, že aj hotel je na úver. Tak kto koho okradol? Niekto to predsa spláca a "rodinka" to isto nie je.
Nikomu sa nesypú len tak z neba mechy peňazí. Sami zahodili šancu pokračovať v tom, čo p. Kováčik plánoval a nestihol urobiť.
Jeho niekoľkoročnú snahu zmarili behom možno hodiny, dvoch - neviem ako dlho im trvala rabovačka. A dokedy im bude trvať pocit víťazstva nad niečím, čo sa ešte stále dá vrátiť do starých a možno ešte lepších koľají. Na koho treba brať ohľad? Stanka, stoj si pevne za svojím! po tom, čo sa stalo a ešte sa stále deje, neber na nikoho ohľad!!! Kto ho berie voči Tebe? Nikto, iba tí dobrí priatelia, ktorých našťastie stále máš a nezradili Ťa. Dobre robíš, že nečítaš tie kydy, ktoré sem napísal niekto, kto sa potreboval aspoň takto zviditeľniť. Aj tak to číta len zopár ľudí, ktorí sem nazrú, či ešte táto stránka trvá. Odkaz pre Ivku a spol.:
Myslite mozgom, máte ho na používanie. Zmarili ste si šancu mať sa naďalej v pohode. Zaťatosť a nenávisť nikam nevedie. Stanka, hlavu hore! Dobre vieme, že nie si taká, ako tu napísalo niekoľko nevedomcov a závistlivcov podľa hesla: Aj ja si kopnem, veď ma nikto nevidí...
P.S. Rado, prídeš na tú manifestáciu? Kedy bude? Pekný víkend, aj keď prší!

rado tn (neregistrovaný, 78.99.161.xxx)
rado tn (neregistrovaný, 78.99.161.xxx)
28.03.2008 23:07
0
0

Ked je ta Stanka naozaj taka dobra preco sa o pokracovani vysielania nedohodla s niekym kompetentnym a kebyze sa na niecom dohodne tak k takemu cosi by nedoslo....Asi nemala o to zaujem...Na vsetkom sa da dohodnut,ked clovek chce alebo aspon kompromis,ale ked sa cloveku nechce tak neni nic....Ale co uz ,mne je len luto Radia,ale toho ake bolo este na zaciatku-dost tanecnej Duhy

Dida (neregistrovaný, 91.127.29.xxx)
Dida (neregistrovaný, 91.127.29.xxx)
28.03.2008 19:14
0
0
Rado TN, JARO, PIPE a PÁR SLOV!

Tá Stanka je fakt kočka a hlavne nemá v hlave nahnusené. To vám všetkým pije krv. Nikto jej nehovorí Stana, každý iba Stanka a to o niečom svedčí. Nad Vaše názory sa dokáže povzniesť a rieši všetko s rozumom. Kto ho nemá, v apatieke nekúpi. Ozaj, videli ste ju niekedy osobne? Porozprávali ste sa s ňou, viete ako žije? Odkiaľ toľko informácií, priatelia? Studnica jedovatých jazykov je nekonečná...

Pohoda (neregistrovaný, 91.127.29.xxx)
Pohoda (neregistrovaný, 91.127.29.xxx)
28.03.2008 19:01
0
0
Kto je to tá Ivanka?

