o nás
program
hitparády
ľudia
džingle
hudba
download
linky
kontakt
-- >spat-- >domov-- >vpred-- >mail
ON AIR

Popoludnie s REBECOU
REAL

frekvencie
dosah   mapa (122 KB)

 

Ing. Vlastimil BAČA, generálny riaditeľ

Ing. Vlastimil Bača

"Rádio REBECA je súkromná rozhlasová stanica, ktorá vysiela z Martina od 21.6.1994 na frekvencii 106,9 MHz a od júna 1997 na frekvenciách 87,7 MHz (vysielač Suchá Hora) a 94,2 (vysielač Kráľova Hoľa).


Rádio REBECA pokrýva svojim signálom nielen územie stredného, severného, časť západneho a východného Slovenska, ale aj časť Moravy a Poľska.

Rádio REBECA vysiela nepretržite 24 hodín denne vlastný program, ktorý je spolu s výberom hudby zameraný na poslucháčov od 25 rokov. Rádio REBECA ponúka svojim poslucháčom vo vysielaní aj informácie o podnikaní, športe, motorizme, kultúre, móde i zdravej výžive, ale aj kvalitné hudobné relácie.


Vďaka znalosti regionálnych pomerov sa stalo Rádio REBECA už po polroku vysielania jednou z najpočúvanejších komerčných staníc na Slovensku a zároveň najpočúvanejšou stredoslovenskou súkromnou rozhlasovou stanicou (podla pravidelných prieskumov AISA a Gfk).


Rádio REBECA pripravuje každodenne pre svojich poslucháčov pohotové dynamické spravodajstvo z dopravy, športu, služieb, obchodu. Naše informácie sú prevažne regionálneho charakteru, ale v našom vysielaní nechýbaju ani krátke, bleskové správy z domova i zo zahraničia.


Hudobný program Rádia REBECA patrí medzi najpodstatnejšie zložky vysielania. Obsahuje vysoký podiel domácej hudobnej produkcie a je podriadený prísnemu sledovaniu a citlivému výberu v jednotlivých obdobiach dňa a týždňa.


Rádio REBECA je predovšetkým komerčným rádiom, preto sa snaží maximálne výjsť v ústrety svojim zákazníkom, ktorí jeho prostredníctvom majú možnosť osloviť vyše 400 000 stálych poslucháčov Rádia REBECA.

mapa
Rádio REBECA ponúka svojim obchodným partnerom realizáciu reklamných spotov na vysokej profesionálnej úrovni, ktoré vznikajú v spolupráci s Divadlom SNP v Martine a profesionálnymi hudobníkmi (napr. TEAM). Okrem klasickej reklamy ponúka Rádio REBECA aj iné, netradičné formy propagácie.


Klienti Rádia REBECA sa radi opäť vracajú na jeho frekvencie, pretože tu si vždy v širokom spektre poslucháčov spoľahlivo nájdu cieľovú skupinu.  Možnosť presvedčiť sa o tom máte aj Vy. My Vám pri tom ochotne poskytneme potrebnú pomoc."

 
© 1997/2000 rebeca media s.r.o.    design by fonzo    programing by carnaby