Nebodaj dievčinka, ktorá už od teenagerského veku robila matrac nielen hokejistom, ale aj iným ľubovoľným obetiam tejto nymfomanky. A tá zlatá mamuľka večne prevetrávajúca bary a kaviarne nielen v TN, ale aj na Morave.Známe firma s IQ "tykve".
Ivanka! Začínala si skoro a skoro aj skončíš. Prečo nenapíšeš, ako ste vykradli rádio pod rúškom tmy. To robia len zlodeji. Jednáte skratovo, bez rozmyslenia a zrelých úvah. Zničili ste všetko, o čom píšeš, že to Tvoj otec vybudoval. Nemáte úctu k nemu, ani k poslucháčom. Áno vybudoval, moja zlatá, ale nie s Tebou a mamuľkou. Ty si sa len viezla. A čo Tvoj hotel Lagúna v Trenčíne? Prečo si ho nechala skrachovať? A sme pri tej sliepke. Tak ruku na srdce! Bola si lajdák na robotu, dostala si sa ku všetkému bez námahy. Čo ocko zakázal, to mama dovolila . Mala si vo všetkom voľné ruky a práve preto si striedala milencov ako ponožky a mama... Nebudem ju zahanbovať pred svetom. Trenčín a okolie vie svoje. O tomto napíš! Napíš o tom, kedy, kde, s kým a koľko krát. To možno bude ľudí zaujímať. Prídem aj ja pred rádio, ktoré ste v noci vykradli a všetkým vykričím čo si zač. Prídu to dosvedčiť aj niektorí z Tvojich bývalých. Čo tak Dukla TN? Myslíš, že o tom otec vedel? Ak áno, tak si buď istá,
že sa tým veľmi trápil. Prečo toľká zloba? Preto, lebo nevieš, čo je život. A pamätaj, že Božie mlyny melú naozaj pomaly, ale isto.
Tá zlosť zo všetkých príspevkov, ktoré si tu napísala len tak srší, ale všetko, čo si napísala, je Tvojou vizitkou. Rada by som Ti toto všetko napísala v liste, ale nemám Tvoju adresu. Zabudla si tu napísať, že ste otcovi nespravili žiadny pohreb, nezachovali ste voči jeho osobe žiadnu pietu. On bol Človek a nie zviera!!!
Bola som tiež na tej rozlúčke, obdivovala som Stanku, ako dokázala dôstojne prehovoriť a ver, že ani jedno oko pri jej slovách nezostalo suché. Hrali všetky jeho obľúbené pesničky, ktoré chcel, aby mu zneli pri jeho poslednej ceste. Všetci prítomní sa pýtali: Prečo? Prečo sme sa nemohli rozlúčiť s Ivanom?!!! Čo sú to za ľudia? To si vôbec od nich nezaslúžil, veď mal veľa priateľov, známych... Tak Ivanka. Napísala by som Ti ešte oveľa viac, ale Tvoj mozoček by to asi nespracoval. Tá zvesť o tom, ako ste v noci kradli sa rozletela rýchlosťou blesku.
Dúfam, že aj zvesť o tom, ako ste zničili a ukradli všetku techniku v rádiu poletí ešte rýchlejšie. Ja som sa to dozvedela včera dopoludnia okolo desiatej, keď som ladila a žiaľ, nenaladila. A napíš sem ešte niečo, lebo zlé reči ľuďom mastia bruchá aj ducha. Pohoda.
Ešte niečo: Chcela som dnes odoslať Stanke mail do rádia, ale nedalo sa. Vraj jej niekto ukradol jej vlastný počítač. Nevieš kto?
Hahahaha!!!

jaro (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
jaro (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
23.03.2008 15:41
0
0

Polackova je najvacsia krava aku tento svet nosi.Viem o com hovorim.Rozbila vsetko co bolo v Duhe dobre a este znova nasla sprosteho chlapa k sebe co jej ma pomoct postavit sa na nohy.Je to sprosta k...a co ide len po peniazoch.Nech to vsetko radsej padne ako Duha tak aj Dynamic a vsetko co spaja meno Polackova.Kedy sa zacnu o nu zaujimat organy cinne v tresnom konani.Ma toho za usami az,az.Pani Kovacikovej prajem pevne zdravie a vela sil co ju to vsetko este bude stat.Posluchac.

rado tn (neregistrovaný, 78.99.85.xxx)
rado tn (neregistrovaný, 78.99.85.xxx)
20.03.2008 23:34
0
0
Vratme Duhu rodine!!!!!

Zastavme zanik dalsieho radia,ktore sa stava dalsim "Samohrajkom" a vratme ho tam kam patri-rodine!!!!Najlepsie by bolo zorganizovat protest proti vedeniu Duhy priamo pred radiom v Dubnici,ale to by bolo potrebne nejako to zorganizovat aspon pomocou internetu a zvolat pred radio ludi,aby ho prisli zachranit ,ved taka silna 8kilowatova frekvencia 89,1 a vyuzita je akoby to bola len nejaka 100watova.HAMBA VEDENIU!!!!!!!!!!!!!!!

pipe (neregistrovaný, 127.0.0.xxx)
pipe (neregistrovaný, 127.0.0.xxx)
20.03.2008 17:42
0
0
Pre Ivanku!

Nepoznal som tvojho otca a ani tu sliepku Polačkovú. Ale tvojmu otcovi som vďační za To, že dokázal vytvoriť jedno z najdokonalejších rádií aké si Považie bude na dlho pamätať. Ale veľmi ma mrzí, že z radia ktoré počúval snáď každý mladý človek, lebo to bolo skvele hravé radio sa stalo radio pre par dôchodcov.
Chcem Ti len týmto Ivanka odkázať, že keby sa treba isť postaviť pred Duhu a bojovať za spravodlivosť a vrátenie Dúhy Vám DETOM!!!!! Veľmi rád tam pôjdem a budem Vás podporovať nech sa Dúha vráti do takej úrovne v akej bola a S.P. navždy zmizne!
CHCEME NASPAD DÚHU TAKÚ AKÁ BOLA NA ZAČIATKU A BEZ POLAČKOVEJ A JEJ LUDOM ČO JEJ ZO ZADKU TRČIA A STALE TAM VYSIELAJÚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ivanka (neregistrovaný, 78.98.121.xxx)
Ivanka (neregistrovaný, 78.98.121.xxx)
20.03.2008 00:07
0
0
peticia

Zacina sa mi to tu pačiť.... Keby taka peticia pomohla bolo by to super,len horšie je,že na to nie je sama a ma pri sebe znova niekoho,kto jej pomôže zas niečo zničiť...škoda bolo by fajn znova Duhu postaviť na nohy a spraviť z nej to čo to byvalo.

rado tn (neregistrovaný, 78.99.144.xxx)
rado tn (neregistrovaný, 78.99.144.xxx)
19.03.2008 22:42
0
0
Na zaciatku VYSOKY LESK

Myslim si,ze tak to vnima kazdy posluchac,ktory ma zdravy sluch,ze Tá Duha na zaciatku mala vysoky lesk,ved 3 hodinove relacie ako Snemovna lordov alebo Danceexpres mali vysoku pocuvatelnost a kazdy v mojom okoli si ich neopisatelne pochvaloval,ale co uz ...pride jedna ....... Blondina a vsetko je Fuč....najlepšie by bolo spisat nejaku peticiu a poslat ju niekde do ....!!!!

Ivanka (neregistrovaný, 127.0.0.xxx)
Ivanka (neregistrovaný, 127.0.0.xxx)
19.03.2008 20:57
0
0
poďakovanie

Velmi pekne dakujem za toto vyjadrenie,je to take pohladenie na dusi,ze to vsetko vnima aj niekto iny a že zdiela v podstate rovnaky nazor. Každemmu sa raz vsetko vrati a aj keď som nikomu nepriala nič zlé dúfam,že aspoň tu spravodlivosť zasiahne čoskoro. Naozaj je mi ľúto,že všetko čo otec budoval je teraz preč a nemuselo to tak byť, my by sme nikdy nedovolili aby radio a aj hotel len tak padli,ale taká šanca tu už zrejme nebude a o to viac ma to mrzí. Ešte raz ďakujem za podporu.

rado tn (neregistrovaný, 78.99.144.xxx)
rado tn (neregistrovaný, 78.99.144.xxx)
19.03.2008 20:45
0
0
Polackovej sprosty napad

Spojenie Duhy dnes uz so skrachovanym Radiom Fajn to bol asi tiez tej genialnej Chudery napad asi chcela vyrizovat nejake peniaze a asi sa jej to podarilo a preto aj skrachovalo.....

Pár slov (neregistrovaný, 213.160.170.xxx)
Pár slov (neregistrovaný, 213.160.170.xxx)
19.03.2008 16:44
0
0
Ivanka súhlasím s tebou !

Veľmi sa čudujem ľuďom, ktorí v hotely Dynamic prejavovali úprimnú sústrasť TEJ chudere z Klobušíc bez chrbtovej kosti, ktorá ho len využívala a nehľadela na to, že bol pán Ivan Kováčik vážne chorý. Myslím si, že tá sústrasť patrila hlavne jeho manželke a deťom, ktorí sa starali o neho v tej najťažšej chvíli . Pani S.P, Tá chudera z Klobušíc nemala hanby a ešte do poslednej chvíli sa snažila vytiahnuť z neho čo najviac...
Vďaka tej kráske z Klobušíc sa z prosperujúce ho a perfekného rádia, ktoré postavil na nohy pán Ivan K spolu s Pavlom Ž stala veľká čierna diera. Všetci dobre vieme, že kráska z Klobušíc je príčinou všetkého zlého, napr. že veľmi veľa šikovných ľudí poodchádzalo z rádia vďaka nej, atď. ( I diabol má svoje zastúpenie na zemi).
Odkaz pre krásku z Klobušíc : Hodnota človeka nie je v tom, čo má, aké majetky, v akých autách sa vozí, ale v tom, čo urobil pre ostatných. Ty si dokázala zobrať deťom otca, manželke manžela a ešte ani mesiac po smrti Ti chamtivosť nebráni brať majetky, ktoré vybudoval p. Ivan K. Božie mlyny melú síce pomaly, ale spravodlivo a verím, že raz príde deň, kedy budeš pred tými mlynmi stáť aj Ty.
Ďalej chcem napísať, že som veľmi dobre poznal p. Ivana K. Bol to veľmi dobrý človek, ktorý rád pomáhal ľuďom okolo seba a preto títo ľudia nikdy na neho nezabudnú.
Chcem zo srdca popriať celej rodine p. Kovačika, Akine a jej deťom veľa zdravia, šťastia a množstvo síl na prekonanie tohto zložitého obdobia.

rado tn (neregistrovaný, 84.47.14.xxx)
rado tn (neregistrovaný, 84.47.14.xxx)
16.03.2008 21:54
0
0
Zla Stana

Ja si myslim tiez,ze Polackova je clovek bez chrbtovej kosti,ved to kazdy vidi a pocuje,ze to Radio ide ku dnu ,ved ani internetovu stranku nevedia aktualizovat a ked Duha zacinala bolo to perfektne radio a dost tanecne a dnes moze konkurovat akurat Jeblym melodiam !

Ivanka (neregistrovaný, 78.98.19.xxx)
Ivanka (neregistrovaný, 78.98.19.xxx)
16.03.2008 20:43
0
0
Prázdne slová

Ludia zobuďte sa!!!!!!!!! Všetci tu prejavujete sustrasť Stane a z akeho dôvodu????? Bola s nim len ked mu bolo dobre a ked mam z čoho platiť jej rozmary. Jediný kto sa o neho staral v tom najhoršiom bola naša zlata maminka a my-jeho deti!!!!!! Neviem ako by ta barbie dokazala miešať infuzne roztoky a napajať infuzie,čistiť kaval a vstavať ku nemu v noci keď mu bolo tak velmi zle. Toto už nikto z vas nevidel..... Koľko z vas mu za ten čas zavolalo a prišlo ho pozrieť. Je mi tu z toho zle a hlavne z tej vašej chuderky ,,utrapenej,, Stany,ktora jeho vlastné deti obrala o to čo pre nás budoval. Kašlať na peniaze tie nam ho nevratia ale ide o to aky ludia existuju.......bez chrbtovej kosti,bez hanby...... Ak toto vidi tak sa v tej urne obracia ale to vam uz môže byť jedno,len chcem aby to všetci vedeli!!!!!!! Jeho jedine dve deti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mamula (neregistrovaný, 91.127.68.xxx)
mamula (neregistrovaný, 91.127.68.xxx)
25.02.2008 10:13
0
0
Je Ťa tu stále plno...

Ivko zlatý, dobrý, jedinečný!!!
Ty si neodišiel, cítime, že si stále s nami, len podoba tvojej existencie je iná, ľahučká ako závoj z oblakov, hrejúca ako slnečné lúče, chladiaca ako svit mesiaca. Je Ťa všade plno, vidíme Tvoj úsmev, počujeme energický hlas, cítime priateľské objatie. Žiaľ, nebude nám dopriate odprevadiť Ťa tam, kde už si aj bez nás, ale Ty vieš, že posledná rozlúčka je o niečom celkom inom. Načo slová? Odišiel si tíško, otvorili sme Ti dvierka do našich sŕdc, v ktorých zostaneš navždy. Všetci veríme, že raz sa tam hore aj tak s Tebou stretneme, budeme spolu lietať tam, kde už nič nebolí... Stanka to za Teba celkom isto potiahne správnym smerom a vždy, keď zaznie niektorá z Tvojich obľúbených, vedz, že to je pozdrav pre Teba od všetkých, ktorí Ťa mali radi. Mal si veľa priateľov, ktorým si pomohol a oni pomohli Tebe a na to sa nikdy nezabúda. Mamula.

Štefan Š. (neregistrovaný, 78.99.187.xxx)
Štefan Š. (neregistrovaný, 78.99.187.xxx)
24.02.2008 10:22
0
0

...druhý Ivan Kováčik už nebude. Som presvedčený o tom, že z tohto sveta odchádza jedinečná osobnosť, za ktorou budeme všetci veľmi smútiť. Viem, že nie len v mojom srdci zostane, ako silný, rozhodný a nekonečne pozorný Človek. Pán Riaditeľ, budeme na Vás spomínať len v najlepšom. Rodine a všetkým najbližším želám úprimnú sústrasť.

Juraj K. (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Juraj K. (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
22.02.2008 22:46
0
0

Aj ja patrim medzi tych, ktori stravili v Duhe niekolko peknych rokov, a mozem potvrdit, ze pan Kovacik k tomu z velkej casti prispel. Vzdy bolo citit, ze pre neho su ludia v radiu na prvom mieste a pre mna osobne bolo velmi prijemne pracovat pod jeho vedenim. Tiez vyslovujem jeho rodine a priatelom uprimnu sustrast, a pripajam sa k tomu, co napisali ostatni byvali kolegovia.

peter c. (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
peter c. (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
22.02.2008 20:01
0
0

pripajam sa ku vsetkym co vyslovuju a este vyslovia uprimnu sustrast. aj ja si pamatam na casy ako som s p.Kovacikom zazil "x" prijemnych, vtipnych a zaujimavych situacii v Radiu Duha. Bol to spravny sef-takych je len malo. Rodine, Stanke a vsetkym ktori ste poznali p.Kovacika ako spravneho cloveka zelam este raz uprimnu sustrast. A to pivo, o ktorom pisal Majo S. si dam aj ja raz pan riaditel tam hore rad s Vami...

Majo S. (neregistrovaný, 91.127.216.xxx)
Majo S. (neregistrovaný, 91.127.216.xxx)
22.02.2008 19:28
0
0

..tiež som v Dúhe pobudol nejaký-ten čas a p.Kováčik bol jedným z najlepších šéfov, akých som mal. Priamy, otvorený, schopný počúvať názory ostatných a pomôcť po akejkoľvek stránke. Vtipný, vždy vysmiaty, nikdy nepatril do tej skupiny šéfov, ktorí dávajú s obľubou svojim podriadeným najavo, že "sú niečo viac". Hoci som z Dúhy neodchádzal v najlepšom, na tohto človeka som nikdy nemal zlé slovo. Takže pán riaditeľ,
raz si dáme spolu pivo tam hore.. :)
Stanka, Vám, i ostatným bývalým kolegovcom a vlastne všetkým, ktorí ste ho poznali, vyslovujem úprimnú sústrasť a stále tomu nejak nemôžem uveriť..

Andrea   (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Andrea (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
22.02.2008 17:02
0
0

Aj ja si rada na p. Kováčika spomínam. Vždy bol usmiaty, dokonalý gentleman a pozorný muž. Nikdy nezabudnem ako povzbudil,keď bolo najhoršie. Aj vďaka nemu som prežila v Dúhe krásne roky... Ďakujem za všetko pán riaditeľ!!!!! Dávajte na svojich blízkych pozor zhora...

Mika Vargová (neregistrovaný, 78.98.0.xxx)
Mika Vargová (neregistrovaný, 78.98.0.xxx)
22.02.2008 14:14
0
0

Je mi to veľmi ľúto...Mala som možnosť byť chvíľu súčasťou jeho tímu. Vídali sme sa málo, ale ak, tak som sa nevedela vynadívať, koľko energie a vitality sa v ňom skrýva. Aj preto bola Dúha DÚHOU...Stanke, jej blízkym i svojim bývalým kolegom prajem veľa síl, aby nestratili smer a pridali zvuk - až tam nahor...Ivanovi veľa pokoja a už len radosť.....

shadow (neregistrovaný, 78.98.204.xxx)
shadow (neregistrovaný, 78.98.204.xxx)
22.02.2008 11:40
0
0
RIP p. Kováčik (Dúha)

Včera (21.02.) po zákernej chorobe zomrel zakladeteľ Rádia Dúha a jeho "šéf" až doteraz Ivan Kováčik. Česť jeho pamiatke a spomínajme v dobrom.

Počúvanosť
štvrtok, 18.4.2024
1.
21,26%   - 0,39%
2.
19,31%   - 0,26%
3.
11,92%   + 0,02%
4.
9,09%   + 0,12%
5.
7,91%   - 0,18%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 18.4.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
3. + 4. vlna 2023 (kĺzavé dáta)
1.
16,07%   - 0,08%
2.
14,06%   - 0,09%
3.
9,85%   + 0,31%
4.
8,52%   + 0,30%
5.
7,62%   - 0,40%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
3. + 4. vlna 2023 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
XII. etapa 2023 - II. etapa 2024
1.
31,3%   - 0,2%
2.
22,2%   - 0,5%
3.
21,6%   ± 0,0%
4.
17,8%   + 0,4%
5.
16,2%   - 0,2%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, XII.-II./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
14. týždeň 2024 01.04.2024 - 07.04.2024
1.
Album
Dua Lipa
Houdini
2.
Album
Thirty Seconds To Mars
Seasons
3.
Album
Sia
Gimme Love
4.
Album
Ofenbach
Overdrive Ft. Norma Jean Martine
5.
Album
Cyril
Stumblin' In
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over